folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Müslümanlık Kanunlarıyla Yönetilen Ülkeler Neden Gelişmemiştir ?

Müslümanlık Kanunlarıyla Yönetilen Ülkeler Neden Gelişmemiştir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

hworm bunu yazdı:
    -----------------------------

mertcan bunu yazdı:

hworm bunu yazdı:

hangi ülkede demokrasi eşitlik azınlık hakları geçiyorsa o ülkenin sonu gelmiş demektir.

Bkz osmanlı bkz demokrasi ve Irak  Bkz Afganistan

Türkiye ABD ile birlikte Irak'a girseydi ne olurdu diye düşünen oldumu hiç ? Kuzey Irak bugün Türkmenlerindi.

bugun ingilterenin gobeginde sulaymaniye camisinde ezan sesini evden duyorum gunduzleri,  sabah aksam yasak illerde  biraz daga turk olursa oda  serbest  olacak

turk okullari var ilkokul istiklal marsi  andimiz okunuyor

fettocularin  cemmatlaeri var

hastahane  ve diger devlet kurumlarinda  ingilizce  bilmeyenler icin telefonlan hal olabiliyorsa tercuman olmuyorsa canli tercuman.

sadece bu hizmet turk azinligi icin   sonuc olarak ne ingiltere  bugun dunyanin gotune  parmak atmis bir ulke,  sonu gelmez essegini saglam  kaziga  bagladi anlayacagin :)))))))))

hicde  efendim Osmanlida  padisahim cok yasa  vardi kilic kelle korkusu  vardi

turkiyeyele  abd  savasa girmis  olsa  amerika  seni  kullanmis  olacakti  olan  mehmetcige  olacakti turkmenistan yine  amerikaya  kalacakdi

bu saate  hala  kendini bu tur  seylerle  avutuyor  olacaktin.

hee ingilete kucak aşmış sizleri bağrına basıyordu 

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=224115

haber güncel dün okurken gözüme çarpmıştı.

İngileterede bunlar almayanyada neo naziler diğer ülkede bilmem neler kendini avutma onlara göre sen yabancısın onların vatanına ağit değilsin.2.sınıf vatandaşsın.

unutmaki 10 milyon pakistanli hintli musluman diger ulkelerdende  insanlar  var. 

buda  neyden  kaynaklandigini solim burda yasayan  benim, inanmiyosan  youtube ac  anlarsin pakistanlilar  ingiliz  askerlerine  yuhladilar afganistandan dolayi  ayni sey  turkiyede  yasaniyor  olsa domaltirlar  ornek verim en  basit  fanatik futbolcular  gordukk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bir kişinin sizin yerinize karar verdiği yönetimleri seçiyorsanız o sizin seçiminiz.

Fakat 12 yaşındaki adamın koca ülkeyi yönettiği bir rejim benim seçimim olamaz.Yada özgürlük yerine, mantık yerine dini seçimler yanlıştır.Ben müslüman değilsme bu ülkede yaşamayacak mıyım ?

---

Laiklik, okula türbanla girip girmemek değildir.

Halkın oy verirken 'ya bu müslüman ' diyerek oy vermeyecek şekilde bilinçlenmesidir.

Toplam Hit: 8425 Toplam Mesaj: 53