Müstakil Ev İşleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    Vergilius bunu yazdı
    tacir bunu yazdı

Hocam renkli pvcler %10 civarı pahalı olur denmişti bize.Serisi aynıysa renkten başka teknik bir fark yok.

Pencerede yaptıracağın bayi markadan daha önemli.Kullandığı silikon,işçilik vs kaliteyi etkiler.

Kıyaslama yapmak istersen Egepen zendow plus 70 lik seri 3 contalı camlar ısıcam sinerji sineklik dahil 12500 tl ye anlaştık.

Sinerji farkı 2500 tl.

5 Adet 150Gx140Y                 4 adet 50x50                 1 Adet 200Gx210Y

1 Adet 120Gx50Y yatay         

1 Adet 70Gx140Y             1 adet 80Gx210Y    1 adet 100x210 camlı                        1 adet 90Gx210Y camlı PVC Kapı

Konu açılmışken şu an ben de müstakil ev yapıyorum yaptığım tüm işlemleri kanalımda yayınlıyorum. Merak edenler buyursun. Esas olayımız Permakültür ve doğal tarım.

https://www.youtube.com/channel/UCCDS-wdnrO91hR5kVyreLDg?view_as=subscriber

Hocam elimde şu an ölçüler yok ustalar aldı gitti, kendim ölçüyü alacağım ve kıyaslayacağım en yakın zamanda teşekkürler. 

Bu fiyattaki anlaşmanız ne zaman oldu yeni yakın mı acaba fiyat değişiyor da aydan aya.

Kanalı takibe aldım, size de kolay gelsin zor iş gerçekten ustalarla uğraşmak :)

Fiyat 1 aylık hocam. Tanıdığa yaptırıyorum ama fiyatta çok bir güzellik yapmadı :)

İnşaalah iş bitiminde içinize sine sine oturursunuz evinizde.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vergilius
    Vergilius's avatar
    Erkek

07.11.2020 tarihi itibariyle : 

Hepsi ahşap görünümlü Fıratpen Selenit 75 PVC altınmeşe olarak, sineklikler dahil, pervazlı, ısıcamlı,

2 Adet Sürme pencere birisi 120x120 birisi 140x160

6 Adet Fransız sürme 158x210

2 Adet merdiven penceresi 60x100

2 Adet kapı ( balkon ve teras ) 

2 Adet Vastas pencere ( wc banyo) 60x60

Toplam 14 parça.

Bunlara ek 6 Adet fransızın altına konacak mermer, 6 Adet fransızın önüne cam korkuluk.

Yukarıda yazılanların hepsi 27.000 tl ye mal oldu. Yaptıracak olanlar için fikir olması açısından yapıldıkça ekleyeceğim.

Nec mora, nec requies
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

iskan alabilmen için evin herşeyinin hazır olması lazım, hazır olms bile olsa belediye sana yine 50 tane eksik cıkaracak onları bitirmekle ugrasacaksın.

iskan almak gercekten zor bir iş.

Toplam Hit: 2448 Toplam Mesaj: 14
ev müstakil inşaat pvc