folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

Türkiye'yi derinden sarsacak iddia

Ankaralı işadamı ve koleksiyoncu Muhammed Yüksel, Atatürk'ün  öldürüldüğünü ve otopsi yapılırken kafatasının değil vücudunun açıldığı iddia etti. Atatürk'ün otopsi sonrası fotoğraflarını yayınlayan Yüksel, elinde gerçekleri alt üst edecek bilgi ve fotoğrafların olduğunu da  ileri sürdü.

İddialar Beyaz TV'de Latif Şimşek'in modere ettiği Dinamit adlı programda gündeme geldi.

Elinde Atatürk'ün otopsi yapılırken fotoğrafların bulunduğunu ileri süren Yüksel 'Kesme biçme işlemleri yapılırken de fotoğrafları var ama onları yayınlatmak istemiyorum. Buyurun Ankara'ya gelin göstereyim. Doktor Akil Muhtar, doktor Mehmet Kamil, doktor Süreyya Hidayet, doktor Abra Vaya... Doktor Abra Vaya Yahudi asıllı Rum'dur. 1935-1943 yılında Atatürk'ün azınlıklar için kontenjanından Niğde Milletvekilliği yapmış, kurucu meclis üyeliği yapmış, senatörlük yapmış bir vatandaş. Kendisi Yahudi, karısı İzmirli bir Rum. Atatürk'ün özel doktoru. Fotoğrafların devamı var. ' dedi.

ÖLÜM RAPORU NEDEN YAYINLANMADI?
    Atatürk'ün ölüm raporunun yayınlanmadığına dikkat çeken Yüksel 'Şunu tartışmanız gerekli. Atatürk'ün otopsi raporu neden yayınlanmadı? Doktorların açıklamalarını okuyorum: Biz kan almaya bile cesaret edemedik. 1938'de bütün dünyada otopsi yapılıyordu. Ve neden öldüğü açıklanıyordu. Ama Atatürk'ün ölüm raporu yayınlanmıyor. Bir rapor var mı ölümüyle ilgili? Siroz'a bağlı kalp durması diyorlar ama kan örneği yok. Kan almaya cesaret bile edemedik diyor Doktorlar. ' diye konuştu.

OTOPSİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLAMADIM ÇÜNKÜ...
    Atatürk'ün otopsi yapılırken çekilmiş fotoğraflarını bugüne kadar neden yayınlamadığına da açıklık getiren Yüksel 'Otopsi Dolmabahçe'deki evinde folyo üzerine yatırılmış. Bunların negatifleri elimde. Gelip görebilirsiniz. Ben Atatürk fotoğrafları koleksiyoncusuyum ve iyi de bir Atatürkçüyüm. Bugüne kadar açıklamadım çünkü bu fotoğraflar çocuklara kötü örnek olmasın, çocuklar bunu görmesin diye yayınlamadım. Çünkü çok üzücü fotoğraflar. Atatürk'ü hiç kimse bu şekilde hatırlamasın diye yayınlamadım. ' ifadelerini kullandı.

ATATÜRK'ÜN VÜCUDUNUN AÇILDIĞI FOTOĞRAFLAR BİLE VAR
    'Elimde Atatürk 'ün kafatasının açıldığı değil, vücudunun açıldığı fotoğrafları var. ' diyen Yüksel iddialarını şöyle sürdürdü: Çok net değil ama karnının açıldığı görünüyor. Bunların negatifleri var elimde. Atatürk'ün hazırlanmış bir ölüm raporu yok.

ATATÜRK ÖLDÜRÜLDÜ
    Ben Atatürk'ün öldürüldüğüne inanıyorum. Neden bir Cumhurbaşkanı'nın ölüm raporu yayınlanmaz. Bu fotoğraflar elime açıklayamayacağım bir yerden geldi ve bu fotoğraflar Genelkurmay arşivlerinde bile yok.

BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE ÖLDÜRÜLDÜ
    Peki bu fotoğrafla neden bende neden devletin arşivlerinde değil? Bunun cevabını verebilir misiniz? Oradaki bir doktorun çektiği gizli görüntüler. Biz bunun arşivinden aldık.Ve o doktorun beyanları da var Osmanlıca. Biz o beyanları da çözdürdük. Benim en çok dikkatimi çeken ve beni üzen fotoğraflar bu fotoğraflardır. Devlet Atatürk'ün neden öldürüldüğünü niye araştırmasın?

Atatürk bilinçli bir şekilde öldürüldü ve bu araştırılmalı. Çok küçük bir örnek alınarak ölüm nedeni belli olabilir. Doktorun yazısında bir otopsi olduğu ve bu otopsinin gizli olarak yapıldığı yazıyor.

Fotolar:

video :

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Turkiye-yi-derinden-sarsacak-iddia-CXkuYXUZG1wC.html

alıntı : milliyet.com.tr

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

öldü ya da öldürüldü kesin konuşamam ancak, kristal gece ile Atatürk'ün ölümünün aynı güne denk gelmesini mantığım almıyor.

kristal gece ne diyenler için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Kristal_Gece

yahudi soykırımının başlangıcıdır. bir nevi ikinci dünya savaşının başlangıcı diyebiliriz. 

not: konuyu detaylı okumadım. 

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Heyhat cehalet başa bela. 
    Düzenleme : Vücudu açılmayacakta ne yapılacak Atatürk asıl mezarına defnedilmeden evvel ne süre müzede bekletildi ne olacaktı iç organlarıyla mı bekleyecekti söyletmeyin adamı. 

Düzenleme2: Atatürk'ün ölüm raporu vardır desteksiz atmış beyefendi ayrıca ölüm sebebide bellidir fotoğraflar evet gerçektir göstermesine gerek yok ama belgeler sahtedir göstermesi gerekir madem otopsidir demiş doktor.

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

yawuz bunu yazdı:
    -----------------------------

Düzenleme : Vücudu açılmayacakta ne yapılacak Atatürk asıl mezarına defnedilmeden evvel ne süre müzede bekletildi ne olacaktı iç organlarıyla mı bekleyecekti söyletmeyin adamı. 

Düzenleme2: Atatürk'ün ölüm raporu vardır desteksiz atmış beyefendi ayrıca ölüm sebebide bellidir fotoğraflar evet gerçektir göstermesine gerek yok ama belgeler sahtedir göstermesi gerekir madem otopsidir demiş doktor.

hocam haklısın.yıllar önce kanuninin zigetvarda ölümünü ve istanbula getirilmesini araştırmıştım.adam orda ölmüş nasıl buraya gelmiş.gelmişse cesedi kokmamış mı? bunu mumyalamaya benzer şekilde hallediyorlar.iç organlarından bazılarını çıkarıp cesedin çürüyüp kokmamasını sağlıyorlar.nitekim atatürk de yaklaşık 15 sene müzede kaldı.ona da böyle işlem yaptılar kesin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hadi bakalım Azerbaycana asker yollanicak ..

Halk simdilik Ataturk olduruldu haberi ile ilgilensin :)

Askerler sessiz sakin Giderler :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

murdery hocam tahnittir bu iş islamada uygundur dediğin gibi padişahlarada yapılmıştır. Param var arşivde olmayan fotoğraflada ahkâm keserim diyen bir adamada böyle akılsız bir basın, milli değeri egosuna alet etmesini sağlıyor, çok yazık.

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

istanbul basını her daim kolpa

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

İlkokul inkılap dersi alan yok mu yaw?Atatürkün cesedinin öldükten sonra mumyalandığı bilmeyen var mı hala?Şuan bile mozalenin altında özel bir bölümde korunduğunu ve düzenli olarak ilaçlandığı kimse bilmiyor mu?

Mumyalama yapılırken iç organları nasıl çıkaracaksınız?Burnundan mı tabiki karnını yaracaksınız.

Öldürüldü diyorda bu konu hakkında bir iddaa veya delili yok bence diyor sadece.Otopsi yapmak cinayet demekse vay halimize?

Birde açıklanmayan vasiyet vardı değil mi? ;)

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu iddadan öte gerçeklik payı %90 neden derseniz cogu kişi atatürkün öldürüldügünü bilir keza bir cok osmanlı padişahıda aynı şekilde öldürülmüştür. 

ve atatürkü öldürenler yahudilerdir ancak bunları acıklamak devlet tarafından zordur çünki sonucu agır bedeller dogurabilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

yawuz bunu yazdı:

murdery hocam tahnittir bu iş islamada uygundur dediğin gibi padişahlarada yapılmıştır. Param var arşivde olmayan fotoğraflada ahkâm keserim diyen bir adamada böyle akılsız bir basın, milli değeri egosuna alet etmesini sağlıyor, çok yazık.

aşağıdaki tabloyu insan düşünmüyor değil hocam ..

İsmet İnönü    doğum. 24 Eylül 1884 - ölüm. 25 Aralık 1973-  toplam 89 yaş

Sami Süleyman Gündoğdu Demirel      doğum. 1 Kasım 1924-   şimdi 88 yaşında

Bülent Ecevit    doğum ,28 Mayıs 1925– 5 Kasım 2006- toplam 81 yaş

ATATÜRK   doğum   1881-1938  toplam 57 yaş.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Öncelikle mumyalamayla tahnit aynı şey değil, gel gelelim her insan 80 yaşına kadar yaşayacak diye bir kaide yok bir şeyi iddia ediyorsanız bir yere dayandırmalısınız Atatürk küt diye gitmedi bilinen sağlık sorunları vardı zaten affınıza sığınarak bu yapılan ahlaksızlıktı ve bu ahlaksızlığın içinde benim Atatürk'ün ölümü süpriz değildi demem evet ahlaksızlıktır ama bu kadar büyük bir ahlaksızlık değil

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 9900 Toplam Mesaj: 46