folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mutluyum! PKK"Yı Kurtardım -Şerefsiz İyi Halt Ettin-

Mutluyum! PKK"Yı Kurtardım -Şerefsiz İyi Halt Ettin-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    kevin anaanı tüm türk ordsusu siksin.anana iyi dilekklerimle a.q it soyu yandaşı götveren orospu çocuğu anasını götünden siktiminin çocuğu it soyu sempatizanı seni.bu iyi dileklerim senin için çkebvin orospuçocuğu ve senin gibi it soyu yandaşlarına kevin orospuçocuğu emin ol sen ve senini gibi orospuçocukları silinene kadar.Bu operasyonlar defam edecek.En kısa sürede ananı sikmek dileği ile
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

1. sayfada hemen siyasete dalmışsınız.

o gavur tohumu pkk ı kurtardım derken sizde seçim oylarına dalmışsınız. fuck abd

aziz nesinin yaşadığı devirinden bahsetmeyin artık. 2 kişiden 1 isi okey demişse sadece susmak gerekir. o kadar çorba yapsanızda gerçekler acıdır. halen daha halka inanmamakta ısrar etmeyin. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin değilmi. o halde millet ne derse odur.

ingiliz+israil+abd+barzani+italya+yunanistan+ermeni tohumları. soysuzlarını köşeye sıkıştırma mücadelesi içinde olunmalı.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ingiliz+israil+abd+barzani+italya+yunanistan+ermeni tohumları nedense hepsi seçimden önce barzanisi artı masonları dahil AKPyi desteklediklerini söylediler,seçimden sonra tebrik mesajı attılar.neyse neyse çıkar yine savunursun sen...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    beyler olayı siyasete taşımıyalınmda onlar bir aldatmacada olabilir.Bu vatanı öl kimse koaly kolay elegeçiremez hele siyasi bi yolla imkanı yok. Boşuna endişelenmeyelim şu it soyların bi kökünü kazısalar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu operasyonun engellenmesini sağlayanlar zaten abd & akp koalisyonudur.. bu kadar şeyden sora akp girmiom deseydi olmazdı o yüzden böle bi yola başvurdular
    Abi tam benimde anlatmak istedigimi yazmıssın saolasın. Arkadaslar maşalara degil onu tutan pustları ......

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    ingiliz+israil+abd+barzani+italya+yunanistan+ermeni tohumları nedense hepsi seçimden önce barzanisi artı masonları dahil AKPyi desteklediklerini söylediler,seçimden sonra tebrik mesajı attılar.neyse neyse çıkar yine savunursun sen...

savunmam merak etme...

CUMHURBAŞKANLIĞI seçimine 2 ay kala burda uzun uzun yazmıştım. o zamanda demiştim ki halkın %60ı ağır bir darbe almıştır demiştim bunun cvbını zaman gelir verirler demiştim. ve bana ters sözler edilmişti hadi be ordan diye postlar atılmıştı. kilitlenmişti. kimse inanmamıştı. anlatamadım yine. halk diyorum millet diyorum anlamıyorsunuz.

yine konuyu siyasete çevirdik  teşekkürler. 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

savunmam merak etme...

CUMHURBAŞKANLIĞI seçimine 2 ay kala burda uzun uzun yazmıştım. o zamanda demiştim ki halkın %60ı ağır bir darbe almıştır demiştim bunun cvbını zaman gelir verirler demiştim. ve bana ters sözler edilmişti hadi be ordan diye postlar atılmıştı. kilitlenmişti. kimse inanmamıştı. anlatamadım yine. halk diyorum millet diyorum anlamıyorsunuz.

bak arkadasım akpnin aldıgı oyun nedenleri

1-2008 butcesinden snn bnm paramla halka fakir zengin ayrımı yapmadan daıtılan makarna komur vs.

2-basbakann bn tek basıma olmassam krız cıkar tehditi ve buna mutakiben bankalardan kredileri olanlar, dovizle borclu olanlar kasten tırsıtıldı.

3-medyanın akpnin elnde olmasından(kanalturk haric) halk nerdeyse hicbir yolsuzluktan haberdar edilemedi...daha yasabilirim ama yeter

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

Bu Ülkede Siyaha Beyaz Bezaya Siyah Diyen Bitmedikçe Sözde Cumhurcular Gitmedikçe Rahat Gelmez

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:

Bu Ülkede Siyaha Beyaz Bezaya Siyah Diyen Bitmedikçe Sözde Cumhurcular Gitmedikçe Rahat Gelmez

Başta sizin gibi karacahilleri,koyunları yollamak lazım bu ülkeden
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    FaTHeR bunu yazdı:

Başta sizin gibi karacahilleri,koyunları yollamak lazım bu ülkeden
    ----------------------------

Konuşmaya Gerek Yok Konu TArtışmaya Gidiyor.. 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
Toplam Hit: 5470 Toplam Mesaj: 51