folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mutluyum! PKK"Yı Kurtardım -Şerefsiz İyi Halt Ettin-

Mutluyum! PKK"Yı Kurtardım -Şerefsiz İyi Halt Ettin-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

İyi bir halt edmiş gibi böyle dedi. PKK'ya gizli operasyonu batıran ABD'li gazeteci konuştu

WASHINGTON Post’ta yazdığı makalede ABD ile Türkiye’nin PKK’ya yönelik bir ortak operasyon yapmayı planladığını ve Savunma Bakanlığı’nın 3 numarası Eric Edelman’ın bu konuda kongre üyelerini bilgilendirdiğini kaydeden tecrübeli gazeteci Robert Novak makaleden sonra ilk kez konuştu.

Heritage Foundation adlı düşünce kuruluşunda konuşan Novak, makaleye konu olan operasyon planlarını kendisine bir senatörün aktardığını doğruladı.

Novak “Yazımdan sonra operasyonun masadan kalktığını düşünüyorum. Bu tür bir operasyonu engellediğim için çok mutluyum. Böyle bir harekatın Amerika’nın güvenliğiyle hiçbir ilgisi yoktu.”

Novak, operasyonun PKK liderlerinin "öldürülmesini" amaçladığını ve kendisinin buna karşı olduğunu belirterek, "Eğer yanlış bir operasyon, bu makale nedeniyle sabote edilmişse bu beni de, bana bilgiyi veren Kongre üyesini de memnun eder" dedi.

TERÖRİST DEĞİL, ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISIYMIŞ

Milliyet muhabiri Yasemin Çongar'ın da görüştüğü Novak, saçmalamaya devam ediyor. Novak, PKK hakkında, "Siz buna terörist örgüt diyorsunuz. Başkaları ise, 'Kürtlerin özgürlük savaşçıları' diyor. Ben de bunu TV'de bir kez söyledim ve başım derde girdi. Ama ben, biri için 'terörist' olanın, diğeri için 'özgürlük savaşçısı' olduğuna inanıyorum" dedi.

"Irak'taki bağımsız Kürt bölgesel hükümetinin, Türkiye'deki kardeşleriyle birleşip Türk topraklarını da içine alacak 'Büyük Kürdistan'ı kurması, Türkiye'yi endişelendiriyor" diyen Novak, Türkiye nüfusunun beşte birinin Kürt olduğunu söyledi.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

amk  şerefsizi neler çekti bu ülke onlardan

onun bunun çocuğu 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Barzani ve Talabani evy ladylerden şöyle bişe geldi;
    AKPnin seçim zaferinden memnunuz,Türkiye tehdit siyasetinden kurtuluyor,Kuzey ırak  için en iyisi  oldu.

:| valla ben bişi demedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

bu lafı karşımda duysam direk sikerdim amk :@

iyi bok yedin yazcan oraya 

yarrak daha bizle anlaşma yapmasan kim güvenliğini sağlıycak 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

bu pkk ilerde güçlensinde dönüp dolaşıp usame gibi onların götünde patlasında göriyim ben onları

bunları yoketmek şart abd ye falan gerek yok zaten alayını sikeriz bi girsek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek
    nereye kadar sevincekler merak ediyom...

lisan-ı münasip....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

her gün kaç şehit veriyoruz 

her gün kaç  ana feryat ediyo

bu piçler yüzünden

bu adamı verecen o anaların eline  yavaş yavaş  acı çektire gektire gebertecekler o pici

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    %60 ı salak olan bi ülke için doğal senaryolar alınmayın arkadaşlar %60 Akp ye oy verdi ülkenin :@
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

yunusemre bunu yazdı:
    -----------------------------

Milliyet muhabiri Yasemin Çongar'ın da görüştüğü Novak, saçmalamaya devam ediyor. Novak, PKK hakkında, "Siz buna terörist örgüt diyorsunuz. Başkaları ise, 'Kürtlerin özgürlük savaşçıları' diyor. Ben de bunu TV'de bir kez söyledim ve başım derde girdi. Ama ben, biri için 'terörist' olanın, diğeri için 'özgürlük savaşçısı' olduğuna inanıyorum" dedi.
    -----------------------------
    kürtler siksin senin gibi gazeteciyi amkdumunun o.ç.cuğu.Türkiye'nin 5te1 i kürt olsa bile bakalım o kürtler Kürdistanı istiyor mu bunu hiç düşnmüyor piç herif.onun özgürlük anlayışına sıçayım.madem özgürlük istiyor gitsin doğudaki aşiretleri yok etme kararını masaya sunsun sonra özgürlükten bahsetsin :@

Bütün devletler biz Türk'lere gıcık anasını satayım.Zamanında iyi acıtmışız canlarını.Şimdi güçsüzleştik sanıyorlar.Ama bilmiyorlar ki hiçbir zaman yılmayacağımızı...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

evet zamanında dedelerimiz felan acıtmış canlarını

hem de öyle bi  acıtmışlarki  kaç yıldır bas bas bağırıyorlar 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    bu operasyonun engellenmesini sağlayanlar zaten abd & akp koalisyonudur.. bu kadar şeyden sora akp girmiom deseydi olmazdı o yüzden böle bi yola başvurdular
Toplam Hit: 5453 Toplam Mesaj: 51