Mynet Dan Hazır Site Yaptım Nasıl Güsel Olmuşmu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    site acılmıyor kardeş ne oldu kapattınmı :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek
    hiç kimse beğenmeyince bende kapattım siteyi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    kardeş mesajını yeni gördüm siteni görmedim.bu işin başındaysan frontpage öğren önce sonrada asp yada php den başla tercih senin.html nin mantığını kavrarsan diğerlerini öğrenmek daha kolaydır.tercih senin

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

snmez bunu yazdı:

ilk zamanlar site kurmak için uğraşıyodum html sitelerini alıp front pagede inceliyodum normal de değiştiriyodum vs vs kodlara bakıyodum öle öle öğrenmeye başladım yani önce isticeksin sen istekli ol tek basına öğrenirsin birileri gelip öğretsin diye beklersen kimse yardım etmez. mesela bunu ilk defa sağdan soldan bişeyler çalarak yapmıstım dandik ama download bölümünde güzel programlar var :)) http://www.halit.50megs.com/index.htm 

ewt arkadaş çok güzel programlar war ama trojanlı

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    snmez bunu yazdı:

ilk zamanlar site kurmak için uğraşıyodum html sitelerini alıp front pagede inceliyodum normal de değiştiriyodum vs vs kodlara bakıyodum öle öle öğrenmeye başladım yani önce isticeksin sen istekli ol tek basına öğrenirsin birileri gelip öğretsin diye beklersen kimse yardım etmez. mesela bunu ilk defa sağdan soldan bişeyler çalarak yapmıstım dandik ama download bölümünde güzel programlar var :)) http://www.halit.50megs.com/index.htm 

tebrik ederim cok güzel trojanlar saklamıssın içine download bölümüne bayıldım

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:

snmez bunu yazdı:

tebrik ederim cok güzel trojanlar saklamıssın içine download bölümüne bayıldım

aga şimdi der benim resim için o resim photo montaj der itiraz ederse videoda war onuda ekleye bilirim a.q

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Abi ben fp de ortahalli siteler yapıp mynete aktarırdım, sonradan anladım ki bu çok rezil bir iş ya.Bu mynetden bi halt olmaz.2 saat uğraş ki resimler çıksın.Sonra siteyi dosya yönetiminden siliyorum her yerini kaldırıyorum.Siteyle ilgili hiçbişey kalmıyor ama siteye girince hala çıkıyor.Uyuzum şu mynete
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    str et gitsin mynet iste :D

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barbun
    barbun's avatar
    Erkek
    hem web sayfası hazırlamak için yardım istiyor. hem de imzaya bak. SEN SEN OL BİZ OLMA! madem sen sensin kendin öğren bakalım herşeyi...

Haklıyım Haklısın HACKLI.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    barbun o cocugun ımzasına hayranım zaten ben.Arkadasım eger bır yerlere gelmek ıstıyorsan kendı basına cabalayacaksın kasacaksın yırtacaksın ama basarmayı hedeflıceksın her zaman.Dunyada teksın kendın ogrenebılırsen ogrene bılırsın ogrenemezsen sanın kımse elınden tutmaz...

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
Toplam Hit: 6653 Toplam Mesaj: 22