N95 8GB Alcam Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merciless_hakan
    merciless_hakan's avatar
    Erkek

ya abiler n95 8GB alcam eğer kullanan varsa bi bilgi versin

ayrıca başka bir sorum daha var..

n95 8GB a oyun yüklenebiliyomu

yorumlarınızı bekliyorum

AYRICA     GEÇMİŞ BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

şimdiden saolun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    hacı bildiğim kadarıyla o tel çok kasıo hem sana bi tavsiye n95 8 gb çin işi satılıo ondan al o kdr pra bayılma aldığın yer kapanırsa acarız die garanti versin yeter 3ay bile kullansan o verdiğin paraya değer

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    hocam o tel herşeyi çalıştırır yapamıyacağı şey yok sen gönül rahatlığıyla alabilirsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

OnlyDeath bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacı bildiğim kadarıyla o tel çok kasıo hem sana bi tavsiye n95 8 gb çin işi satılıo ondan al o kdr pra bayılma aldığın yer kapanırsa acarız die garanti versin yeter 3ay bile kullansan o verdiğin paraya değer

tövbe allahım yoruma bak ya

ne varmıs o cin malında?

8gb hafızamı?

symbian işletim sistemimi?

5mp carl zeiss kameramı?

gps mi?

wireless mı?

adamın öneriye bak hey allahım.

al hoca sen al bende n95 kullanıcısıyım cok memnunum. nokiaturk.com dan donatırsın telefonu

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TnGu
    TnGu's avatar
    Erkek
    Her türlü programı yükleyebilirsin hocam özellikle wireless olayı süper tavsiye ederim ayrıca sakın çin malı telefona bulaşma ona vereceğin parayı çöpe at daha iyi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:

OnlyDeath bunu yazdı:

ne varmıs o cin malında?

8gb hafızamı?

5mp carl zeiss kameramı?

gps mi?

wireless mı?

al hoca sen al bende n95 kullanıcısıyım cok memnunum. nokiaturk.com dan donatırsın telefonu

çin malı diyom bilidğimden diyorum kullandım tamam hafızada sorun olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun kamerası aynen 5mp hiç eksik yok sende direk böle karşı bi yorum yapma önce dene bi dinle olmadı birinden al kullan sonra yorum yap 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TnGu
    TnGu's avatar
    Erkek
    OnlyDeath bunu yazdı:
    fenerist07 bunu yazdı:

OnlyDeath bunu yazdı:

ne varmıs o cin malında?

8gb hafızamı?

5mp carl zeiss kameramı?

gps mi?

wireless mı?

çin malı diyom bilidğimden diyorum kullandım tamam hafızada sorun olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun kamerası aynen 5mp hiç eksik yok sende direk böle karşı bi yorum yapma önce dene bi dinle olmadı birinden al kullan sonra yorum yap 

n95 in çin malı (çakma) sını denemedim hiç ama sanırım nokia n96 ydı yanlış hatırlamıyosamarkadaşım almıştı 300ytl ye telefonu ilk düşürmesiyle telefon bozuldu daha doğrusu komaya girdi ışıkları faln yaıp sönüyodu kapandıktan sonra bidaha hiç açılmadı + garanti diye bi olayda yok yani telefonun bozulsa yedek parşasını bulamazsın tavsiye etmem çin malı telefon

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    çin malını salla hafızası bile 1gb kamerası ne 5mp nede flashı var ne wireless ı var nede tek tusla tv ızleyebılırsın sadece radyosu war 

biraz daha sabret bence N96 al dehşet bi telefon tasarımı olsun özellikleri olsun harika ! N95'in görünümü çok kaba hee ama bi arkadaş çok ağır demiş N95'e çakmasında da orjininde de bir ağırlık göremedim ben.Sen biraz daha bekle fiatı düşsün su anda 1400 al bunu sömestırda 1.100'e  belki 1'e..

http://www.nokia.com.tr/A41178051

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

OnlyDeath bunu yazdı:
    fenerist07 bunu yazdı:

OnlyDeath bunu yazdı:

ne varmıs o cin malında?

8gb hafızamı?

5mp carl zeiss kameramı?

gps mi?

wireless mı?

ne sormusum orada? kamerası 5mp CARL ZEISS mı?megapixel demek boyut demektir optiğin sağlam olmadıktan sonra boyutu 10mp olsun önemi yok.

ayrıca sen nasıl taklidini aslına önerirsin?200milyonluk cihazla 1 milyarlık cihazı nasıl mukayese edebiliyorki?n95i alanlar dış görünüşü içinmi alıyorki gitsin çin malını alsın?

n95 alan adam;

CARL ZEISS optikli 5mp kamera için

WIRELESS için

SYMBIAN işletim sistemi için

8GB hafıza için

GPS ile navigasyon için alır.

senin o elindeki dandik çin malı alet bunların hangisini yapabilir?

insanları yanıltmayın biri şu yorumuna kanıp gidip çin malı alete para kaptırsa evinde modemine bağlamak istese bi bakacak wireless yok.program yuklemek istese symbian yok,uyduya bağlanmak istese gps yok.bunun vebalini ödeyebilirmisin?

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek

guzel telefon kamerası mukemmel sarjı az gıdıyor tabıı menu gecıslerı bıraz yavas hafıza ya yuklendıkce telefon kasılıyor dogal olarak  .  kvk garantısınde al bırde versıyonun yenı olmasına

yaklasık 8 ay once aldım bu telı cok kullanmıyorum buna ragmen tel ışıgı kendınden sonuyor menude olmama   ragmen        ekran renklerı  karısıyor sıyahı beyaz mavıyı sarı gosterıyor bellı bır zamandan sonra kendı kendıne duzelıyor   gps guzel ama ay sonunda faturda kabarıklık olabılır bunlar bendeki sıkıntılar ( tel  garantılı )  sıkıntılara ragmen memnunmusun dersen oldukca memnunum ... tabi bıraz tercıh meselesii bırazda sans

onun dısında telefon super cok kaba dıyenler var ama o kadar ozellıgı ona sıdırmak kolay olmasa gerek wireless varsa intenet zaten sorun degil sar degeride rm-320 için sanırım 0.47

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    her telefon konusunda bir tartışma, apple ı olsun nokiası olsun kan ağlıyor
    biz ne yaptık böyle diyor.
Toplam Hit: 2657 Toplam Mesaj: 16