N95 8GB Alcam Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    Iphone 4ever

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    Hocam ben kullanıyorum çok memnunum. 5 6 ay oldu alalı normalde bir telefondan sıkılırım ama bu telefon hakikatten çok güzel. evde kablosuz internetin varsa hele çok tatlı bi cihaz. ama dikkat et çin malı olanlardan uzak dur.

Adsense Gelirli Siteler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

YaZaR bunu yazdı:
    -----------------------------

guzel telefon kamerası mukemmel sarjı az gıdıyor tabıı menu gecıslerı bıraz yavas hafıza ya yuklendıkce telefon kasılıyor dogal olarak  .  kvk garantısınde al bırde versıyonun yenı olmasına

yaklasık 8 ay once aldım bu telı cok kullanmıyorum buna ragmen tel ışıgı kendınden sonuyor menude olmama   ragmen        ekran renklerı  karısıyor sıyahı beyaz mavıyı sarı gosterıyor bellı bır zamandan sonra kendı kendıne duzelıyor   gps guzel ama ay sonunda faturda kabarıklık olabılır bunlar bendeki sıkıntılar ( tel  garantılı )  sıkıntılara ragmen memnunmusun dersen oldukca memnunum ... tabi bıraz tercıh meselesii bırazda sans

onun dısında telefon super cok kaba dıyenler var ama o kadar ozellıgı ona sıdırmak kolay olmasa gerek wireless varsa intenet zaten sorun degil sar degeride rm-320 için sanırım 0.47

-----------------------------

gps nin faturayla ne alakası var hoca heryerde garmin programı var beleş,onun dısında gps baglantısı para götürmez

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsaminnov8# 

ben bunu alırım ama :D almam geçen sene olsaydı neyse atık tele para vermenin saçma buluyorum :D 900 milyon saydıydım  şimdi olsa vermem :D 

Agrasif miyim neyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    e 90 rulezz!!

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
Toplam Hit: 2664 Toplam Mesaj: 16