folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargile Alacağım Öneriler ?

Nargile Alacağım Öneriler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

Hocam okyanus tütün ve yaban mersini (al-fakher)iç. Kahveci nargilesi al lüle olayini yanmayacak olsun hazirlamaya dair bir sürü video var youtube de. Benim tütün bitecek yakin zamanda iskenderuna gideceğim oradan almayi planliyorum kg fiyati okyanusun 140 civarı diye tahmin ediyorum yaban mersini ise 120 felandir. Nargile temizliğine( silah temizler gibi pirinç kısmın borusunu temizlemen lazim )önem ver deri marpuç kullan.marpuç zamanla hafif yanık tadı verdiğinde değiştirirsin .

csr288 tarafından 10/Ara/16 15:28 tarihinde düzenlenmiştir

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hocalar nargileyi geçen hafta aldım. Farklı tatlar denedim, tek kullanımlık marpuçlarda. Şimdi bir kaç sorunum var.

Öncelikle ben içtikten sonra bu aleti kurutmadığımdan suyun içinde durduğundan bakır çubuk küflenmeye(paslanmaya) başlamış. Bunu nasıl adam edebilirim ? Tuzlu sirkeye yatırdım sabaha kadar bekleyim diyorum.

Tanya markasının karpuz, çilek ve nanesini denedikten sonra hayata küstüm. Sonra gidip el fakir çift elma aldım. (BANA HAFİF DEDİLER AMK) içince dünyam karardı. Odanın her yerine sindi bu lanet koku.

Şimdi el fakirin Böğürtlen, karpuz, çilek ve okyanus satan bir site arıyorum. Küçük kutularda olursa süper olur. Ayrıca küf tuttuğu için sanırım tetenoz yapabilir. Nargile takımını baştan mı alayım ? Cam olanlara yönelmeyi düşünüyorum.

Maddi kayıp(220 TL)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stremauncion
    Stremauncion's avatar
    Homo

Üzüm-Nane

Yaptıklarım için pişman değilim aklım hâlâ yapmadıklarımda. Bu hayatta unutulan değil iz bırakan ol.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

Yurtdisinda yasadigim icin, farkli kültürleri tanima imkanim oluyor ve arap nargileside bunlardan biri. 6-7 senedir iciyorum ve uzmanlik derecesine ulastim diyebilirim :D 

Iyi bir nargile ve keyf istiyorsan, ilk olarak nargilen iyi olmasi gerekiyor. Daha sonra tütün kaliteli olacak. 

Nargile: Shisha King(SK) veya Khalil Mamoon en iyisidir. Daha fantastik birsey ariyorsan, yerli mali Oduman tavsiye ederim veya daha sade Elmas nargilesi. 

Piyasada bulabilecegin kaliteli tütünler olarak: Al Fakher(nane, üzüm-nane veya elma-nane), Social Smoke(Lemon Chill, Baja Blue, Absolute Zero), Adalya yerli malidir(Love 66, Lady Killer, Ice Lemon on the rocks, Blue ice), Starbuzz(Blue mist, citrus mist) tavsiye edebilirim. Bahrain, Tanya, Nakhla, Habibi, Miizo gibi tütünleri kullanma, tavsiye etmem. 

Ayrica kullandigin köz önemlidir, Coconara veya buna benzer köz kullanmani tavisye ederim, küp seklinde olacak. Cafe'de kullanilan közleri kullanirsan, asil tadi ve dumani alamazsin ve neden o tür közün kullanildigini anlamis degilim. Huqqa bile o dandik közleri kullaniyor. Hem fazla sicaklik veriyor tütüne ve aci bir tad veriyor nargileye. 

Parmak bassam olurmu?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Hocalar nargileyi geçen hafta aldım. Farklı tatlar denedim, tek kullanımlık marpuçlarda. Şimdi bir kaç sorunum var.

Öncelikle ben içtikten sonra bu aleti kurutmadığımdan suyun içinde durduğundan bakır çubuk küflenmeye(paslanmaya) başlamış. Bunu nasıl adam edebilirim ? Tuzlu sirkeye yatırdım sabaha kadar bekleyim diyorum.

Tanya markasının karpuz, çilek ve nanesini denedikten sonra hayata küstüm. Sonra gidip el fakir çift elma aldım. (BANA HAFİF DEDİLER AMK) içince dünyam karardı. Odanın her yerine sindi bu lanet koku.

Şimdi el fakirin Böğürtlen, karpuz, çilek ve okyanus satan bir site arıyorum. Küçük kutularda olursa süper olur. Ayrıca küf tuttuğu için sanırım tetenoz yapabilir. Nargile takımını baştan mı alayım ? Cam olanlara yönelmeyi düşünüyorum.

Maddi kayıp(220 TL)

Tanya berbattir hocam 

Elfakher kullan 50 gramlik paketleri 6 tl 

Rosanna markasi 50 gramlik pakette gul nabesi cilegi fena degil hangi sehirdesin? 

Nahklada iyidir sade aromalari yogundur icimi biraz daha sert diyorlar ben yalnizca seftali nane ve nanelimon kullandim aroma oranlari cok yuksek tavsiye ederim.

Bahreyn biskuvi guzeldir gerci coconut findk karamel karisimdir ama ben .nahkla peppermintle kullaniyorum.kafelerdeki osmanli vs dedikleri alayi biskuvi icine kahve cikolata koyuyorlar.

Bahreyn cilek acayip iyi aslinda bircok urunu iyi ve uygun yarim kgsu 15 tl ama cop degil agac var icinde cok iyi temizlemek gerekiyor.

Bu is biraz deneme yanilma isinufak pajetlerde alip deneyeceksin en cok hosuna giden aromalari yaxacaksin netteki karisimlara bakacaksin ona gore yapacaksin yazacaksin oranlari begenirsen kullanacaksin.

Nargile iceyim diyorum savma sapan yok hurrem yok bilmemne yaziyorlar ne var icinde diyorum bilmiyorum.abi diyorlar .nargile kafe yaziyor amk klasik tutunler var dogru duzgun bu isi beceren yok fazla

Smdi izmir de tutun aldigim.biryer var orada bahreyn gibi farkli bir marka var adalya love66 a benzer sekilde swiss bonbon ya da icebonbon diye yine adalya urunlerine cok benzer vakumlu posette paketlenmis bir tutun var onlardan alacagim.

Konya takim alsaydn keske ben de alacagm yeni takim.

Istanbulda tekdemir nargile var bak netten telefonuna cok uygunmus konya takim slikon marpuc yaptr birtane kafayada phunnel tipi lule al bak keyfine.

Hangi sehirdesin izmirde isen tutun alacak yer oneririm.

hipokondriyak tarafından 24/Ara/16 11:12 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 3169 Toplam Mesaj: 16
bağımlılık nargile