folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargile Kullananlar

Nargile Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Arkadaşlar herşeyi açıklamışlar zaten benimde sana tavsiyem 1.kömürünü iyi seç sonra ağlarsın ateş almıyor diye ki birçok aradaşımın başına geldi 2.si marpuç alabiliyorsan 1 2 tane al örnek benım tanıdıgım cafe var ordan aldım rahat edersin içerken elma için ayrı marpuç nane için ayrı vs vs. tütünü dodlururken ne sıkışık bırak ne bol bırak kıvamını ayarlamalısın zaten 1 kere yapınca elin alışıcaktır. aleminyum folyo gergin olsun ve arkadaşların dediği gibi ne fazla del ne az o kıvamıda iyi ayarla sonrasında ise tek diyebilicegim afiyet olsun.(bu arada tütünüm bitti canımı cektırdın alıcağın olsun he şunuda unutmadan soyliyim nanelinin çok iyi içimi oluyor)

Zamanı durduramazsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

break bunu yazdı:
    -----------------------------

Uzun gitsin istiyorsan çift ya da 3 katlı folyo yap.

aynen uzun gitsiin istiyorum

mantıgı nedir açıklarmısın dumanın az gelmesini saglamazmı 3 kat folyo

Telegram @WVesselam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

vesselam bunu yazdı:

break bunu yazdı:

Uzun gitsin istiyorsan çift ya da 3 katlı folyo yap.

aynen uzun gitsiin istiyorum

mantıgı nedir açıklarmısın dumanın az gelmesini saglamazmı 3 kat folyo

hem çekmeni zorlaştırır daha iyi etki yapar hemde tütünün daha zor yanmasını sağlar böylece keyfin çabuk bitmez hocam.

ben suyun içerisinde süt dışında zaman zaman şarap yada sıcak içecek olarak kullanılan limon,sütlü kahve gibi tozlar kullanıyorum.

tütün olarak tekelin ürettiği tütünler var onlardan kesinlikle alma keyif kaçırıyor. tarihi aktarlardan falan nakhla,al fakher,bahreyn,fakhur marka tütünler sor. tavsiyem nane,gül ve çift elma. onun dışında anasonda iyi geliyor. cappicino,kahve gibi aromalar kullanırsan mutlaka suya kahvede karıştır. suyun içerisinde buz atabileceğin gibi meyveli aroma kullanıyorsan elma vs. koyabilirsin. arkadaşlar yazmış zaten gereken herşeyi bunlar dışında varsa aklına takılan sorabilirsin hocam.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi
    Güzel seyler var burada, verilen siteye de baktım; fakat merak ettigimiz bir şeyi ogrenemedim, nargilenin ser kısmı yıkanıyor mu tütünün sıvı kısmı suya akıyor ya bilemedim su tutsak mi tutmasak mi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

Evimde içe içe profesyonel denecek kadar oldum :)

Hemen her şeyi yazmışlar eklenecek tek şey özel folyolar var nargile için kalın oluyor burda tanıdık cafe var ordan alıyorum bende öyle 3 kat falan yapmana gerek

kalmıyor hemde tütün yanmıyor kolay kolay daha çok tat daha uzun içim oluyor bulabiliyorsun kalın folyolardan evdekiler benim kullandıklarımın yanında beş para etmez

@grey-cells

Evet ser kısmını 1-2 kullanımdan sonra yıkamanı kesinlikle tavsiye ediyorum eğer ki bir gün bir tütün diğer gün başka tütün içeceksen her

içimden sonra yıkaman içimini daha tatlı yapar aromayı daha fazle hissedersin

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    resul
    resul's avatar
    Erkek

grey-cells bunu yazdı:
    Güzel seyler var burada, verilen siteye de baktım; fakat merak ettigimiz bir şeyi ogrenemedim, nargilenin ser kısmı yıkanıyor mu tütünün sıvı kısmı suya akıyor ya bilemedim su tutsak mi tutmasak mi

ser kısmı yıkanır, temiz olması ve tadı düzgün almak için yıkardım her zaman

---
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

grey-cells bunu yazdı:

Nargilenin marpucu hariç her yeri yıkanır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

2 tane marpuç al. Tütününe göre kullan onları. 1 marpuçla hepsini içme.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bende hazır içiçilerdenim kendim hazırlamadım hiç,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Nargile konusunda nirvanaya ulaştığımı düşünüyorum denemediğim yöntem,karışım kalmadı.

Arkadaşlar gereken şeyleri anlatmış bende bir kaç extra  vereyim , nargileyi yapmadan önce

marpucu 1-2 saat buzlukta beklet , nargileyi içerken soğuk duman yaz aylarında iyi gelcektir.

Gül aromalı tütün alırsan suyu koyduğun kısma gül yaprakları at , harika olacaktır.

Eğer Ölmek istemiyorsan , kesinlikle ve kesinlikle sıkıştırılmış kömür kullanma ,

Meşe candır , meşe hayattır.

Ve son olarak istanbuldaysan beyazıtta erenler nargile'ye Git ,

Sırf nargile için büyükçekmece-beyazıt , Adapazarı-ist. / beyazıt yapmışlığım vardır.

Toplam Hit: 9199 Toplam Mesaj: 30