folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nargileden Taktikler

Nargileden Taktikler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Octavio
    Octavio's avatar
    Erkek

Müridler nargileye başlamak isteyen veya nargile içenler için bi kaç şey söyleyeyim dedim.Bildiğiniz güzel yöntemler varsa söyleyin bizde deneyelim.

Öncelikle Güzel bir nargile istiosak paraya kıyacaz.80 ytl ye bir nargile şart.Dandik nargilelerde inan birşey anlaşılmıor.Döküm olması lazm eğer bakır olursa duman sıcak gelir dökümde soğuk gelior.Marpuçun koyun derisi olması iyi olur.Naylonlar birşeye benzemior.Ve en önemlilerinden biride tütün.Özellikle bahreyn veya kalpa tütünü herkese tavsiye ederim.Fiyatı tuzludur ve heryerde bulamazsınız.Bulsanız bile adam satmak istemeyecektir çünkü tütünün Türkiye ye girmesi yasak.Biraz ısrar sonucunda alabilirsiniz.Favori çeşitlerim elma , kavun , tropik karışık.

Yapımı hakkında ise suyun içine buz atmanız veya soğuk su koymanız keyfi arttırır.Deldiğiniz folyoyu ufak delin ki kömür folyoyu yakmasın.Yanarsa tadı berbat oluor.Kömürü büyük parça halinde deilde ufak parçalara bölüp koyun içimi daha rahat olur.Eğer nargileniz tıkandıysa ve öksürtüorsa tütün koyulan bölmeyi çıkartın ve içindeki duman bitene kadar üfleyin tekrar yerleştirince rahatlayacaktır.

Duyduğum birşeye görede su yerine elma suyu koyarak elmalı nargile içmek çok güzel oluormuş.Daha denemek nasip olmadı ama denemede fayda var.Eğer müridler arasında piskopatım intihar edicem veya tam kelle olucam diyenler varsa o suyun yerine votka veya viski deneyebilirler.Hiçbir sorumluluğu üstlenmem:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

bnce kendi yaptıgın guzel olmaz

gideceksin adam gibi biyere , orda içeceksin

ayrıca viskili zaten war, ama fiyatı digerlerine oranla  çok tuzlu 

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sagol paylasim icin, nargile almayi dusunuyorum bu aralar,

marpuc un gumusunden almayi dusunuyordum, koyun derisi marpuc varmi ki ?  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    sLm muridler benim evde nargile var hemen hemen hergun iciorm baya bi deneyim kazandim :D.o arkadasin dedigi su yerine visku koyma muhabbeti fln guzel oluo ben Sarap Koymustum guzel kafa yapti..Ayrica sunu bi deneyin derim Suya 4 tane Panadol yada Agri KEsici atin o zmn 1 nesneyi 10 tane gorursunuz :D.evde toplam 3 nargile var,Nargile cafemi acsam ne :D

null
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    yarın almaya gidiyorum parayı topladım ama ucuzunda alacağım...zamanında kafe de çalıştığım için nargile yapmayı iyi bilirim octavio arkadaşımız dedikleri güzel şeyler bir tane de ben ekleyeyim; lülenin tam ortasını boş bırakmaya çalışın, gerekirse tütünü koyarken oraya bi sipsi yerleştirin ki boş kalsın...ve folyoyu iğne ile delerseniz daha iyi olur ki soğuk su olayı zaten bilinen bir şeydir...ama herşeyden önemlisi marpuç ve dökümdür...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    Nargilemin marpucuda gümüştendir gümüşten. :D Canım istedi a.q..Nerden getiriyonuz adamın aklına..Octavia tavsiyelerin icin saol guzel bilgiler..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartallar_76
    kartallar_76's avatar
    Erkek
    lan bi nargile sefamız vardı off beee özlüyorum a.q, bizim ibne ark. %80 ini 2 yıllık miki yıllık dinlemedi hepsi gitti şimdi yanlız kaldım.. özlemişim yaw nargileyi yarınm gidip içicem valla
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bildiğim kadarıyla alkol uçunca özelliğini yitiriyor.Bu yüzden viskili nargile etki yapmayabilir.

Ama tam bilemem. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    çok severim kendilerini bir arkadaşta nargile öle bizim yapmammızla olmaz gidceksin adam akıllı bir yere vsvsvsvs şeyler demiş asıl evde çok güzel oluyor ama ortalığı bok götürüyor o yüzden önce balkonda barbekü partisi vereceksin onu yedikten sonra korları alacaksınsın babaküden kolaylık olur sonra hazırlayacaksın nargileyi  o mis gibi oluyor bir tavlayı koyacaksın bir arkadaşınla arkadan müzik vereceksin çok güzel oluyor bizzat tarafından denenmiştir denenmektedir ve denenecektir :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    wert katılıyorum evde cok zevkli oluyo ama nargileyi mangal komuruyle icmiyosunuz demi??
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    ne sigara nede nargile:D En iyisi ot:D Sarıcan otu  yanındada bob marley müziği :D No women No cry

Long Live Turkey..
Toplam Hit: 5938 Toplam Mesaj: 20