folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Navigasyon Cihazları Hakkında Yardım?

Navigasyon Cihazları Hakkında Yardım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

Hocam şimdi biz emlak sektörüyle uğraşıyoruz , şimdi soracağım şu bu navigasyon cihazını arabaya bağlayalım diyorum sonra atıyorum 50 adet daire yeri varsa hepsini böyle yer olarak kayıt yapabiliyomuyuz mesela anıttepe sok. no:23/7 geldik,burayı "daire 15" gibisinden orayı kayıt yapabiliyomuyuz acaba,sonra müşteri götürceğimiz zaman kolay bulmak açısından bunun hakkında bi bilgiye sahipmisiniz arkadaşlar??

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

up: hocam hadi bi bilgi sadece öyle bişey varmıki

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    Vardır hocam.

!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İgoda yapabiliyorsun bide tomtomda var diye biliyorum

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

hocam bulunduğun vakit konumum  diyorsun orayı hafızaya alıyor hiç bilmiyosan adresi yazarsın bulunduğun yerden oraya yolu anında çıkarıyo gerisi sana kalmış

Hayırlısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

garmindeede war hatta bütün hepsinde olması lazım sık kullanınanlara eklemen yeterli olacaktır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

Pawlow bunu yazdı:
    -----------------------------

garmindeede war hatta bütün hepsinde olması lazım sık kullanınanlara eklemen yeterli olacaktır.

-----------------------------

Hepsinde var hocam o özellik zaten

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

istediğin her noktayı kayıt edebilirsin kayot ettiğin adreslere tek tek yol tarifi alabilirsin yeni nesil cihazların hepsinde var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/piranha-escape-escape-5.0-gps-navigasyon-cihazi/productdetails.aspx?I_ID=51481

peki hocam burdaki nasıl alsammıki şimdi bunu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _herakles_
    _herakles_'s avatar
    Erkek

Olması lazım bütün navigasyonlarda

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam navigasyon cihazlarında apartman kapı nosuna kadar yazabilirsiniz ve aradığın binanın kapısının önüne kadar rota çizer. Ama apartman içerisindeki herhangi bir dairenin numarasını kaydedemezsiniz. Navigasyon cihazlarının görevi, istediğiniz adrese en kısa veya en hızlı bir şekilde ulaşmaktır.

Türkiye sınırları içerisinde kullanılan navigasyon cihazları, Başarsoft firmasının yaptığı Türkiye haritasını kullanır. Navigasyon cihazları, bağlanabildiği kadar uyduya bağlanır ve yeryüzü üzerindeki konumunuzu enlem ve boylam olarak belirler. Bulunan koordinatları da harita üzerinde konumlandırarak sizin yerinizi gösteriyor. Bu nedenle yalnızca apartman kapısına kadar ayrıntı girebilirsiniz. Daire numarasını giremezsiniz.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 5483 Toplam Mesaj: 32