folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Navigasyon Cihazları Hakkında Yardım?

Navigasyon Cihazları Hakkında Yardım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tomtoma bulaşma sakın. haritaları berbat.

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/Liste/aselsan-asn-3060-navigasyon-cihazi-3-yil-ucretsiz-guncelleme-/ProductDetails.aspx?productId=otasn3060&categoryId=257643

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Coiner bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.hepsiburada.com/Liste/aselsan-asn-3060-navigasyon-cihazi-3-yil-ucretsiz-guncelleme-/ProductDetails.aspx?productId=otasn3060&categoryId=257643

Diğerlerinden bi farkı yokki?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Garmin NUVI kullanıyorum ben istediğin yeri kayıt edebiliyorsun ancak bulunduğun noktayı kayıt eder. Yani  ofiste oturduğun yerden kayıt etmek istediğin yere gitmeden kayıt şansın söz konusu değil benim kullandığım üründe. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Keep Going !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Goldmaster alma, işlem yapmak çok yavaş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Nokia 5800 al aynı fiyata navigasyonlu telefonun olur bence.Bende var kullanıorm gayet memnunum sesli olarakta sölüo 100 metre sonra sağa dönünüz falan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

canerator bunu yazdı:

Nokia 5800 al aynı fiyata navigasyonlu telefonun olur bence.Bende var kullanıorm gayet memnunum sesli olarakta sölüo 100 metre sonra sağa dönünüz falan

ama ovi nin haritaları Türkiyeye ilk gelen navigasyon haritası gibi :D

100 bin nüfusli ilçenin tek 1 caddesini gösterrirmi ya :D

arabada giderken navitechle 5800 navi yi açtım hoca salak 5800 doğru yol varken gitti ara yola sokmaya kalktı

sibel diyoki düz git 5800 daki karının ismini bilmiyom oda diyo sağa dön :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

canerator bunu yazdı:

arabada giderken navitechle 5800 navi yi açtım hoca salak 5800 doğru yol varken gitti ara yola sokmaya kalktı

:D Doğrudur ben izmirde kullandığım için sorun yaşamadım heryeri tam gösteriodu.Bide marmaristen izmire gelirken kullanmıştım gene işime yaradı baya.Belki senin dediğin ayarlarından kaynaklanıodur bilmiorm ama en hızlı yol en kısa yol falan tarzında. Bide bişey sorcam sende uyduya bağlanmada problem yaşıomusun çoğu zaman zor bağlanıorm ya:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

canerator bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

canerator bunu yazdı:

:D Doğrudur ben izmirde kullandığım için sorun yaşamadım heryeri tam gösteriodu.Bide marmaristen izmire gelirken kullanmıştım gene işime yaradı baya.Belki senin dediğin ayarlarından kaynaklanıodur bilmiorm ama en hızlı yol en kısa yol falan tarzında. Bide bişey sorcam sende uyduya bağlanmada problem yaşıomusun çoğu zaman zor bağlanıorm ya:D

şebeke desteği kapalıysa konumlama uzun sürüyor ama açık alandaysan kısa sürüyor arabada giderken 1 dk da hal oluyor yaya ise 10 dk yı buluyor

her şeyin orjinali güzel mesela orjinal receverın verdiği verimi Tv kartından alamazsın

orjinal navigasyonun verdiği verimide telefondaki navigasyondan alamazsın :)

ama şu var 5800 da camın dibindeyim cam kapalı panjur kapalı yinede uydudan %34-40 arasında veri alıyor konumlama yapıyor :D normal navigasyonda ağacın altına girince bile sinyal yok diyo :D

çok yazdım bea  :Ppp

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Hehe yok yahu doğru yazdın haklısın boş konuşmaktan iyidir =) Sonuç olarak karar muratdnz de evet sendeyiz murat :P

Toplam Hit: 5530 Toplam Mesaj: 32