folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Necmettin Erbakan Vefat Etti

Necmettin Erbakan Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Treasure
    Treasure's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Ben kazık caktığını sanıyodum, nası olduda öldü yaw :|

Başta sn.başbakana bakanlara en ufak kamu çalışanlarına kadar.lütfen artık maçlarda küfürleşme olmasın.saha kenarlarına fasulye fidanları ekilsinki insanlar sakinleşsin.artık kulağı kopanlar coplananlar görmek istemiyoruz.yeterki takımlar artık ceza almasın başkanlar alamasın.hoplayıveren çekirge ile zıplayıveren çekirge arasındaki tek benzerlik,ikisin de veriyor olmasıdır.Yani iş gücüne paralel olarak verimlilikte de artış gözlenir.Bu sebepten kuşlar uçar ve otlar yeşildir.Alım gücü yüksek bir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

ölmüş adam öncelikle allah rahmet eylesin . benim açımdan bakarsam olaya adam makınede 1 numaralardan bırıydı turkıyede ınsllh böyle bı kısı daha cıkar ve güzel makınelerle turk makınesıni guclendırır

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Selam bunu yazdı:
    -----------------------------

IRET bunu yazdı:

Selam bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:
    seadog bunu yazdı:

Türkiye halkı gelmiş geçmiş en büyük liderini kaybetti. Başımız sağolsun, Allah bizi onun yolundan yürütsün...

"gelmis gecmis en büyük lider"'i ? tartısma ortamı yaratmak istemem ama bunu yürekten söylememissindir umarım.

bana göre de büyük lider Ecevit veya bir baska eski basbakan olabilir; lakin bizim yolundan gitmemiz gereken tek ve en büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'tür, bir baskası degil.

kimi Che yi örnek alır kimisi Erbakanı kimide Atatürk'ü, bırakında insanlar kimi örnek alacaklarına kendileri karar versin.. 

Erbakanı ne kadar tanıyor biliyorsunuzda trilyonlarımızı yedi süpürdü diyorsunuz ? 28 şubatı yorumculardan kaçı yaşadı, kaçınız o zulme maruz kaldınız, kaçınızın babası sakkalı diye gecelerce kodese tıkldı ? hangi yakanınızın siyasi yolu kesmek için kayıp tirilyon davası çıkarıldı.. 

yaş itibariyle ozamanlara ya aklınız ermiyor yada araştırmadan bol keseden sallıyorsunuz.. kulaktan dolma saçma sapan laflar edeceğinize, hayırla yadedin, etmeyeceksenizde alemi islama hizmet edenede salyalarınızı bulaştırmayın.

sizin sevdiğiniz lider hakkında başka biri böyle salyalar savursaydı tepkiniz nasıl olur ?

"siz başkalarının sevdiklerine hakaret etmeyinki, onlarsa sizin sevdiklerinize (mukaddesatınıza küfür etmesin"

şuursuzluğun alemi yok.

28 şubat zulmü afjakfjasfaj :D neremle güleceğimi şaşırdım. Hâla mı madursunuz?

hala mağduruz.. ne o şaşırdınmı.. 2000 de kazandığın okula gidememek ve bunun akabinde dersane üstüne dersaneye gitmeklede o lanet olası kat sayıya takılıp kalmak ve aof ye talim etmek..

askeri okulla girmek istersin baban hacı giremessin, polisliğe baş vurusun annen baş örtülüdür diye kapıdan geri cevrilirsin.  

düz liseden mezun olup senden daha az puaan alan arkadaşın üniversiteye giderken sende bir İHL li olarak ardından baktınmı ?

eskisi kadar zulüm yoktur belki.. amaa o dönemin izlerini taşıyan onbilerce genç var..

insan olan ağzıyla güler,  sen nerenle gülersin bilemem ....

hadi yol al bakimm

bak hoja müslüman adam kendi tasarladığı motor bağlantılı jiroskop sisteminin patentini almanyaya kullandırdığı gibi israile de kullandırıp merkava tanklarının atış kontrol sisteminin tankın hareket kabiliyetini hiç etkilemeden ateş edebilmesini sağlamaz. gelmiş geçmiş; all of them, *.* büyüklükte silah anlaşmasını yahudilerle yapmaz, ayrıca müslüman adam hortum yapmaz anafor kaldırmaz din kardeşinin cebine elini uzatmaz, kanlı mı olacak kansız mı olacak, o kan kimden çıkacak? bir bok yemeye kalktılar berecemediler, üstünüzden geçen abd değil türk ordusuydu, şimdi o orduyu istediğiniz kıvama getirdiniz, istediğiniz gibi at koşturun :) yakında tepenizden geçen ordu postalı değil abraham zırhlılarının paletleri olacak. özgürlük neymiş, zulüm neymiş kanlı kansız nasıl oluyormuş o zaman göreceksiniz.

İmam hatibe yazıl normal üniversiteye gitmeye çalış bunda mantık mı var? madem üniversite okuyacaksın gidersin düz liseye, ha sen dersen ki düz liseden çıkanlar doğrudan imam ve hatip olarak işe başlayabilsin o zaman kalksın tabi katsayı matsayı kalmasın. Geleceğini belirlemek için seçtiğin okula sonradan tu kaka diyemezsin. Ben imam olacaktım ama boşver ya mühendis olayım, o zaman devlet seni imam hatipte neden okutuyor, mantıklı olun biraz.

Zulümmüş, adama kalem verirsin yazı yazsın diye, sokar gözüne zulüm görüyorum diye ağlar, mazoşisttir çünkü, düzeltemezsin tabiyatı bozuktur. Zülme gel...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

IRET bunu yazdı:

Selam bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

Selam bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:
    seadog bunu yazdı:

Türkiye halkı gelmiş geçmiş en büyük liderini kaybetti. Başımız sağolsun, Allah bizi onun yolundan yürütsün...

"gelmis gecmis en büyük lider"'i ? tartısma ortamı yaratmak istemem ama bunu yürekten söylememissindir umarım.

bana göre de büyük lider Ecevit veya bir baska eski basbakan olabilir; lakin bizim yolundan gitmemiz gereken tek ve en büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'tür, bir baskası degil.

kimi Che yi örnek alır kimisi Erbakanı kimide Atatürk'ü, bırakında insanlar kimi örnek alacaklarına kendileri karar versin.. 

Erbakanı ne kadar tanıyor biliyorsunuzda trilyonlarımızı yedi süpürdü diyorsunuz ? 28 şubatı yorumculardan kaçı yaşadı, kaçınız o zulme maruz kaldınız, kaçınızın babası sakkalı diye gecelerce kodese tıkldı ? hangi yakanınızın siyasi yolu kesmek için kayıp tirilyon davası çıkarıldı.. 

yaş itibariyle ozamanlara ya aklınız ermiyor yada araştırmadan bol keseden sallıyorsunuz.. kulaktan dolma saçma sapan laflar edeceğinize, hayırla yadedin, etmeyeceksenizde alemi islama hizmet edenede salyalarınızı bulaştırmayın.

sizin sevdiğiniz lider hakkında başka biri böyle salyalar savursaydı tepkiniz nasıl olur ?

"siz başkalarının sevdiklerine hakaret etmeyinki, onlarsa sizin sevdiklerinize (mukaddesatınıza küfür etmesin"

şuursuzluğun alemi yok.

28 şubat zulmü afjakfjasfaj :D neremle güleceğimi şaşırdım. Hâla mı madursunuz?

hala mağduruz.. ne o şaşırdınmı.. 2000 de kazandığın okula gidememek ve bunun akabinde dersane üstüne dersaneye gitmeklede o lanet olası kat sayıya takılıp kalmak ve aof ye talim etmek..

askeri okulla girmek istersin baban hacı giremessin, polisliğe baş vurusun annen baş örtülüdür diye kapıdan geri cevrilirsin.  

düz liseden mezun olup senden daha az puaan alan arkadaşın üniversiteye giderken sende bir İHL li olarak ardından baktınmı ?

eskisi kadar zulüm yoktur belki.. amaa o dönemin izlerini taşıyan onbilerce genç var..

insan olan ağzıyla güler,  sen nerenle gülersin bilemem ....

hadi yol al bakimm

bak hoja müslüman adam kendi tasarladığı motor bağlantılı jiroskop sisteminin patentini almanyaya kullandırdığı gibi israile de kullandırıp merkava tanklarının atış kontrol sisteminin tankın hareket kabiliyetini hiç etkilemeden ateş edebilmesini sağlamaz. gelmiş geçmiş; all of them, *.* büyüklükte silah anlaşmasını yahudilerle yapmaz, ayrıca müslüman adam hortum yapmaz anafor kaldırmaz din kardeşinin cebine elini uzatmaz, kanlı mı olacak kansız mı olacak, o kan kimden çıkacak? bir bok yemeye kalktılar berecemediler, üstünüzden geçen abd değil türk ordusuydu, şimdi o orduyu istediğiniz kıvama getirdiniz, istediğiniz gibi at koşturun :) yakında tepenizden geçen ordu postalı değil abraham zırhlılarının paletleri olacak. özgürlük neymiş, zulüm neymiş kanlı kansız nasıl oluyormuş o zaman göreceksiniz.

İmam hatibe yazıl normal üniversiteye gitmeye çalış bunda mantık mı var? madem üniversite okuyacaksın gidersin düz liseye, ha sen dersen ki düz liseden çıkanlar doğrudan imam ve hatip olarak işe başlayabilsin o zaman kalksın tabi katsayı matsayı kalmasın. Geleceğini belirlemek için seçtiğin okula sonradan tu kaka diyemezsin. Ben imam olacaktım ama boşver ya mühendis olayım, o zaman devlet seni imam hatipte neden okutuyor, mantıklı olun biraz.

Zulümmüş, adama kalem verirsin yazı yazsın diye, sokar gözüne zulüm görüyorum diye ağlar, mazoşisttir çünkü, düzeltemezsin tabiyatı bozuktur. Zülme gel...

Niye altında kaldığınla yetinmezsin ki ?  80 darbesine kadar doktorlar avukatlar şunlar bunların büyük bi bölümü imamhatip mezunuydu araştırmadan bakmadan etmeden kıçınızdan argüman çıkarıyorsunuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

yürüttüğü paraların hesabını sonunda verecek. Allah rahmet eylesin. eylesin tabi ama pek nur içinde yatacak mı bilemiyorum

Triumph bunu yazdı:

şu "ölüye hürmet" olayını anlamış değilim. diz boyu samimiyetsizliktir. erbakan, bugün ölüm haberiyle değilde "şeriat gelicek" demeciyle falan gelseydi gündeme(ki gelebilecek potansiyel vardı)  eminim şu an net aleminde dönen "iyi adamdı, kötü kalpli değildi, mekanı cennet olsun" gibi beyanatların yerini. "beyinsiz, dinci, zırvalıyor, moruk" gibi şeyler alındı. 

Andrei bunu yazdı:
    seadog bunu yazdı:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

Derdi rejimimizleydi, Sistemi değiştirmek istedi pek çok kez adım attı,

Ama şu var ülkesini asla pazarlamadı. Batı ile hiç bir zaman işbirliği yapmadı derdi sadece Kemalist Türkiye miz ileydi. Bu bakımdan karşımızda düşman safhasındaydı ama aynı zamanda düşmanımızında düşmanıydı. Kısaca işbirlikçi değidli o yüzden saygıyla anıyorum.

Bu bakımdan karşımızda düşman safhasındaydı

Diyerek, Türkiye'ye maal etmen doğru değil.Kendi adına konuşursan daha iyi olur. Allah Rahmet eylesin.

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MY91
    MY91's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:

İyi hoş diyorsunuz da askeri tankların projelerin altında hangi makine mühendisinin imzası var.. "-" leri ile "+" ları tartışabilinecek fakat bir mühendis olarak Türkiye'ye kattıkları için teşekkür edilecek bir insandı..

----------------------------

-Aynen hocam Allah Rahmet eylesin....

Siyasi yanı bir tarafa Türkiye'mizin yetştirdiği EN BÜYÜK makine mühendislerinden biridir kendileri

Hayatı tesbih yaptım... Bazen çekiyorum bazen sallıyorum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

şu kör ölür badem gözlü olur muhabbeti hakkaten gercek vesselam.

muhsin yazıcıogluda yasadıı zaman kimsenin şeyinde olmayan bi adamdı, şurdan 10 tane adama sorsak 9u kim olduunu, hangi partinin basında olduunu bilmezdi, adam bi öldü 2 şiir yazdı diye cok iyi edebiyatcı oldu, faşo kimliinden ötürü türk ırkının yılmaz savunucusu oldu, oldu da oldu, hayatında %1i gecememiş partisi sivasta belediye baskanlıgını kazandı, a güzel halkım madem böyle degerli bi adamdı, yaşarken niye belediye baskanlıını onun partisine vermediniz?

şimdide aynı tatava erbakan için, bu adam LAİKLİĞİN EN BÜYÜK DÜŞMANIDIR. rte nin 2 gömlek üstüdür, kısacası benim CUMHURİYETİME kasteden bir adamdır. burda ölümüne savunanlar bile bunun aksini iddia edemez, milli görüşün temelinde Türkiye'ye şeriat düzenini getirmek vardır. Şimdi bu adam iyi mühendisti, bilmemneydi, zekiydi akıllıydı, tamamda banane?

sizin mantıgınızla Mehmet Öz(hani şu abd nin konustuu türk doktor var ya) gelip parti kursa, partinin adıda milli görüş oluo seçilirsek cumhuriyeti yıkacaz dese, oy vermek zorundayız. Neden? cünkü adam zeki, cumhuriyet tarihinin en iyi Türk doktoru. aaa tamam o zaman kesin haklıdır.

Yarın apo ölünce ne bok yiyecez acaba..

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin herşey bi yana gercek anlamda bilime dogrudan destek veren nadir insanlardandı

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
Toplam Hit: 16585 Toplam Mesaj: 119