folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Neden Hiç Kuş Cesedi Görmüyoruz

Neden Hiç Kuş Cesedi Görmüyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kuşlar ecelleri ile öleceklerse eğer, yuvalarında ölürler. Ya da genelde toprağa yakın yerlerde, kuytuda köşede ölürler. Önce uçamazlar, sonra yavaş yaavş ölürler. Havada giderken çat diye ölüyorsa, bil ki doğal sebeplerden ölmemiştir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Havada uçuyorken ölecek değil ya! Ya yuvasında ölüyordur yada başka yerde. Bu kadar basit :-)

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Az önce evin önünde karga ölüsü gördüm. üzerine bu konu ilginç oldu :)

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen habile ile kabili seyretinmi cizgi filmini kuşlar ölülerini gömiyor ben bir kç defa ras geldim yrıca göm ölmüş kuşu ertesi sbah yok oluyorlar grip gelecek ama kovy gömdüm toprak varı cocuktum ozaman sabah kalkıp bkdığımda kuş yoktu ozamandan beri hiç ilgilenmedim tki sen bu konuyu çana kdar kim ne ypıyor cesetleri itiraf etsin :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Benim Tahminim Öldüklerinde 24 Saat İçinde Karıncalara Yem Oluyor.  O 24 Saatte de Sana Denk Gelmiyor Çok Şanssızsın. Ben Şahsen Karıncaların Sırtında Taşınırken Bile Gördüm:)

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

yüksekten uçanlar yalnız ölür kanka

NEDEN? (soru olarak)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

bitane kuş cesedi var hergün görüyorum.terseleme duvara yapışmış haliyle 1 ay dır çürüyor.

twitter.com/KezzapliMakarna
Toplam Hit: 4978 Toplam Mesaj: 38