folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Neden Kendime Acı Çektirmeyi Seçiyorum ?

Neden Kendime Acı Çektirmeyi Seçiyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Muritler aranızda bunun gibi bişi yapan varmı bilmiyorum.Mesela meslekte okuyodum sonra o kdr arkadaşım can dostum varken sonunun boktan olduğunu ve yapamicamı bile bile düz liseye gitmeye karar verdim.Yada ne bilim mesela birşey oluyo sonunun bana kötü olucağını bilsem bile o yola gidiyorum doğru yola gitmiyorum.Bile bile nasıl bunu yapıyorum anlamıyorum yoksa kendime acı çektirmeyi çokmu seviyorum veya sadist filanmıyım ? yada ruh hastasımıyım ? ve sonunda perişan ve acı dolu şeyler yaşıyorum aklım o zaman başıma geliyo ve geri dönüşü olmuyo.Bu nedendir acaba ? aranızda böyle davranışlar yapan varmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

çoğu zaman ben de yapıyorum, bunun sebebi bence psikolojik problemlerden çok "bi umut" yani mesela bi kızla olmayacağını bile bile bi umut belki olur...

bu belki iyi belki kötü bişey ama yine de hâlâ sonu kötü dediğimiz işe girip çabalayarak sonunu değiştirme ihtimalimiz olduğuna inanıyorum.

hayat çabalamadan geçmez, hiçbişey olduğu yerden iyi gitmez.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Kendine acı çektirmek değil kendine bişileri ispatlamayı seçiyosun
    ..sora eline yüzüne bulaştırıyosun::. 
    Olay bundan ibaret özgüvenin yerle yeksan.. Kendine iyi davran..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AKSU92
    AKSU92's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

-----------------------------

:D:D:D:D:D:D:D:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bıktım senin sıkıntılarından lan yeter ya

ya saçın yağlanır ya acıların çocuğu olursun bak hepsine resimle cevap veriyorum

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

batılıların biz türkler ile alakalı bir sözü  vardır... "şu Türkler bir iş yapacakları zaman son akıllarını kullansalar dünyaya yeniden hükmederlerdi"

son akıl derkene: son pişmanlık

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    DJ:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aynı boku bende yaptımbinpişmanım ah şimdiki aklım olsa meslek lisesine giderdim  bbam hep beynimi yer bukonuda liseyi bitireli ne kadar olsada

ne demişler " Ulular köprü olsa basıp geçme"

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    psikolojik bir rahatsızlık, cold-m4 e danış bu konuyu..

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    DJ_Alper seninde hayatla ilgili bazı konuların olucaktır bende böyle dalga geçme şekliyle cevap vericem.İnsanların belli zamanlarında bazı sıkıntılar ard arda gelir bende bu konuları muritlerle paylaşıyorum.Dalga geçmen gerekmez yani.Nedense insanlarla konuşmaya gelmiyo kimse kime nasıl davranılıcağının seviyesini bilmiyo.Sanki 50 yıllık arkadaşmışız gibi her konumda alaylı bi tavırla cevap veriyosun.
Toplam Hit: 2416 Toplam Mesaj: 16