folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Neden Tahribattasın?

Neden Tahribattasın?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    ilk başta çok övmüşlerdi üye olmuştum çoooook önceleri snra fen lisesi,yatılı hayat falan derken uzak kaldım,şifremi de unuttum vesselam birgün girdim şifremi unuttum dedim ve sonra mail geldi aleykümselam işte şifren diye o günden beri tahribattayım,özgür ortam,her bi boktan anlayan insanlar var..burda sorduğum soruların cevabı illa ki geliyor ne kadar bir cevabın yanında 15 tane saçma yorum gelse de:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    herkez kafa dengi buradaki herkezi çok seviyorum burda herkez birbirine çok yakın anca beraber kanca beraber
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    önceLLİkLe maKara ßiR oRtami waR kaliteLi foruM kaliteLi insanLar waR cogu hemeN hemeN hePSi kafadaR insanlaR genc 'i coK ßiLgiLisi coK diéR forumLara ߀nzemioR siyah taßænLi gißi onun icin yani ßu tahrißaT maniaC 1 $ey .)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hangi sorunuza cevap alamadiniz
    Hangi derdinize derman bulamadiniz
    Hangi isteginiz yerine getirilmedi...

Alemin en kral coderleri burada...geyik burda...dostluk burda....hersey burda....site oyle salak ve amacsizca bugun sukadar siteye index attim...bugun su kadar pc ye trojan client attim gibi sacmaliklarla dolmuyor....kafa forum...bakin bugun meyhane parcasi verdiler...butun muridler mey oldu...hangi formda var bu...diger formlarda adminlerin yanindan gecemezsiniz burada adminler-muridler-modlar geyik mavra yardimlasma halinde....siyah fonlu yesil puntolu esrarengiz gorunen ici bos sitelerden degil...geyik mavra gorunen ici dolu sitelerdeniz....yaz yaz bitmez iste amk...."...hickiriga boguldum satirlari yazarken fakat kararim kesin ayrilacagim...."" yok boyle bir sey dunyada.....bilen bilir gecen aylarda 3-4 gun site server yenileme yuzunden kapaliydi...sanki sokaga atilmis yetimler gibi kaldik ortada :)...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    hoca burda olmamın tek nedeni çogunuzun olaylara bakış açısı. Hayranım. Bide şu iki harfi çok seviyorum [aq]

!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WeBCiN
    WeBCiN's avatar
    Erkek
    VALLA CİDDİ CİDDİ İSTEDİĞİN HERŞEY VAR

KUFURUDE SAYGISIDA SEVGİSİDE NE ARASAN

ÇOPLUK BİLEM VAR :d:d:d

sizin risk dedikleriniz benim için bir fırsattır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    ortam süperr yaaa...

bırakamıorum wala burayı...paso burdayım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dokuman projesi gerceklesince suanki bosgezen muridlerin cogu yazilima yonelecek...daha iyi olacak...sonra yine mavracilar gelecek...sonra bir proje daha olacak ...sonra onlarda bir alana yonelecek...boyle gelip gidecek...hep boyle oluyor;)....Birde buradan kalkip Hakkariye gidin orada sizi karsilayacak 3-4 murid cikar...oyle bir yapiya sahibiz...sansliyiz o yonden :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    compu hocam valla o döküman işi cok güzel olacak mesela ben öss var die hic bise yapamadım kısın simdi bosum sizin yazcaanız dökümanlarla kendimi gelsitrcem ve yeni dallara yönelcem:)
    hocam ne zamana biter acep

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WeBCiN
    WeBCiN's avatar
    Erkek
    WALLA HOCA BENİMDE PROGRAMLAMAYA BAŞLAMA HEVESİM GELDİ BURAYA GELİNCE EĞER BU PROJE OLURSA VARYAAAAAAA SÜPER OLUR

sizin risk dedikleriniz benim için bir fırsattır
Toplam Hit: 6394 Toplam Mesaj: 59