folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Neden Tahribattasın?

Neden Tahribattasın?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    havası suyu güzel buraya gelince romatizmalarım geçiyo...

l enfer c est les autres Sartre ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    valla ilk girdiğim dkk da beri çok süper bi arkadaş önermişti onun sayesinde üye oldum allah ondan razı olsun bi de bütün elemanlar çok dehşet cevaplar falan ::)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla projeyi organize edecek olan criminal hoca ...uygun zamanda baslanir merak etmeyin...

bu arada asansor tamiri icin rene ye basvurabilrsiniz...baska yerde varmi admin olup asansor tamirinden anlayan ?....

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    walla ortamı felan bilmem , ama şöle bi gerçek war ilk başlarda thbt'yi gerçekten sewmiyordum , bide bakmışım ortamın içindeyim , burada benimsediğim , mantıklı bulduğum bir kaç insan war onlar sayesinde buradayım..

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    En çok sevdğim yönü kalabalık olmaması.Bu sayede herkes bir birini tanıyor az çok fikrini konuya bakışını biliyor..Tartışmalar arada istisnalarda olsa seviyeli yapıcı oluyor..Burada bahsi geçenlerin hepimize birşeyler kazandırdığını düşünüyorum..

Kimsenin bir çıkar için burada olmaması,bir aile olmak için herkesin çaba göstermesi.Her soruna da çözümün üretildiği bir yer olması...Eksilerimiz de var ama artıları Pc başındaki zamanımın çoğunu TBT de geçirmeme yetecek kadar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    siyah font üzerine kurulan matrixvari grafikleri olan vatan millet din ayağıyla üye cekmeye calısmayan bir site ayrıca

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    gerçi benim açımdan pek ortam oturmamış olsada ( malum yeni üye ), en azından kimse kendi yüzünü gizlemiyor. maske takmıyor...;) bilgisayarın karşısına geçip bol keseden ahkam kesme olayı biraz daha azalsa tadından yinmez valla...

çok uzakta uzak denizlerde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Tbt insanliga saygisi olan bir yer..milli görüsleri en üst seviyede tutan.. ülkesini milletini ve Kardesligi seven bir yer.(ortam)
    ortamcı sakacı küfürcü ve bu gibi bir cok özelligi olan güzel bir ortam (: tabi bazi arkadaslar site ismini konu adı olarak gösterip Hitlerini artirsada adminlerimizce cezası veriliyor ..ee dostluk paylasım ve ebedi sevgiye ulasanlarin yeri Görüsler ne olursa olsun Sevgi ve ülke her zaman ön planda ;)

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    sunucu: sayın yılmaz (cem) ....eee...Neden Mizah?
    cem yılmaz: Bilmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    AnTiSoZeL güzel cewap :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 6397 Toplam Mesaj: 59