folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nedir Bu Alkolsüz Furyası?

Nedir Bu Alkolsüz Furyası?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek

abi biranın böbrekleri çalıştırdığı ve temizlediği bi gerçek hangi babayiğit 10 bira içip tuvalete gitmeden durabiliyor? Alkolsüz birayı da bu yüzden çıkardılar diye tahmin ediyorum

İşte tüm olay bundan ibaret.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

neo_brn bunu yazdı:
    -----------------------------

abi biranın böbrekleri çalıştırdığı ve temizlediği bi gerçek hangi babayiğit 10 bira içip tuvalete gitmeden durabiliyor? Alkolsüz birayı da bu yüzden çıkardılar diye tahmin ediyorum

aynen öyle hacı.

en başta benim dedemden örnek veriyim..

adam uzun süredir böbrek rahatsızlığı çekiyor..döktüğü taşlardan şimdiye kadar bir bina dikmiş müteahhit olmuştu.

birgün doktora gidiyor doktor diyor bey amca bey amca sen hiç bira içmiyormusun diyor ?

haşa yavrum dinimiz günah kılmıştır diyor. sonra güzel kılmış ama döktüğün taşlarda duvar deler diyor.

neyse işte. daha sonra dedem doktor kontrolünde belirli aralıklarla bira içmeye başlamıştı.

yok artık ebesinin hamu diyenleri Niğde'ye beklerim :D

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

neo_brn bunu yazdı:

aynen öyle hacı.

en başta benim dedemden örnek veriyim..

adam uzun süredir böbrek rahatsızlığı çekiyor..döktüğü taşlardan şimdiye kadar bir bina dikmiş müteahhit olmuştu.

birgün doktora gidiyor doktor diyor bey amca bey amca sen hiç bira içmiyormusun diyor ?

haşa yavrum dinimiz günah kılmıştır diyor. sonra güzel kılmış ama döktüğün taşlarda duvar deler diyor.

neyse işte. daha sonra dedem doktor kontrolünde belirli aralıklarla bira içmeye başlamıştı.

yok artık ebesinin hamu diyenleri Niğde'ye beklerim :D

bira böbrekleri çalıştırır fazlası da yorar miktarı iyi ayarlamak lazım , ben kilo alamıyorum çok zayıfım diyen ilaç milaç kullanmasın azcık biralansın o göbek yapar zaten otomatik olarak :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

olaya böyle bakıcaksak sadece gazlı içeceklerde değil tüm mayalı içeceklerdede(boza vs.) fermantasyona uğradığından içinde alkol oranı mevcuttur.

ayrıca bira alkolsüzse niye içilir diyen arkadaşlar içinde yazamicam şimdi ama yararlarını bi araştırın bence googledan.

bundaaaann çooook seneler önce marmaranın alkolsüzü vardı o pek tutulmamıştı.Şimdi efes yaptı moda oldu millet soguk içecek niyetie götürüyo :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nocturness
    Nocturness's avatar
    Erkek

http://icerimbenbuaksam.com/?utm_source=dailymotion&utm_medium=300x250&utm_campaign=efesalkolsuz2

Bugün başımız dik yürüyorsak,gırtlağımıza kadar boka battığımızdandır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Alkollü her türlü içecek haram kılınmıştır alkolsüz bira biraya bağımlı insanlar için islami bir kurtuluş yolu olabilir bizzat avruapada bende içmiştim arnavutlukta tarikatçı bir resteronta gittik sakallı sakallı amcalar bile alkolsüz bira içiyordu adam alışmış demekki bana görede biranın tadı güzel değil alkolsüz halini burada insanlar alıp içmez gibi geliyor

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

Clickanddie bunu yazdı:

esrar da şeker hastalarına iyi geliyor ama bunarın dışında iyi gelen bir sürü şey var illa bira mı içecek hamilekadına bira iyi geliyo diye :D

alkolsüz oldugu sürece içebilir tabiki :)  hamile iken sigara içen gerizekalılar da var hiç birşeyi düşünmeden 

tabi normal hayatta alkol e asla karşı degilim fakat ki geçen ay ebeyi tersten görme durumu oldugu için kendime limit koydum , bol bol şeker de içerdiği için daha iyi oldu  2 ölçüden fazlasını tüketmiyorum , tüm alkol ürünlerine eklemişler artık sorumluluk ile ve kararında tüketiniz diye adamlar doğru söylüyo biz dibini görcez diye yarışa giriyoruz.

not 

@angelofhope

sen mariachi & matiachi black içtin mi :) efes yanında bira mi , dayanamadı limonlu bira çıkardı hemen , tadını beğenmiyorsan bira içmek gerçekten ameleliktir 

benim için kötüler , tuborg kırmızı , efes extra , efes , efes dark , tuborg yeşil

iyiler : mariachi , tuborg mexicana , tuborg gold , corona extra 

hadi be tuborg kırmızı kötüymüş :F en azından efesteki sidik tadı yok :W

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek

Clickanddie bunu yazdı:

Gençler içtiğiniz her ne olursa olsun su bile olsa size başınızı döndürtüp saçma işler yaptıracak her şey haramdır. Allah bunlardan sakınmanız için sizi uyarır.

Eğer Allah senin o şekilde yaşamanı isteydi seni dünyaya ayık göndermezdi.

Yani bence bunların içinde kafa yapcak ( yani beynin bir bölgesini bile olsa etkileyecek yani baş dönmesi olmayabilir ancak yine de beyni etkiliyorsa... ) bişey varsa sakınınız.

Dini boyuu budur.

Not : Ayık olun.

Edit : + Not

O zaman şu sonuca da varabiliriz; Allah kadının kapalı olmasını isteseydi havva anamızı türbanlı gönderirdi. :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

iyi bir icat ergenler artık bira içmeden bira içmiş gibi hava atabilecek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Mariachi ne ya dünyanın en iğrenç birası. Bir kere alışveriş merkezinde çok güzel bir hatun Mariachi alana t-shirt hediye ediyoruz dedi diye almıştım, almazo laydım. Favorim Amsterdam Maximator, ülke sınırları içerisinde ise tabiki Tuborg Kırmızı. Bugüne kadar rahat 30-40 farklı bira tatmışımdır, favorilerim hala aynı.

while (1<2)
Toplam Hit: 5686 Toplam Mesaj: 30