Nedir Bu Ogame?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben 4 gün önce üye oLdum bugün bi daLıyım birine dedim bi b.k yok .gemiLer boşa yakıt harcadı a.q.Ama hoş bişi.17.evrendeyim

Ayse özgün iLe Seda Ürende oynuomus.Hatta ayse özgün 3.müymüş neymiş..Sırf seda ya daLmak için geLişiom:D muhahah

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErsiNnn
    ErsiNnn's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı:

Ben 4 gün önce üye oLdum bugün bi daLıyım birine dedim bi b.k yok .gemiLer boşa yakıt harcadı a.q.Ama hoş bişi.17.evrendeyim

Ayse özgün iLe Seda Ürende oynuomus.Hatta ayse özgün 3.müymüş neymiş..Sırf seda ya daLmak için geLişiom:D muhahah

Vallahi hoca;  Ben bıraktım oyunu  ve hesabı sildim.... 2,5 ay oynadım  top100'deydım  (3. evrende )Ve sıfırdan bir hesap yapıp oynadım..Ve o hale geldiydim... Sonuç;  2,5Ayda  günde sadece 2 saatlik uykuyu uyumamanın ezikliği,asosyal bir kişilik,Araba'ya benzin çektirirken dahi   "Kardeş  15-20K lık  deut koy "  şeklinde konuşan bozuk bir kişilik... hastalık bu hastalık    en çabuk şekilde bırak

LAN NERDESİN?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

beyler bu oyuna çok kapılmayın.kesintisiz internet varsa arada bir bakın yeter.Sağlam müttefikleriniz varsa birbirinizin yerine de bakabilirsiniz.tamamen dostlukla ilgili.ben günde sadece 20-30dk ayırıyorum , durumum da iyidir ,ilk 600deyim

12.evrende Earth ittifakı gelen olursa yardımlaşırız

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    str etdin derim gidin counter oynayin zevkinizi fanyazi dunyasina sokmayin .sevdiginiz kizi nasil becerisiniz ustune bi program tasarlayin aksam 2 tane daha fazla bira icin yok evrene gemi gonderdim de gelecekelrde felan akil almaz oyunlar sallayin bu gece arkadasinizla kavga edin okey de tas calin batak ta batmayin yeterli..

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    sipidik teyzenizden size kıyak olsun...http://www.members.lycos.co.uk/winnersmustafa// yapıstırın şimdi bunu nereyemi ayarlar>avatar bolumune gorun değişikliği.. bu arada 10.evrende olan varmö??

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

valla hocalar acayip bağımlılık yapıyor ..Allahtab bende bilisayar yoq , onedenle biraz kopukluk oluyor yinede "ulan acaba kristal ne oldu? acaba savunmamı yapsam...." hergün girmeye çalışıyorum yinede...

1-2 saldırı geldi hepsi berabere...zaten ittifağa da girmiyorum yoq günde en az 15 saat online ol diyorlar  :D

12.evrendeyim acaba burda tahribat ittifaği varmı?

neyse sakın girmeyin derim ! Başalarda sıkıyor ama ilerleyince kopamıyor insan.....

"Less is More"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sipidik 17.evrendeyim geL daLak birbirmize a.q:)))

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    12. evren a.noble herkesi beklerim madfius başvuru kısmına madfiusun selamı var diyin yeter. 40 k yı geçin nobleye alalım :) 2. sıradayız...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dun gece manyaq saldırılar yemısım 3000 puanım gıttı ya..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı:

hocam bende 17 deyim yeni sayılırım bizim  okuldan elemanlarda varmış şans eseri buldum onlarla ittifak falan kurduk puan flan sakat çaylaım daha oynuyosan belki bize yardım edersin olurmu kardeş?

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
Toplam Hit: 8608 Toplam Mesaj: 50