folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nedir Bu OREO Nun Olayı?

Nedir Bu OREO Nun Olayı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata
    patata's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    patata bunu yazdı

Türklerin özentiligi amk. Oldum olasi sevmem.. 

Sunun yerine nutellali dondurma yapsalar ruhumu birakirim amk

Senin nutella için söylediğini de şokella ile büyüyen cocuk da ne var bu nutellada türklarin özentiliği şokella 10 basar seklinde soyluyor. Olay alışkanlıklar ve farkliliklari sevmememizden kaynkali. Mayonezin 10 farkli aromasi var kıçımızın dibi bulgarda ger gittiğimde paket paket getirriyorum çünkü türkiyede yemek kültürü atadan kalandan ibaret. cok az üzerine koyuyoruz. Nar ekşisi gibi şekerli soslar tuzlu yemekte olmaz giibi düşünceler vs vs. kapalıyızı zihinen.

abi sokella ile büyüdüm ben de merak etme ama nutella kıvamını tutturabilen firma yok. Oreo da durum öyle değil, çocukluğumda ayila bayıla yediğim negrodan bi farki yok. 

Tahtam eksik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

ben bu oreoyu gördüm, 2-3 gün önce kuruvasan almıştım uno marka dedim nedir bir bakıyım içi falan göçmüş bayat milföy böreği gibi bişeydi , sonra fiyatına baktım ülkerin ikram gibi büskivilerini aklıma geldi dedim pahalı kalsın.

yorumlardan anladığım pekte bişey  kaybetmemişim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Oreo'dan ziyade makaron yiyen var mı hacular? Fiyatına bakınca ambrosia gibi bir şey olduğunu düşünüyorum.

GusFring tarafından 02/Eyl/17 23:39 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Oreo'dan ziyade makaron yiyen var mı hacular? Fiyatına bakınca ambrosia gibi bir şey olduğunu düşünüyorum.

bunun gerçekten lezzetli olduğunu sölyeyecek delikanlı varmı zır özenti

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Bu çok kötü abi ya.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Ya hocam bu bizim marketlerden alınan 4 lu oreolar leş ama yurtdışında amerikadan falan gelme ilginç ilginç oreolar tat olarak farkettiriyor bide bunu sütle felan yemek lazim güzeldir ya ama tabiki yoh amina yerken zevk alma durumu yok birde damak tadı var şimdi yurtdışında tatsız tutsuz birsuru şey adamların hosuna gidiyor damak zevki 0 ama bizim ülkede damak zevki olan bir milletiz şimdi bana göre amerikalilarin çinlilerin Avrupa ülkelerinin yemek konusunda bir sikimden anladıkları yok 

overlocker tarafından 03/Eyl/17 06:33 tarihinde düzenlenmiştir

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

bunun gerçekten lezzetli olduğunu sölyeyecek delikanlı varmı zır özenti

nerde yediğinize bağlı değişir.  makaron yapması oldukça zor kıvamını tutturmak oldukça zor olan bir tatlı.

mesela mcdonalds ve kahve dünyasında satılanlar güzel ama her yerde aynı tat olmuyor saklama koşullarına bağlı nem alırsa ıslanırsa fazla sogutulursa veya yeteri kadar sogutulmaz ise bozulur

günlük tüketmek gerekir 2 günden fazla beklerse tadı gene bozulur.

evet lezzetlidir fakat her yerde iyisi yoktur.  herşeyi özentilik olarak kafanızda kurmayın , mesela annem de çok sever arada 1-2 kutu alırım kendisine evde yer kime özentilik bu şimdi ?

Toplam Hit: 6722 Toplam Mesaj: 58
oreo