folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Need For Speed MOST WANTED Origin Bedava!

Need For Speed MOST WANTED Origin Bedava!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

eski oyunları açınca bir hayal kırıklığı olabiliyor ama, hatırladığın gibi olmuyor falan.. zamanına göre güzel oyundu bende oynardım sürekli ama şimdi eskisini açsam aynı tadı alabilir miyim bilemiyorum :) 

bu yenisini bende denemedim, ama oynarsan illaki zevk alırsın diye düşünüyorum, adamlar yine yapmış bir şeyler

bu arada ign bu yenisine 10 üzerinden 9 vermiş. İyi gibi duruyor. Ama bu EA nin bok yemesi sürekli aynı isimleri kullanıp çıkartıyor sonra kafa karıştırıyor. Birde mobil sürümü var aynı isimde. En son NFS diye direk oyun yaptı hiç bir ek koymadanfs

valla hocu be bu oyunu 3 defa bitirdim 12 kere olmasada. ama mw deki zevki almadım. ne hikaye var bu oyunda ne modifiye namına birşey. araba almamız, sokakta bulma olayımız çok saçma bi kere. sadece grafik kasılmış bir oyun o kadar. hele o polisleri ne diye eklemişler belli değil. peşine takıldı mı yakalan, ne ceza alıyosun ne başka bi kaybın oluyor. bu oyuna iyi diyen adam hayatında ilk defa nfs oynuyordur heralde.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Eyvallah, ekledim kütüphaneye.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

need for speed most wanted havasını ben yeni çıkan need for speed de aldım. Yarış oyunlarını çocukken çok severdim ps1 de test drive filan oynardım deli gibi. En son most wanted oynayıp kopmuştum yarış oyunlarından en son çıkan eksiz need for speed adındaki oyun çok iyiydi. Uzun uzun yıllar sonra ilk defa bir yarış oyununu oynayıp bitirdim. Most wanted özlemi içinde olanlar need for speedi indirebilirler.  http://www.needforspeed.com/

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Hiç mi Carbon seven yok? Carbonu nasıl bilirsiniz?

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

rivals'in çalışan cracklisi var mı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

devamlı oynayacak arkadaşlar originden beni eklesinler multiplayerda taşıyayım sizi :D

origin ID : cnytkuscu

BALIK.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Başlığı dağıtmadan şunu ilave etmek istiyorum.

NFS'nin tonla oyunu var. Oyunların belki taş çatlasa 3-4 tanesi işe yarar. Bu da rezil oyunların içerisinde. Dün deneyimleme fırsatım oldu. O nasıl bir multiplayer sistemidir? Boşuna yeni oyunu ücretsiz vermiyorlar. Buna bir de zamanında para istemişler hala da DLC araba vs. diye para istiyorlar. Underground 2 oynayın emin olun 2016 yılında bundan çok daha iyidir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

NFS 4:HS benim için efsanedir. Ondan aldığım tadı hiçbiri vermedi. 

Keşke remastered sürüm yapsalar da oynasak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Hiç mi Carbon seven yok? Carbonu nasıl bilirsiniz?

carbon ve high stakes oyunlarını severiz elbet hocam. bizim 2005 MW yi örnek vermemizin sebebi yeni çıkan oyunun bu isim üzerinden prim yapmaya çalışması yüzünden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Eski o mw daki tadı vermiyor hocam grafikleri 8k yap yine vermicek o tad polisleri peşimize takmak felan bambaşkaydı. Bayadır nfs oynamıyodum kontrolleri ne kadar zorlaşmış bunun varmı kolay kullanım için ayar yapan bende yapayım.

Toplam Hit: 4017 Toplam Mesaj: 35
origin most wanted