Nereden Hosting?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı

guzel.net.tr var  güzel  bu ara bayram nedeniyle indirim yapmışlar %60 interneten indirim kodu bulabilrisin 

Siparişte kullanılması gereken indirim kodu: 5SFRN0OYKE

Önemli notlar:
    Kampanya son katılım tarihi 21.10.2013′dür. Bu tarihten önce belirlenen stoğumuz sona ererse kampanya da sona erecektir.
    - Kampanyalı paketler için bu indirimden yararlanılması mümkün değildir.

Ar0fer tarafından 13/Eki/13 15:34 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

http://www.bikesoft.net/ yıllar önce hosting hizmeti almıştım. Şimdiye ne oldu bilmem. Bir bak istersen...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

Hiç ugraşma forumda Yasin diye bir arkadaşımız var çok hayırlı bir arkadaştır reseller satıyor ondan al :) hem türk işi hem arkadaş hem bize geçirdi kaçtı sende bir dene derim :D arkadaş çok iğlik sever :) paraları toplıyıp yok oluyor :) 

konuya dönersek ben Host gator kullanıyorum çok uzun süredir herhalde 4 5 sene oldu arkadaşlarımın sitelerini barındırıyorum kendime ayıt bir 30 tane site var içinde back up da sorun olmuyor herzaman mail gönderiyor back up alındıgında herhangi bir sorunda yazıyorsun her şekli çözüyolar üstelik de sınırsız herşey :)

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

Hiç ugraşma forumda Yasin diye bir arkadaşımız var çok hayırlı bir arkadaştır reseller satıyor ondan al :) hem türk işi hem arkadaş hem bize geçirdi kaçtı sende bir dene derim :D arkadaş çok iğlik sever :) paraları toplıyıp yok oluyor :) 

konuya dönersek ben Host gator kullanıyorum çok uzun süredir herhalde 4 5 sene oldu arkadaşlarımın sitelerini barındırıyorum kendime ayıt bir 30 tane site var içinde back up da sorun olmuyor herzaman mail gönderiyor back up alındıgında herhangi bir sorunda yazıyorsun her şekli çözüyolar üstelik de sınırsız herşey :)

domain & alan & bw sınırsız mı? hangi paket kaç lira

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

http://www.hostgator.com/

buradan gir bak hocam alan bw herşey sınırsız domain filan da sınırsız 

7.36$ aylık 

emuxa tarafından 13/Eki/13 17:08 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

türk firma olsun dersen : guzel.net.tr öneririm. yabancı olur dersen hostgatorden al ama lokasyon olarak hollandadan iste

gayet memnunum.

kampanyadan sınırsız host almıştım daimi yaptılar alanlara. hala devam ediyor mu bilmiyorum.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

Hocam rahat uyumuyordur o şerefsizin oğlu. Bütün beddualarım o adamda.. Sadece ben değil kaç kişiyi dolandırdı şerefsiz. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı

Hocam rahat uyumuyordur o şerefsizin oğlu. Bütün beddualarım o adamda.. Sadece ben değil kaç kişiyi dolandırdı şerefsiz. 

kişi mi :D forumun yarısından fazlası :D cebit te filan denk gelir elbet :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Güzel.net.tr tek gecerim

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

resellerhosting.com.tr den aldım hacı ben hobi olarak kullanıyorum :D

10gb alan

100gb trafik

20 alan adı

50 lira senelik

cpanel diye aldım  plesk istiyosan dj_alper de var :)

#....
Toplam Hit: 3303 Toplam Mesaj: 32