Neşeti Sevenler Bunu Dinlemesin..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

https://youtu.be/P5soVawYavA?list=TLPQMTkwMjIwMjBitRjlAuvscg

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Aile içi bir olay mı, neymiş bakam bi.

-0-

Vay alüminyum.

Ama ne söylüyor be,âh. 

Böyle dinleye dinleye, sağlıklı adam kanser olur vv,. Lâkin çalgının arasına sadece insan sesiyle çığrışı, ömür götürür. @.o,

Bi şey olacak ise, olur. Ana,Baba,eş,dost fikir verir ama, olaya engel olamaz(lar). 

Tones and İ, Dance Monkey. Oo o oo Oooo.

Pedro caPo . calma.

RitmFarbRacourci tarafından 20/Şub/20 00:06 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.ahaber.com.tr/video/kultursanat-videolari/babaogul-ertaslarin-bozlak-atismasi

Muharrem Ertaş oğlunun yaptığı evliliğe onay vermez. Neşet Ertaş Leyla hanım ile evlenir. Sonra ise ayrılırlar. Bunun üzerine babası Neşet Ertaş'a türkü yakar..

Temiz ruhlu, saf kalplisin, şöhretlisin
    Hakkın vardır evlenmeye evladım
    Mevlam sebep olanları kahretsin
    Aslı bozuk alma dedim evladım!..

Dokunsalar nazik tene kir gelir
    Bizden önce ceddimize ar gelir
    Köle olmak şanımıza zor gelir
    Aslı bozuk alma dedim evladım!..

Küsmedim Neşedim kahrettim sana
    Baban değil miydim, sormadın bana
    Olan olmuş yavrum, ne deyim sana
    Sen aklını yitirmişsin evladım!..

Buna karşılık olarak Neşet Ertaş da babasına bir türkü yakar.

Aşkı kimden aldın sevgiyi kimden
    Aslı bozuk deme gel şu insana
    Soracak olursan eğer ki benden
    Aslı bozuk deme gel şu insana ya dost

Yazımızı felek yazdı mevladan değil
    Senin dediklerin evladan değil
    Her hata suç bende Leyla'dan değil

Ulu arıyorsan analar ulu
    Sevmişiz gönülden olmuşuz kulu
    Analar insandır biz insan oğlu

Seni beni kim getirdi cihana
    Her oğlu doğurmuştur bir ana
    Senin fikrin bozuk dostluk bahane

mkyb tarafından 19/Şub/20 23:46 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada ben yıllardır Neredesin sen isimli parçayı sevdiği kadına yazdı sanardım ancak çocuk yaşta kaybettiği annesine yazmış.

Rahmetlinin insanın gönlüne dokunan eserlerinden biri.

https://www.youtube.com/watch?v=-BnutYMWqJs

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Aile içi bir olay mı, neymiş bakam bi.

-0-

Vay alüminyum.

Ama ne söylüyor be,âh. 

Böyle dinleye dinleye, sağlıklı adam kanser olur vv,. Lâkin çalgının arasına sadece insan sesiyle çığrışı ömür götürür. @.o,

Bi şey olacak ise, olur. Ana,Baba,eş,dost fikir verir ama, olaya engel olamaz(lar). 

Rakı 200lira oldu olalı bunlarla kafa buluyom.. 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

..

Bi şey olacak ise, olur. Ana,Baba,eş,dost fikir verir ama, olaya engel olamaz(lar). Ki psikolojik engel oluşturmadan söyleyebilene dek..

Rakı 200lira oldu olalı bunlarla kafa buluyom.. 

Diğer seçenekler de her dâim olacaktır, aksi mümkün değil. 

-@-

Adêl'e, (i'll) set Fire to the Rain. (PowerLove PowerTV HD)

Labirent, jelaous. ^^`

Grace & G-eazy , you don't own me. ^^`

Lana Del Rey, Born to die ; bu nasıl bi' parça be,âh.. doğrudan minör depresyon'a sokuyor. vv,  bunun gibi bir parça dâhâ var ama, hatırlayamadım. 

O da bu;

Duke Dumont - Ocean Drive. ne biçim fon, ne biçim sözler, ne biçim ritm..

RitmFarbRacourci tarafından 20/Şub/20 00:42 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

...bi gün biri geldi, Zeki Müren seni çağırıyor dedi, gittim, gazino patronuyla aynı masada oturuyor, ayağa kalkıp, ağabey hoş geldin dedi, önünde viski var, ne içersin dedi, rakı dedim...

... muharrem emmimden, neşet emmimden söz açılmışken hacı taşan emmimi de analım.

https://www.youtube.com/watch?v=XQ16Fxcsbhc

ComputerWolf tarafından 20/Şub/20 00:25 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Sabaha sağ çıkar mıyız ola?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

ağalar bende neşet babanın diskografisi var yükleyip sizi darma duman edeyim mi 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

Acı patlıcan'a kırağı çalmaz, diyorlar. (kırağı'yı da çiy(çiğ değil) ile karıştırıyorum ^^`)

RitmFarbRacourci tarafından 20/Şub/20 01:31 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şunuda şöyle bırakayım

https://youtu.be/i7rTZH0pcyQ

Toplam Hit: 3490 Toplam Mesaj: 26
muharrem ertaş neşetin babası neşet ertaş neşet baba