Netflix Tahribat Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1080p ve 4K sunan paketi alacağız 40 liralık aylık.

-3 kişi daha alınacaktır gruba.

-Kişi başı aylık 10 lira pay düşmektedir. Ancak her ay kim ödeme yaptı yapmadı peşine düşmek istemediğim için ilk etapta amacım 6 aylık peşin yani 60 liralık almak. 60 lira vereceksiniz ve 6 ay boyunca sorunsuz izleyeceksiniz. Hatta 120 liraya 1 senelikte yapabiliriz.

-E-posta ve şifre ben ve diğer 3 kişi tarafından bilinecektir. Şifreyi başkasına veririm demeyin aynı anda 4'ten fazla kullanıcıya izlettirmiyor sistem. 

-Her kullanıcının ayrı profili olacağı için atıyorum benim izlediklerim ile sizin izledikleriniz karışmayacaktır.

https://img2.picload.org/image/rdadadrd/netflix.png bunlar şuanda sistemde olanlardan bazılarıdır.

-Android, iOS desteği vardır telefondanda izleyebilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

-Kişi başı aylık 10 lira pay düşmektedir. Ancak her ay kim ödeme yaptı yapmadı peşine düşmek istemediğim için ilk etapta amacım 6 aylık peşin yani 60 liralık almak. 60 lira vereceksiniz ve 6 ay boyunca sorunsuz izleyeceksiniz. Hatta 120 liraya 1 senelikte yapabiliriz.

-E-posta ve şifre ben ve diğer 3 kişi tarafından bilinecektir. Şifreyi başkasına veririm demeyin aynı anda 4'ten fazla kullanıcıya izlettirmiyor sistem. 

-Her kullanıcının ayrı profili olacağı için atıyorum benim izlediklerim ile sizin izledikleriniz karışmayacaktır.

https://img2.picload.org/image/rdadadrd/netflix.png bunlar şuanda sistemde olanlardan bazılarıdır.

hocam para olsa direk girerim ama :D zor geçiniyorum zaten öğrenci olarak bu arada konu hem up olsun hemde mkyb adamın dibidir :) 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Askere gidiyom kaçmaz fırsat 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

aynı anda 4 ekrana izin veriyor fakat IP sınırı varmı bilmiyorum benim bildiğim aynı anda aynı IP üzerinden izlenmesi lazım aynı evdeki farklı pcler için onu müsait zamanda araştırıp yazarım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

@mkyb kullandığın kadarıyla memnunum diyebilir misin? almak istediğine göre yanıt evettir :) ama eksik yönleri nedir? altyazı kalitesi iyi mi?

-Her kullanıcının ayrı profili nasıl oluyor? Yani tek hesap üzerinden çeşitli profiller mi oluşturuluyor? Netflix, birkaç kişi birleşsin de alsın diye mi bakıyor böyle bi sistem olduğuna göre ?

Neyse çok soru sordum, beni ilk ortak olarak yaz :) 6 aylık alalım ilkin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

-Evet hesap açılınca hangi profil ile devam edilsin diye soruyor.

-Altyazılar iyi ancak dizilerin Türkçe dublajlarını beğenmedim açıkçası. Dublajlarda ruh yok. Zaten bu dizileri Netflix özel kendi dublaj yaptırıyor. Normalde yok. İstanbul'daki dublaj stüdyoları şuan Netflix'e iş yetiştiremiyor. Ekşi sözlükten dublajcı tanıdıklarım var.

-Memnunum çünkü kumar, penis büyütücü reklamlarından geçilmeyen sitelerde çalışan bölüm aramaktansa tak açıp izliyorum. İcabında işim çıkıyor bölümü yarıda bırakıyorum otobüste telefonda kaldığım yerden otomatik devam ediyorum vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

-Evet hesap açılınca hangi profil ile devam edilsin diye soruyor.

-Altyazılar iyi ancak dizilerin Türkçe dublajlarını beğenmedim açıkçası. Dublajlarda ruh yok. Zaten bu dizileri Netflix özel kendi dublaj yaptırıyor. Normalde yok. İstanbul'daki dublaj stüdyoları şuan Netflix'e iş yetiştiremiyor. Ekşi sözlükten dublajcı tanıdıklarım var.

-Memnunum çünkü kumar, penis büyütücü reklamlarından geçilmeyen sitelerde çalışan bölüm aramaktansa tak açıp izliyorum. İcabında işim çıkıyor bölümü yarıda bırakıyorum otobüste telefonda kaldığım yerden otomatik devam ediyorum vs.

tamamdır hocam. yaz beni.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Combo : pedrohzf@hotmail.com:Pedrok88

Captured Keys : CURRENT_MEMBER|BR

şifreyi değiştirmeyin kullanın

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hocam para olsa direk girerim ama :D zor geçiniyorum zaten öğrenci olarak bu arada konu hem up olsun hemde mkyb adamın dibidir :) 

Garantiden hesap ac

sanal kart al

Netflixte ilk ay bedava

ilk ay dolunca sanal karti kapatip tekrar ac 

kart no degissin

netflixe tekrar kaydol, yine bir ay beles

Uc aydir bu sekilde beles kullaniyorum

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Garantiden hesap ac

sanal kart al

Netflixte ilk ay bedava

ilk ay dolunca sanal karti kapatip tekrar ac 

kart no degissin

netflixe tekrar kaydol, yine bir ay beles

Uc aydir bu sekilde beles kullaniyorum

Türk zekası 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

olabilirdi ama biz ailecek izliyoruz :D 

ben, babam, amcam, kuzenim. izliyoruz bir hesapdan :D

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 8779 Toplam Mesaj: 63
grup