folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Netten Egitim Veren Üniversiteler

Netten Egitim Veren Üniversiteler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek

internetten  egitim veren üniversiteler varmı TÜRKİYE de bilgisi olan varmı

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    bu söylediğin imkansız gibi bi şey herhalde ben hiç böyle bi şeyin Türkiyede olduğunu görmedim bu internetten eğitimi bizim torunlarımız falan görür herhalde...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    Noluyo burda bakim.Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama okuyom ben.bide www.google.com uzaktan eğitim diye bi aratın bakalım o görecek torunlar kimlermiş =)

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek

medcezir acıklaman için saol biraz daha acarmısın konuyu  bu anlattıgın sistem öss ile girirlen bir sistemmi yoksa paralı egitimmi  biraz daha acıklarsan sevinirim  yani nasıl giriliyo  sartlar nedir felan .cok yardımcı olmus olurusun bana şimdiden saol

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

bak kardeş www.adamyo.sakarya.edu.tr adresine gir.orda detaylıca hepsi yazıyo.burda anlatmaya kalksam ki biraz zor ve uzun olur hiç bişi anlamazsın orda daha açık ve net yazıyor.Gözümsünüz gelinde üst devre olalım :D

İşin real kısmı hakkında bilgi istiyosan ö.m at konuşuruz ama önce siteyi gez.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    valla hocam hem paralı yaklaşık yıllık 1000 ytl + harç ücretleri. hemde öss ile giriliyo 180 ve üstüysen yazabiliyorsun.tek farkı eğitimi uzaktan alıyor olman.ödev,quiz,vize internet üzerinden final ise kampuste yapılıyor.diploman farkı yok önlisans dgs hakkın var :D.bide okulun forum sayfası var ordada hocalarla soru cevap yapılıyor.vs vs işin özü budur.ama yavv temel elektronik dersi var bilen arakadaşlar bana yoL göstersinn finaller haftayaa..buda küçük bir çağrı :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Netten derse paramı verilir bekle wareze düşer hoca

gaipten görüntüler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Türkiyede 3 üni veriyır ..Sakarya Mersin ve Çukurova...tek bir bölüm için geçerli Bilgisayar Tekn Programcılığı 2 yıllık...bizim okuldada var çocuklar  bizim fakulteye  geliyor soruyor abi en kısa pascal programı nasıl yapılır diyor.hoca sordu vize sınav sorusuymuş tek soruluk 1 haftaları varmış çözmeleri gerekmiş...neyse söyledim çocuklara

begin
    readln;
    end.

bu...çocuk yok sen kafa buluyrsun dior...ama sonuç olarak aslında güzel bir uygulama çünkü programlamayı pc de öğrenirsin vakit harcayarak..okul döküman ihtiyacını karşılıyor sen kasıyorsun...ama öyle görüntülü anlatım falan gibi bir teknolojiye ulaşamadılar daha.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheoSsSlave
    TheoSsSlave's avatar
    Erkek
    sakarya üniversitesi turizm otel işletmeciliği bölümündeyim sadece muhasebe dersi internetten verilmiyor ama yaz okulu için geçerli yaz okulunda vizeler dahil nettten sadece final okulda oluyor ama muhasebe olmuyor ve ben muhasebeden kaldım :) 

Hiçbir şey için ölmeyecek biri, yaşamayı hak etmemiştir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek

by_medcezir bunu yazdı:

valla hocam hem paralı yaklaşık yıllık 1000 ytl + harç ücretleri. hemde öss ile giriliyo 180 ve üstüysen yazabiliyorsun.tek farkı eğitimi uzaktan alıyor olman.ödev,quiz,vize internet üzerinden final ise kampuste yapılıyor.diploman farkı yok önlisans dgs hakkın var :D.bide okulun forum sayfası var ordada hocalarla soru cevap yapılıyor.vs vs işin özü budur.ama yavv temel elektronik dersi var bilen arakadaşlar bana yoL göstersinn finaller haftayaa..buda küçük bir çağrı :D

ben de o bölümdeyim

bana teknoloji analtırsan ben de sana elektronik anlatırım...

herşey karşılıklı

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    selcuk  1.sınıftaki zorunlu dersleri int. üzerinden veriyodu ve devam zorunlulugu yoktu o derslere.... ben mezun olalı 3 sene oldu imdi ne oldu bilmiyooom...
Toplam Hit: 2136 Toplam Mesaj: 14