folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nevşehirde Bir Su Arıtma Cihazcısı

Nevşehirde Bir Su Arıtma Cihazcısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

Selam muridler bir Kırıkkaleli olarak Antalya'dan gelip Nevşehir'de Su arıtma cihazı  ve manyetik kireç kırıcı satış teknik servis  montaj gibi hizmetleri veren işyerini 1 hafta önce açmış bulunmaktayım Varsa burada yaşayan arkadaşlar şu muride bı destek olun Sıfırdan pazar kuruyorum 15 yıldır Antalya'da bu işi yapıyorum ama müşterileriyle beraber  devredip geldik buralara  

Affilete sistemiyle satış yapacak muridler varsa onlarda olur 

www.waterwall.com.tr site bana ait kendi marka patenli ürünümüzü satıyoruz 

Sağlık laboratuvarı su analiz raporumuzda mevcut

Miramak marka manyetik kireç kırıcıninda bayisiyiz 

Arıtma cihazlarının toplama usulü üretim ve montajı bana ait kendim yapıyorum ne yalan söyleyim piyasadaki coğu cihazdan  kalitelide yapıyorum cihazları 

Pek alışamadım buranın insanına ramazandan dolayı mıdır nedir biraz soğuklar antalyada kaldırımda yanyana yürüdüğüm adamla 40 yıllık dost gibi muhabbet ederdik biraz yadırgadım açıkcası ama alışacaz mecbur

KozMoz tarafından 14/Nis/23 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hayirli olsun.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

https://www.waterwall.com.tr/kampanya-urun/waterwall-still-premium-su-kacak-sensorlu-pompasiz.html

sorun oluyor hocam css de herhalde.=)Ortayada slider falan koyarsın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun, evlerde kullanılan su arıtma cihazı değil mi bunlar? 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

hayırlı olsun ara ara filtre alıyoruz distile su vs için senden alalım hocam

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Hayirli olsun.

Teşekkür ederim hocam hayırlısı bakalım pek ilgi yok çayı güzel olmuyo diyolar cıldırmışlar :) içmelere doyulmuyor öyle güzel çayı oluyor :) 

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

https://www.waterwall.com.tr/kampanya-urun/waterwall-still-premium-su-kacak-sensorlu-pompasiz.html

Bı kontrol edeyim hocam opencartla kurdum siteyi,çok para istediler bende kendim kurdum herseyini :) idare ediver :) 

Hiç görmedim baya kötü olmuş mobilde galiba sadece öyle varmı hocam bı önerin duzeltiyim pek anlamıyorum :) opencartla herşey modellerle kodla felan hiç ugrasmiyosun

KozMoz tarafından 14/Nis/23 18:32 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Hayırlı olsun, evlerde kullanılan su arıtma cihazı değil mi bunlar? 

Aynen hocam evsel arıtma sadece birde su saatinin çıkışına takilan manyetik kireç kırıcı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

hayırlı olsun ara ara filtre alıyoruz distile su vs için senden alalım hocam

Memnun olurum hocam nevsehirdemisiniz sizde değilseniz siteden almayın özelden yazın daha uygun fiyata yollarım kargoyla tbt ye özel :)) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    KozMoz bunu yazdı
    koray bunu yazdı

Bı kontrol edeyim hocam opencartla kurdum siteyi,çok para istediler bende kendim kurdum herseyini :) idare ediver :) 

Hiç görmedim baya kötü olmuş mobilde galiba sadece öyle varmı hocam bı önerin duzeltiyim pek anlamıyorum :) opencartla herşey modellerle kodla felan hiç ugrasmiyosun

Hocam ben de pek anlamam chromeda böyle.Mobilde bakmadım ama css okumuyor herhalde uzantılara bir bak =)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam bi çay içmeye geliriz.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
Toplam Hit: 1232 Toplam Mesaj: 24
patent analiz marka su arıtma arıtma