folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nevşehirde Bir Su Arıtma Cihazcısı

Nevşehirde Bir Su Arıtma Cihazcısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı
    KozMoz bunu yazdı
    koray bunu yazdı

https://www.waterwall.com.tr/kampanya-urun/waterwall-still-premium-su-kacak-sensorlu-pompasiz.html

sorun oluyor hocam css de herhalde.=)Ortayada slider falan koyarsın

Bı kontrol edeyim hocam opencartla kurdum siteyi,çok para istediler bende kendim kurdum herseyini :) idare ediver :) 

Hiç görmedim baya kötü olmuş mobilde galiba sadece öyle varmı hocam bı önerin duzeltiyim pek anlamıyorum :) opencartla herşey modellerle kodla felan hiç ugrasmiyosun

Hocam ben de pek anlamam chromeda böyle.Mobilde bakmadım ama css okumuyor herhalde uzantılara bir bak =)

Anladım hocam bakayım bi olmadı sayfayı komple kaldırırım :))

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı

hayırlı olsun hocam bi çay içmeye geliriz.

Teşekkür ederim Memnuniyetle hocam arıtma suyunun çayı kötü oluyo diyenlere inat güzel bi çay içiriyim sana :)

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

Hayırlı işler olsun. Hyundai HND-35 modelini almıştım ağustos ayında. İlk 3 ay çay yapamadık , çay çok açık oluyordu.  Daha sonra normale dönerek çok lezzetli oldu. Yani kullanım arttıkça düzeldi. Kimi cihazlarda bu olay yaşanıyor sanırım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    Meraclitus bunu yazdı

Hayırlı işler olsun. Hyundai HND-35 modelini almıştım ağustos ayında. İlk 3 ay çay yapamadık , çay çok açık oluyordu.  Daha sonra normale dönerek çok lezzetli oldu. Yani kullanım arttıkça düzeldi. Kimi cihazlarda bu olay yaşanıyor sanırım 

Hocam filtre kaliteside önemli çayı koyulastiran sudaki kireç miktarı aslında iyi bişey olmamış diyebilirim ilk 3 ayda suyunuzun tds oranı biraz atmış gibi şimdi Hyundai satan felan vardır taslamasin beni :) bana kullan deseler kullanmam  banada gelip prim usulü sat dedi Hyundai ben kabul etmedim filtre kalitesini begenmedigim için 

Çay içinde ; normal şartlarda attığınız çaydan yarım kaşık fazla atıp normalde demini alması için 15 dk dinlendiriyosaniz 25 dk dinlendireceksiniz ondan sonrası Ab-u hayat :)) mesela kafelere çay ocaklarina özel üretim yapardım onlar birazda olsa kireç istiyorlar çay kahve koyu olsun diye sistemi biraz değiştiriyoduk onlar icin

Dipnot: Aman deyim yanlış anlamasın kimse firmayi,malı felan kotulemiyorum ama benim satış politikama ters :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bu arıtma cihazladında özellikle tüm ege ihlas kullanıyor fakat maddi alım gücü yüksek arkadaşlar ac smith markasından şaşmıyor

bu ikisi hakkında ne dersin hocam , bu arada antalyadan kalkıp orta anadoluya seni ne attı bilemiyorum , balayında kapadokya ya gidelim dedik 3 gün kaldık 2 günü gereksiz kalmışız gerçekten hiç güzel bir yer değil , kahraman maraş ve antep çok daha güzeldi depremden önce şuan ki durumu bilmiyorum , bana göre ege ve akdeniz ikliminde bir kere yaşayan biri başka bir yerde yaşayamaz 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

İyi olacak hastanın doktoru ayağına gelirmiş 

hocam kireç kırıcı dediğin olayı daire bazında mı yapıyorsun yoksa bina nın ana hatta takılabiliyor mu ? 

eğer sadece daire içinse dm veya buradan bi fiyat bilgisi alayım konum Kayseri merkez

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

İyi olacak hastanın doktoru ayağına gelirmiş 

hocam kireç kırıcı dediğin olayı daire bazında mı yapıyorsun yoksa bina nın ana hatta takılabiliyor mu ? 

eğer sadece daire içinse dm veya buradan bi fiyat bilgisi alayım konum Kayseri merkez

Whatsappdan dönüş yapıldı hocam daire tipide bina tipide site tipide fabrika tipide hepsi mümkün bizde :)) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Bu arıtma cihazladında özellikle tüm ege ihlas kullanıyor fakat maddi alım gücü yüksek arkadaşlar ac smith markasından şaşmıyor

bu ikisi hakkında ne dersin hocam , bu arada antalyadan kalkıp orta anadoluya seni ne attı bilemiyorum , balayında kapadokya ya gidelim dedik 3 gün kaldık 2 günü gereksiz kalmışız gerçekten hiç güzel bir yer değil , kahraman maraş ve antep çok daha güzeldi depremden önce şuan ki durumu bilmiyorum , bana göre ege ve akdeniz ikliminde bir kere yaşayan biri başka bir yerde yaşayamaz 

İhlas bilindik marka diye çok tercih ediliyor ama standart filtreler kullanıyorlar tabi cihazina görede değişiyor İhlasa bin basacak piyasada bir sürü cihaz var Antalya'da bir çok müşterim ihlasdan memnun olmadığı için benden ürün aliyordu ihlasin servis kalitesi biraz düşük ayrıca filtre degisim ücretli çok pahalı tabi hak vermek gerek büyük bir firma geliri gideri algısı vergisi çok o yüzdende fiyatlarina yansıyor birde ihlasin prim usulü çalışan elemanları çok fazla ve sahtekarlık yapiyorlar ihlasin bilgisi dahilinde olmadığını düşünüyorum tabi detayını bilemicem aosmith çok çok kaliteli bir marka filtreleri olsun urunleri olsun Amerikan malı tabi bu kaliteye görede fiyatları oldukçada pahalı bu arıtma işinde böyle uçuk kaçık fiyatlara özelliklede marka ürünlere para vermek benim açımdan saçmalık tanıdığınız bildiğiniz güvendiğiniz bir satıcıdan almak en mantıklısı internetten alınmasını hiç tavsiye etmiyorum 

Hocam inan hiç ama hiç alisamadim antalyam cennetmis biraz pahalılık biraz babanın Anadolu sevdası bir kacda ailevi neden sürükledi buraları ama çok özlüyorum desem yalan olmaz şehri geçtim insanına alismaadim:)) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Söyle soyleyim aosmitin 15000 e sattığı cihazın daha kalitelisini ben 7-8 bine toplarım çoğunlukla verilen para markaya veriliyor kalitelimi evet kaliteli ama gereksiz pahalı 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

7 aşamalı filtre için fiyat nedir. değişim zamanları geldi

Toplam Hit: 1244 Toplam Mesaj: 24
patent analiz marka su arıtma arıtma