folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Nfs Undercover Sorun!

Nfs Undercover Sorun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    oyunu yüklemenin bazı kuralları var. şunu yaparsan oyun çalışmayacak, böyle edersen çalışmayacak felan diyodu. nero image drive ile tekrar kur oyunu. yade deamon tools ile, sadece yukardaki arkadaşın verdiği crack dosyasını yerine at. 

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Cracki yanlış yapmışsın hojam yada crack die indirdiğin zımbırtı bozuk.Bir crack yanlış işlendiği / bozuk olduğu zaman asıl crackide uygulayamazsınız çünkü oyunun bir yada birden çooooook dosyası asıl şekil ve şemallerini yitirmiştir.Oyunu küllüm kaldır.Registry temizleyici bir programlada regisrydeki artıklarını temizle oyunun ne olur ne olmaz.. Sonra tekrar kurup çalışan bir crackle crakle,sorun çözülecektir..

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    ne denediysem olmadı.oyunu sildim.sıfırdan kurdum.ama yine aynı başka crackler denedim yine olmadı.başka bir yolu yokmu ya.nasıl iştir anlamadım.şu an sadece oyunun paketine bakarak kıvranıyorum. . .

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    ya aklıma bir şey geldi onuda yazayım brlkı ondandır.ben oyunu normal yukledım hanı bı program kullanmadan cd yı taktım ınstall dedım.sonra crack yaptım ama olmadı bunuda yazayım dedım.yoksa baska turlumu yuklemek gerekıyor??

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    messisa
    messisa's avatar
    Erkek

undercover full save indirdim belgeler attım çalışmıyo ??? :S:S neden yada naıl çalıstırabilriz

Samimiyet saygisizlik dogurur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    hocam crack dosyasını komple kopyalayıp hedefe yapıştıracaksın yani crack dosyasının içine girip sadece crack yazan dosyayı değil komple dosyayı kopyalayacaksın ve doğru hedefe yapıştırdığından emin olacaksın sorun çözülmezse pc nin ekran ayarlarını gözden geçir video çözünürlüğü kaç ? bunlara bi bak olmazsa oyunu tekrardan yükleyip tekrar cracklemeyi dene 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 7566 Toplam Mesaj: 17