folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nisan Celbi: Askerlikle İlgili Bir Soru

Nisan Celbi: Askerlikle İlgili Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

uzun dönem yedek subay maaşları nasıl?

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek
    kajmerpac bunu yazdı
    pr_x71 bunu yazdı
    kajmerpac bunu yazdı

nisanda bende gidiyorum askere.her dönemde ihtiyaç oluyor mesela 500 yedek subay alcaklar mesleklere göre alıyorlar.sonrasında zaten uzun seçsende gidemiyorsun ama neye göre alıyorlar dersen sansa sanırım :)

Hocam benim anlamadigim o sinavi neden yapiyorlar.Kagit israfi bildigin o zaman.

hocam normalde iyi yapanlardan yedek subay seçerler ama gitmek istemeyenler bilsede yanlış yapınca bunu biliyorlar ve o yüzden sınavı sallamıyorlar.bide uzun dönem için meslek gruplarıda önemli doktor kesin gibi bişey senin meslek nedir?

İletişim fakültesi mezunuyum hocam.Halkla ilişkiler ve tanıtım

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek
    nolanded bunu yazdı

uzun dönem yedek subay maaşları nasıl?

2300 Tl civarı olması lazım hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    pr_x71 bunu yazdı
    kajmerpac bunu yazdı
    pr_x71 bunu yazdı
    kajmerpac bunu yazdı

nisanda bende gidiyorum askere.her dönemde ihtiyaç oluyor mesela 500 yedek subay alcaklar mesleklere göre alıyorlar.sonrasında zaten uzun seçsende gidemiyorsun ama neye göre alıyorlar dersen sansa sanırım :)

Hocam benim anlamadigim o sinavi neden yapiyorlar.Kagit israfi bildigin o zaman.

hocam normalde iyi yapanlardan yedek subay seçerler ama gitmek istemeyenler bilsede yanlış yapınca bunu biliyorlar ve o yüzden sınavı sallamıyorlar.bide uzun dönem için meslek gruplarıda önemli doktor kesin gibi bişey senin meslek nedir?

İletişim fakültesi mezunuyum hocam.Halkla ilişkiler ve tanıtım

meslekle ilgili ihtiyac varsa ona göre alıyorlar mesela doktorları ,makina müh,bilgisayar müh.gibi bölümlerde ihtiyac oluyor alıyorlar.Sizin bölümden de ihtiyac var ise sizin meslektende alırlar onun haricinde mesleki ihtiyac yoksa pek almıyorlar diye biliyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek

Ya aslında bnde bu dönem gitmeyi çok istiyorum ama uzun çıkarsa çok sakat olur benim için ondan korkuyorum :( ne zamana kadar tecil bozabilmekteyiz hocam bi bilgin var mı

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

28 şubat son gün, ne mezunusun?

ulan bir susar mısın?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Bugün askerlik şubesine gittim.Mart ayı içerisinde sevk belgesi alınıyormuş.Oradan aldığım bilgiye göre kısa dönem veya uzun dönem isteğini belirtiyormuşuz.İsteğimiz bildiriliyormuş asal merkezine.Sınavdaki başarıya göre isteğimize göre gidiyormuşuz.Ama ihtiyaç olursa alırlar uzun döneme her türlü denildi.Nisan celbinde gidecek arkadaşlar var.Umarım yararlı olmuştur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

TAhribata yazamıyoruz malum askeriz.Isparda eğirdir dağ komando okulu komando asteğmen olarak gittim.Ordan refüze olup istanbul tuzla piyade asteğmen oldum.gzpt çektim.bundan sonrası da ne olur bilmiyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pr_x71 bunu yazdı

TAhribata yazamıyoruz malum askeriz.Isparda eğirdir dağ komando okulu komando asteğmen olarak gittim.Ordan refüze olup istanbul tuzla piyade asteğmen oldum.gzpt çektim.bundan sonrası da ne olur bilmiyorum

hadi hayırlı olsun bu demek oluyorki nisan celbi uzun dönem gider tezini doğrulamış oldu :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    pr_x71 bunu yazdı

hadi hayırlı olsun bu demek oluyorki nisan celbi uzun dönem gider tezini doğrulamış oldu :)

Yok kardeşim uzun dönem isteyen çok kişi kısa kısa dönem isteyenlerin çoğu asteğmen oluyomuş :) anlayacağın bunun celb dönemiyle alakası yok.bir yanlış var ama bu celb döneminde değil :) maalesef sistemden kaynaklı birşey

Toplam Hit: 3343 Toplam Mesaj: 31