No Man's Sky

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

zamunda da var oyun :D 

2.44gb yazıyor hocam virüs değildir demi ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

oyunu biraz daha anlatabilir misiniz ? yani gezegen gezegen geziyoruz maden topluyorz çok fazla gezegen var.maden topluyoruz demiş miydim ? ee başka ne var bu oyunda ? 3-5 maden toplayıp upgrade yapmaktan zevk mi almamız gerekio ?

neyse biraz ayrıntı verirseniz çok mutlu olacam

Bende bi yarım saatlik videosu vardı onu izlemiştim.  Uzay temalı ve büyük ölçekli minecraft gibi gelmişti bana. Daha detaylı bilgi verebilecek varsa iyi olur. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben indirdim kurdum ama açtığımda çalışmayı durdurdu diye bir hata alıyorum ve açılmıyor var mı çözümünü bilen? araştırdım ama bulamadım.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HalfGlaze
    HalfGlaze's avatar
    Erkek

Oyunu zamunda dan cektim iki buçuk gb civarı.

Oyunda birkaç yol var. Gece biraz oynadım ama tam anlamadım biri oyunun en başında yanlış anlamadiysam gerçeklikdışı bi küre  var atlas diye iki secenek var ya atlasin sana rehberlik etmesini sağlıyor çeşit çeşit gorevler yapiyosun. kafana Gore de yapılabiliyosun bir de seni galaksinin merkezine goturen bir yol var onu takip ediyosun o galaksinin merkezine giden bi yolu bi uzaylı irkiyla dostluk kurunca o gösterdi yolu oyundaki ana olay bence hayatta kalip seyahat edebilmek ben zorlaniyorum açıkçası. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HalfGlaze
    HalfGlaze's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

arkadaşlar ben indirdim kurdum ama açtığımda çalışmayı durdurdu diye bir hata alıyorum ve açılmıyor var mı çözümünü bilen? araştırdım ama bulamadım.

Ben codex cektim sıkıntı olmadi sadece alt+tab yapincw oyuna geri dönmüyor onu da gorev yoneticisinden tiklayarak açıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    HalfGlaze bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

Ben codex cektim sıkıntı olmadi sadece alt+tab yapincw oyuna geri dönmüyor onu da gorev yoneticisinden tiklayarak açıyorum

nerden indirdin hocam link verebilir misin?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Oyun şahane ancak fps view çok yakın, tüm oyunun içine sıçmış. 3rd görüş olmadan oynayamıyorum abi baş ağrısı yapıyor bende buna bir çözüm bulamaz mıyız ? Hayatımın oyununu oynayamıyorum amk böyle saçmalık olmaz. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HalfGlaze
    HalfGlaze's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı
    HalfGlaze bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

nerden indirdin hocam link verebilir misin?

http://zamunda.net/banan?id=485777&t=game

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Muritlerden biri ciksada oyunun neden hayatinin oyunu oldugunu anlatsa..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Muritlerden biri ciksada oyunun neden hayatinin oyunu oldugunu anlatsa..

Oyun bu neyini anlatalım hoca ? :) Anlamak için oynanış videosunu izlemek istiyorsan buyur:

http://www.youtube.com/watch?v=5ijWfl5qlzY

Toplam Hit: 5468 Toplam Mesaj: 52
#no mans sky