folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Normal Bisikletmi Elektrikli Bisikletmi?

Normal Bisikletmi Elektrikli Bisikletmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

scooter (martı gibi olandan) alsan daha kolay olmaz mı hacı? katlayıp eve çıkarır koyarsın kapının arkasına

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

*trafikte dallama çok dikkatli kullan arkadan birir vurur gidersin. Ön beya Arja kırmızı ışık reflektmrlğ yelek ve kask mutlaka olsun.

Çelik olmayan kadro ve ortada amartüsör olmayan bisiklet iş görür(dağ bisikleti )

Hırsız çooook. Millet avm otoparkından selesini çalıyor bisikletin. İşyerinde içeri evde evin içine(apartman girişinden site seğilse gider) sokman lazım ona göre karar ver katlanır ya da normal. 

Katlanırla otobüs vs binersin normalde mar arayda filan saatleri var otobüste önde taşıma oluyor yoksa o bilmiyorum. Bayadır binmşyorım ben de. Zevklidir bisiklet.

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Hocam, en ekonomik ulaşım aracı bisiklettir.

7 km uzak bir mesafe değil. Caddelerde kullanırken açılma ihtimali olan araç kapılarına dikkat et. Bisikletinde ön-arka ışık, bir zil ve trafikte görünür olmak için reflektörlü yelek şart. Bisikletini görmediğin yere kilitleme (çift kilit, "U" kilite bile güvenme), hırsız bisikleti tümüyle çalamazsa üstünden parça söker. Katlanır bisiklet almanı tavsiye ederim (şehirde kullanılacaksa tabiki şehir bisikleti). Bütçene göre Carraro Flexi, biraz daha iyisi olsun dersen Dahon. Pek yokuş olmayan yollarda kullanacaksın çok vitesli (2X8, 2x9) olmasına gerek yok derim, katlanır bisiklette 1x8 yeterli olacaktır.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Arkadaşlar yakıt aldı başşını digiyor bisiklet almayı düşünüyorum ev iş arası 6.8 km çok fazla bayır yok öneriniz nedir marka model

Ocak ayından beridir bisiklet bakıyorum

10 liraydı 16 lira oldu

almadığıma mı yanayım 

şimdi savaş çıkacak alırsam nasıl öderim diye düşünüyorum 

elektrikli bisiklet en mantıklı

babamı kandırmaya çalışıyorum ehliyet gerekmiyor diye ama gerekiyor mu bilmiyorum 

kaygusuz tarafından 09/Mar/22 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

Ocak ayından beridir bisiklet bakıyorum

10 liraydı 16 lira oldu almadığıma mı yanayım  şimdi savaş çıkacak alırsam nasıl öderim diye düşünüyorum 

elektrikli bisiklet en mantıklı babamı kandırmaya çalışıyorum ehliyet gerekmiyor diye ama gerekiyor mu bilmiyorum 

ehliyet bu tip elektrikli gereçlere GEREKMİYOR

ama bu, pahalı olduğu gerçeğini değiştirmez

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Elektrikli bisiklet pahalı.Alüminyum bir şehir bisikleti iş görür.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bugün elektrikli tek teker aldım, tavsiye ederim. gayet güzel aletler, valiz gibi çekme kolu var. scooter gibi yer de kaplamıyor. toplu taşımada da bacak arana sıkıştırır koyarsın.  35km hız, max menzil 55km, 30 derece eğim çıkabiliyor. yokuş yoksa alttaki modeli almasan da olur, fiyat olarak daha altta kingsong marka ürün var onlara da bakabilirsin. benimki orta seviye bi alet.

https://www.egotekteker.com/urun/v8f

https://www.youtube.com/watch?v=_LnxP8Rgvg8&t=148s

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Kesinlikle elektrikli bisiklet al derim, ben bu bisikleti aldim cok memnunum https://www.indiegogo.com/projects/fiido-x-130km-folding-electric-bike/x/27151385#/ 

BIr cok elektrikli bisiklet kullandim en iyisi suan icin bu katlanir oldugu icin ve motoru cok guclu. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

elektrikte pahalı olduğu için normal bisiklet en iyisi. sağlıklı ve ucuz
    nohut yada kurufasulye üzerinden hesaplarsak 0-100km de max 10₺ yakıyor.  insan biyere gitmesede yaktığı için gezersen kârlı oluyorsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
Toplam Hit: 4896 Toplam Mesaj: 55
bisiklet