Note3 Mü Note4 Mu Ek Olarak Garanti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Ben note 3 hiç beyanmedim birçok sorunu var ama note gerçekten iyi telefon Mesela bu yazının tamamı spen ve note 2 kullanarak yazıldı note 4 3 ten daha iyi olacak gibi duruyor ilk izlenimler gelsin beyeilirse nota 4 al olmadı note 2 al :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

o kadar para verip paralel ithalat almak tehlikeli bence 

forumlarda bakarasan paralel ithalatlar seri seri geliyor ve hemen hemen hepsinde bi hata oluyor .

dogru dıyorsun 200 lıra ıcın degmez n9000q ile ne farkı var n9000 ının

Birinde Samsung'un kendi yaptığı Exynos işlemci diğerinde ise Snapdragon işlemci var diye biliyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    wert bunu yazdı

müdür samsung alpha diye bir model gördüm ama fiyat/özellik oalrak hiç bir fikrim yok 

tasarım olarak iphone benziyordu

samsungshopta gordum onuda cok fazla iphone a benzıyordu

@jigshaw zaten son cıkan ıyıdır dıye bır algım yok paralel ıthalat konusunda cekıncelerım var

@kas1nk turkıyeded satısı olmayacak edgenın 

O düşüncedesin diye demedım hocam , sadece uyarı anlamında dedım :)

Sadece burayla kalma donanınhaber , webtekno , teknoseyir , vss vss diğer yerlerı de bı arastır ACELE ETME anlamında söyledim ...

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

samsung cihazlar gözümde çöpten başka birşey değil.

ama note 3 ün dışı dökülüyor olmasına rağmen donanımını taktir ettim. alırsan parasının hakkını verir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

note3 kullanıyorum, tüm işlerimi görüyor. Telefonun tüm özelliklerini dibine kadar kullanıyorum.

Note4'e baktım, pek fark göremedim kendi açımdan. Note5 çıkınca değiştiririm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

forumlarda bakarasan paralel ithalatlar seri seri geliyor ve hemen hemen hepsinde bi hata oluyor .

http://kiyas.la/ baktım 9000 var 9000q yok :D bilen birine sormak lazım 

Gittim note 3 aldım 1700 e Buca vatandan

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

paralel ithalat alacak kişiler garantisiz gibi düşünsünler cihazı.

note 4 tabiki bu arada kıyaslamaya gerek yok.

Note 4 ile kıyaslanan tekrar 800 liralık fark etmediğini gördüm aradaki farkların. telefon çok büyük değil yalnızca tek elle yazamıyorum .cebe giriyor sorun yok ;)

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

http://kiyas.la/ baktım 9000 var 9000q yok :D bilen birine sormak lazım 

Gittim note 3 aldım 1700 e Buca vatandan

güle güle kullan 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

paralel ithalat alacak kişiler garantisiz gibi düşünsünler cihazı.

note 4 tabiki bu arada kıyaslamaya gerek yok.

Note 4 ile kıyaslanan tekrar 800 liralık fark etmediğini gördüm aradaki farkların. telefon çok büyük değil yalnızca tek elle yazamıyorum .cebe giriyor sorun yok ;)

sadece kenarlarının bir kaç ay sonra dökülmesi ve kamera kalitesinin s5 ve note 4 e göre düşük olması yeterince büyük farklılıklar

zaten gerisi aynı bok 3 gb ram yüksek işlemci vs. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

Note 3 kullanıyorum tek kelime canavar gibi telefon daha dogrusu phaplet :) note 4 arasında aman aman bir fark yok tercihiniz Note 3 olsun derim..Note 3 ü de rootsuz kullanıyorum çünkü Knox sayacı diye bi meret var bu arttığı zaman garantiden çıkıyor cihaz, yapıp yapmama konusunda çok git gellerde bulundum ama iyiki yapmamışım telefon arızalandı garantiye yolladım 1 hafta içerisinde yapılıp gönderildi :) Yani garantili olmasını tavsiye ederim öyleki note 4 ün çıkmasıyla birlikte note 3 fiyatları aşağıya çekildi..

Ayrıca telefonu şarj arttırıyım diye ugraşmıyorum yedek batarya ve şarj istasyonu var sarj bitince hemen değiştiriveriyorum..beni iphonedan koparan en büyük sebepte bataryanın değişebilir olmamasıydı ama note 3 den kesinlikle çok memnunum..

edit:almışsınız zaten güle güle kullanın hayırlı olsun pişman olmayacağınız bir telefon size tavsiyem kılıf kullanmayın, ön camını kırılmaz cam jelatinle korusanız yeterli, üzerinde bulunan arka kapağın şık bir tasarımı var ve güzel gösteriyor :)

Posmort3m tarafından 07/Eki/14 18:13 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4750 Toplam Mesaj: 45