Note3 Mü Note4 Mu Ek Olarak Garanti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

@mustafa işlemcisi tegra mı onun ?

tegra ise 4g versiyonu global olarak satışta degil , abd  japonya vs bazı pazarlarda var.

http://www.gsmarena.com/lg_g2_mini_lte_%28tegra%29-6118.php

nfc + 4g o normal zaten.

türkiyeye gelen normal versiyonunda onlar yok fakat dünyanın çoguna satılan ürün o zatn yani bir eksik yok onu demek istiyorum sana.

ayrıca tegralarda güncelleme sorunu oluyor. Olay türkiyeye özel değil yan onu demek istedim global de yok nfc 4g.

PanxeR tarafından 10/Eki/14 23:34 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşlemci Snapdragon ve kamera 8 MP. Bu cihazın model ismi : G2 Mini D620r

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

İşlemci Snapdragon ve kamera 8 MP. Bu cihazın model ismi : G2 Mini D620r

hocam bu verdiğin ürün de sınırlı üretim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşte bende onu diyorum Korelilerde Nokia'nın taktiğini uygulamaya başladı. Bir modelin elli tane yan modelini çıkartıyor. Ha ben bundan rahatsız miyim? Tabiki hayır. Ya bunu alacaktım ya GM Discovery. Bunu tercih ederek 4G  ve NFC'de beleşe geldi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4751 Toplam Mesaj: 45