folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nükleer Enerji Konusunda Tahribat Ne Düşünüyor?

Nükleer Enerji Konusunda Tahribat Ne Düşünüyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar.siz ne düşünüyoesunuz.ben kendi adıma;

eğer adam gibi yapılacaksa,plan projesi düzgün olacaksa mutlaka yapılmalı diyorum.termik santrallere bağlı kalarak hem havayı kirletiyoruz hem maden yatakları azaldığı için geleceği pek yok.hidroelektrik santrallerininde belli ömürleri var.kaldı ki nükleer teknolojiyi ülkeye getirmek nükleer silahlanma içinde(tüm dünya bunu yaparken) bir adım olacaktır.enerjide hammadede tek bir ülkeye(veya bir kaç ülkeye) bağımlılığı ciddi oranda azaltacaktır.çevre kirliliği vs vs şeklinden karşı çıkmaları da yanlış buluyorum.nükleer enerjiye sahip değiliz ama sahip olan ülkeler bizden çok daha iyi ve temiz bir çevreye sahip : ) .kaldı ki termik santrallerin yüzünden insanların sokağa çıkamadığını da göz önünde bulundurmak lazım.tüm dünya ilerlerken biz yerimizde saymamalıyız diye düşünüyorum.bunlar kendi görüşlerim tabi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    iyidir hoştur. iran bile yapayorsa biz niye yapmayalım ? daha önce girişim oldu diye hatırlıyorum ama her seferinde birileri greenpeace'çilere ve aydınlara bir parmak atıyor ve tepki topluyor :)

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ObiWan
    ObiWan's avatar
    Erkek
    www.nolur.com buraya bakın

İnsan ancak sevdiği şeyler uğruna dövüşür.Saygi duyulan şey ise sevilir.Saygi duymak içinse bilmek şarttır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    çok iyi şeyler düşünüyoz, hatat bi anımız bile var :D 2. izmir buluşmasında protesto eden bi gruba rastlamıştık :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDX
    RDX's avatar
    Erkek
    tüm tedbirler alınacaksa.sıfır hatayla çalışacaksa yapılsın ama biz her yaptığımız işi yüzümüze gözümüze bulaştırdığımız için bundada bi bok çıkar.o yüzden yapılmasın.

RDX:plastik patlayıcıların çoğunun hammeddesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------

evet arkadaşlar.siz ne düşünüyoesunuz.ben kendi adıma;

eğer adam gibi yapılacaksa,plan projesi düzgün olacaksa mutlaka yapılmalı diyorum.termik santrallere bağlı kalarak hem havayı kirletiyoruz hem maden yatakları azaldığı için geleceği pek yok.hidroelektrik santrallerininde belli ömürleri var.kaldı ki nükleer teknolojiyi ülkeye getirmek nükleer silahlanma içinde(tüm dünya bunu yaparken) bir adım olacaktır.enerjide hammadede tek bir ülkeye(veya bir kaç ülkeye) bağımlılığı ciddi oranda azaltacaktır.çevre kirliliği vs vs şeklinden karşı çıkmaları da yanlış buluyorum.nükleer enerjiye sahip değiliz ama sahip olan ülkeler bizden çok daha iyi ve temiz bir çevreye sahip : ) .kaldı ki termik santrallerin yüzünden insanların sokağa çıkamadığını da göz önünde bulundurmak lazım.tüm dünya ilerlerken biz yerimizde saymamalıyız diye düşünüyorum.bunlar kendi görüşlerim tabi.

bende sana katılıyorum. kesinlikle lazım. en çok çevre için istiyorum bunu. greenpeace in kurucusu herif bile geçen gün çıktı, yıllarca hata yapmışşız en temizi nükleer santralmış dedi.

ObiWan aga o hareket ne oluyo şindi? :D

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

zararlı olcak ama muhtacız

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    adam gibi yapıldıktan sonra kontrollerinin falan da iyi yapılması lazım... kesinlikle ihtiyacımız olan bişi bence yapılmalı.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    çevre ülkelerde zaten var. Yani olası hatalarda zarar görebilecek durumdayız. Bari biz de yapalım da biraz olsun yararını da görelim.

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

Manşet hazır

Öğle molasında reaktor odasında mangal yakan   işçi santralı havaya uçurdu :P

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    maganda bunu yazdı:

Manşet hazır

Öğle molasında reaktor odasında mangal yakan işçi santralı havaya uçurdu :P

muhahaha:D:D

ya bencede kesinlikle yapılmalı , ülke içinde insan kendiyle övünür lan en kötüsü, düşünsene , lan bizim nükleer enerji santralimi var  , vay anam vay :D şeklin olim :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 3365 Toplam Mesaj: 31