folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder O Makinayi HİÇ Etmeliyim!..

O Makinayi HİÇ Etmeliyim!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 aydır kaldığım yurdun çamaşır makinasından bahsediyorum.Defalarca elbiselerimi hiç etti.Hatta bu makina yüzünden elimde ŞAMPUANLA çamaşır yıkamak zorunda kaldım.Artık yeter!Madem işe yaramıyor emekliye ayırmalı ama nasıl?Yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum...

Saygılarımla

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    makinanın kireçlenmesini sağla yada arkadan musluğa giden hortumlarını kökünden kes...

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    içine düz bi şekilde kapağı açık tuz ruhu koy dışınada bi kaç parça alüminyum kapat kapağı çalıştır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sönmemiş kireç külçesini makinanın içine bırakıp çalıştırmayı düşünümüştüm ama bu tuzruhuda iyi fikir:D

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    Makineyi kapağı üst tarafa geLicek şekiLde yan yatırıp WC'ye yerLeştir Her tuvaLetin geLdiğinde Kapağı aç ve "yıLLardır sen benim Ağzıma S.çtın,Şimdi ben seninkine s.çıyorum de" Hat safhada zevk aLırken makinanın geçmişte sana yaşattıkLarı için ne kadar üzgün oLduğunu gözLemLe ve Yaşam doL,sevinçLeş,HeyecanLaş :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Makineyi kapağı üst tarafa geLicek şekiLde yan yatırıp WC'ye yerLeştir Her tuvaLetin geLdiğinde Kapağı aç ve "yıLLardır sen benim Ağzıma S.çtın,Şimdi ben seninkine s.çıyorum de" Hat safhada zevk aLırken makinanın geçmişte sana yaşattıkLarı için ne kadar üzgün oLduğunu gözLemLe ve Yaşam doL,sevinçLeş,HeyecanLaş :|
    Puhahahahahahahahaha güzel fikir:D:D:D:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

alicem bunu yazdı:
    içine düz bi şekilde kapağı açık tuz ruhu koy dışınada bi kaç parça alüminyum kapat kapağı çalıştır

helyum gazı cıkmıyomuydu hacı oyle yapınca makına havaya ucucak lan yapma haha :DDD::D 

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    hocam nasıl yaparsın naparsın bilmemde elektronik alet allah muhafaza birilerinin hayatına bile malolabilir

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    hoca koy 2 yorgan+battaniyeyi içine, bunlar ıslanınca eşşek ölüsü gibi ağırlaşıyorlar, o sıra o içindeki kazan taşıyamaz bunları, çöker :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasky
    kasky's avatar
    Erkek
    bence sen tahliye borusuna patates tıka hard diski yanmış bilgisayar gibi kalsın ortada:))

bizde bilirdik sevgiliye karanfil almasını lakin öğrenciydik yedik karanfil parasını...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:
    hoca bu makinayı yok etmekten cok fantezi gibi bir şey olmuş =)=)

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 6425 Toplam Mesaj: 34