folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Ofisteki Makineye Uzaktan Erişim (Soru)

Ofisteki Makineye Uzaktan Erişim (Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar arkadaşlar Ofiste eski bir makine birakiyorum kendisi ufak tefek ozel işlerimi yönetmekte kullandığım bitcoin işlerim Dosya indir bindir gibi işleri yaptiğim ticari olarak cok onemli olmayan fakat sahsi olarak değerli bilgileirmin bulundugu bir cihaz. buna evden erişim icin teamviewer kullanıyordum ama lisans vs sorunları yaşamaya başladım (Windows cihaz) Altarnatif olarak bu tarz durumlarda sizin kullandığınız bir uygulama mevcutmudur ? 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

router cihazına erişimin varsa rdp için nat yapabilirsin.

yoksa chrome remote desktop'ı kullanabilirsin. ama kalite team kadar iyi değil.

attackatak tarafından 04/Ağu/17 10:06 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Anydesk 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ofiste sabit ip kullanıyorsanız direk bir portu yonlendirin rdp ile tertemiz sorunsuz sıkıntısız sınırsız erişim sağlayın. Yoksa yıllık 150 lira idi telekomda sanırım bi sabit ip alın kullanın. Yok uğraşamam diyorsanız teamviewer ın cracklisini indirin.

Sabit ip alamam diyorsan yine ofisten çıkmadan önce bakarsın ipne yine rdp yaparsın fakat hergün ip ni kontrol etmen gerekir ve  gece elektrik gidip gelse ip değişir bağlantı sağlayamazsın.

dcpromo tarafından 04/Ağu/17 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Sabit ip'ye gerek yok. noip gibi bir servisten yararlanabilirsiniz. 

Dışarı rdp vermek biraz sıkıntılı. Kullanıcı adı ve şifreyi uzun ve karışık tutmanızı tavsiye ederim. 

Teamviewer alternatifi olarak remote utilities'i tavsiye ederim. https://www.tahribat.com/forum/teamviewer-hakkinda-228536

Olaylara karışmayın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

Sabit ip'ye gerek yok. noip gibi bir servisten yararlanabilirsiniz. 

Dışarı rdp vermek biraz sıkıntılı. Kullanıcı adı ve şifreyi uzun ve karışık tutmanızı tavsiye ederim. 

Teamviewer alternatifi olarak remote utilities'i tavsiye ederim. https://www.tahribat.com/forum/teamviewer-hakkinda-228536

Port numarasını büyük verirse(genelde bilindik port numaralarını taradıkları için) sıkıntı olacağını sanmıyorum hocam buzamana kadar çok rdp yaptım hiç sıkıntı yaşamadm şifrelerim minimum 8 karakter büyük_küçük_sayı_özelkarakter şeklinde idi.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Teamviewer in cracklisimi var bi yasima daha girdim. Tbt de bole gidersem 2 seneye kalmaz 50 olirum.

Bi link verirmisiniz crackli team icin.

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Chrome uzaktan erisim team filan hikaye

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

An güzeli modemden port açıp rdp yapmak.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ben tam tersi evdeki pcye bağlanıyorum TW ile, bir sorun yaşamadım. Crackli TW kullanablirsin çok problem oluyorsa.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Anydesk 

hastanede biz de kullanıyoruz. hiç bir sorunu akarı kokarı yok benim gördüğüm. herkes de memnun

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.