folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ogame Sakıncalıdır!!!!

Ogame Sakıncalıdır!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

sipidik bunu yazdı:

pkklılar bile oynuolar bunu :@

Hizbullahçılar , Fetocular , Hristiyanlar , Museviler , Ortadokslar , Müslümanlarda oynuyor. Salak salak konuşmayın allahınızı severseniz. Allahın PKK lısı OGAME mi oynasın a.k konuşun adam gibi yazın .

Tuğrulbaba sen ogame asla oynayamazsın bu arada.... Gerçekten oynayabilecek birisi olduğuna inanırsam vereceğim.. 24 saat nette olmak gerekiyor.. Çünkü account gayet iyi.. Kaydı silerim daha iyi

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek

Ben de 3.Evrende oynamaktayım.Darth Vader adı ile tanıyanlar varsa el sallasınlar :) şuan da  286314 ( toplam 9903 oyuncu içinde 45. siradasin ) son savaşlarımdan sonra biraz puanım geriledi ama piskopatlıktan kurtulamadım bu arada DecaMeron senin oyunu devralabilirim.Hiç oynamamış arkadaşlara da bu oyunu tavsiye etmiyorum.

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hiç unutmam saat sabaha karşı 05:00 falan deca aradı beni hat gitmiş çabuk ogame.com.tr yaz dedi ee dedim login pass verdi bişiişler yaptırıo bana :) metal kızardımı öbürü fışkırdımı diip duruo ilk defa bi kere o an oynadım :) oda oynadımm sayılmaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yigitcan
    yigitcan's avatar
    Erkek
    ben o oyunun ilk müdavimlerindenim ben başladıımda daa evren 1 ve 450 oyuncu vardı :D ilk 5 serverda da ilk 50 nin içindeydim yani baya yapışık duruodum monitörle la sora baktım ne sosyal hayat ne kız ne bi poh tek hamlede siliverdim hesapları... şahsen hiç başlanmaması gereken bişe olduunu düşünüorm
Toplam Hit: 3928 Toplam Mesaj: 15