folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Okulda Yapabileceğim Piçlikler?

Okulda Yapabileceğim Piçlikler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    meslea bugun buranın modlarında gverla sınıftan bır arkadaşımız adına psıkolojı kagıdı yaptık adlarınada kagıtları bır arkadaşımızın adını yazdık kgıtta habıre psıkolojık srunlara ılgılı sıkları ekledık manyaktı gelmıs bana bu gver puşiu kanka gel muratı ısaretleyelım lan dıy hıyar agası manyaktı yaa:D okulunu köpekgıbı oku ama derslerını düşürme saygıda kusur etme ondan sonra harac kesme masumlara sataşma ama sonralarıda ne halt edersen et .. ben derste osururdum hep mesela :D orta 2de hoca camı açmıştı osurmamdan dolayı :D varya ulan :D:Dyardıldım bolundum ulan ayıp degılmı bıde kızların yanında hıyar agası:D:D

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    götünü parmakla a.q..piçlik olur senin için..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    arkadşalar gözünüzü seviym adama neler yazıyosunuz..1 öğrenci bile devlete ne kadar masfar oluyo okumak için..okumuyocaksan bırak okulu.bekle az kaldı senye geliyorum senin gibi öğrencileri nasıl tokatlıyacam:)bizde bu zihniyet olduktan sonra bu toplumda  hiç bi bok olmaz..askerlerimiz kaçırıp yayınlarlar işte.

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    Tipin varsa azda fırıldaksan git okulun kızlarını ayart eve götür dötüne deide am. ko  süper olur gel  onuda okulda herkese annat ama işi iyi organize et yoksa başın yanar kız isticek onu sen deil ses kaydı felan al:D

MEVZU-U VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR ! SaBRıM SeLaMeTiMSe iNTiKaMıM FeLaKeTiMDiR ! <br>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kbps
    kbps's avatar
    Erkek
    hay ben senin beynine sokimm.

At skinde kelebek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek

Dina_Kaki bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadşalar gözünüzü seviym adama neler yazıyosunuz..1 öğrenci bile devlete ne kadar masfar oluyo okumak için..okumuyocaksan bırak okulu.bekle az kaldı senye geliyorum senin gibi öğrencileri nasıl tokatlıyacam:)bizde bu zihniyet olduktan sonra bu toplumda hiç bi bok olmaz..askerlerimiz kaçırıp yayınlarlar işte.

senin görüşün

"Murid" Değil "Murit"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    amq hocanın arkasından üçLü çekin tek kişi değiL ama

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

okula gitmek isteyip gidemeyenleri düşününce "Okulda Yapabileceğim Piçlikler?" başlığı epey ağır geldi bana.

hayır gülmek eğlenmek hakkındır ama okulun düzenini kaçırmak biraz acayip geliyor bana. 

İşin enteresan tarafı herkes (hangi koşullarda olduğunu bilmiyorum ama sanırım rahatlık batıyor) senin imkanlarını sağlayamıyor.

Baksana pc den (muhtemelen kendine aittir)  nete girip tbt a üye olmuşsun fellik fellik dolanıyorsun nette.

Bi de okulda piçlik yapmak gibi bir hadiseye kafa patlatıyorsun.

Bravo gençlik.

"gençliğe hitabe" deki gençliğin ta kendisi sen olamazsın. Başka bir başlıkta kalkıp "atam sen kalk ben yatam" tarzı iletini görürsem bu 

başlığın üstüne çok fena morartırım. 

Piçlikmiş! peh! Bundan ala piçlik mi var? Sözüm ortaya yarası olan gocunur

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    bak ben anlatıyımsana ne yapacagını bız lıse 1deyken 8 erkek toplandık okulda daha dogrusu turkce ogretmenını sınırlendırmek resıl etmek ortada pıc etmek ıcın bı suıkast hazırladık hepımız 2 seer ytl getırdık orkıd aldık http://img164.imageshack.us/my.php?image=images2cs0.jpg aq hepsını acıp teker teker tahtaya yapıstırdık ama varya ortatakı goruntüyü görmen lazım orkıdım var hesapı off be ama sen yaparsan hızlı olunamk bız hademeye yakalalıyoduk sonra aq kırmızı tahta kalemı ıle guzel bır cuk resmı cız hızlıca uzaklasın ama dıkkat et bu olayı bız aramızda ezıq olmadan yaptık yoksa okul hayatın bıter sonra hızlıca uzaklasın... hocanın yapacakları: 1.sınıftan hızlıca uzaklasır 2.hemen tuvalete kosar ve elını yuzunu yıka mudurun yanına kosar 3.mudur ezıqıne utana utana anlatır 4.hoca sınıfın erkeklerını odasına alır sorguya ceker 5.kım yaptı derdınız ne lan sız buraya nıye gelıonuz olum aranızda sıze sınır olan bırıne saplak atar ama elınden bı bok gelmeyecegı ıcın pıc olarak cıkın sınıfınıza der ve sıgarasını yakar oturur:D sonuclar: 1.hoca pıc olacak 2.2 hafta rapor alcak 3.yazılı yapcagı zaman soruları zor soarar ama sızın yuzunuze bakamaz ve sızde bu sayede kopya cekersınız:d ve 4 hafta ve daha kısa sonra eskı haıne doner acıklama:sen bu olayı yuusak hocalar ıcın yap eger dassagı algılamıyan bı hocaya dek gelırsenız o orkıdlerı sıze yedırır hadı ıyı eglenceler

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    TugrulBaba bunu yazdı:

okula gitmek isteyip gidemeyenleri düşününce "Okulda Yapabileceğim Piçlikler?" başlığı epey ağır geldi bana.

hayır gülmek eğlenmek hakkındır ama okulun düzenini kaçırmak biraz acayip geliyor bana.

İşin enteresan tarafı herkes (hangi koşullarda olduğunu bilmiyorum ama sanırım rahatlık batıyor) senin imkanlarını sağlayamıyor.

Baksana pc den (muhtemelen kendine aittir) nete girip tbt a üye olmuşsun fellik fellik dolanıyorsun nette.

Bi de okulda piçlik yapmak gibi bir hadiseye kafa patlatıyorsun.

Bravo gençlik.

"gençliğe hitabe" deki gençliğin ta kendisi sen olamazsın. Başka bir başlıkta kalkıp "atam sen kalk ben yatam" tarzı iletini görürsem bu

başlığın üstüne çok fena morartırım.

Piçlikmiş! peh! Bundan ala piçlik mi var? Sözüm ortaya yarası olan gocunur

senin gibi düşünen adamın elini öperim dostum..adamalr ayakkabı boyuyo okumak için.. böyle yazıları okuyunca çok sinrlenyorum kusura bakmayın..adamın annesi babsı onun için çalışıyo..bu msjı arkdaşın babsına okutmak lazım:)sonra eğitimd öğretmenlere laf bulurlar..senin ana baban seni adam edemişse banada dövmek düşer o kadar basit..dövmekte yetmez  s.kmek düşer..

Toplam Hit: 10721 Toplam Mesaj: 33