folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okuma Kitabı Tavsiyesi

Okuma Kitabı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Sofinin Dünyası da güzeldir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı
    BLank bunu yazdı

Teşekkür ederim tavsiyeler ve öneriler için şimdi hakan günday okuyan yok mudur?

bak şimdi hakan günday dedin kalbimden vurdun beni,

çok sevdiğim yeraltı edebiyatı özelliği taşıyan nadir yazarlardan birsidir, anlatım dili çok sürükleyicidir, çoğu zmn bi oturmaya vaktin varsa 50 sayfa okursun, KİNYAS&KAYRA en bilinen eseridir, şuanda yeni çıkmış daha adlı bi romanı var, ben kinyas ve kayra , azil , ve piç okumuş biriyim ve ilk olarak kesinlikle kinyas ve kayradan başka kitabda okdr güzel örneklemeler varki hayata dair, bazılarını kağıda yazıp masamın üzerine yapıştırmışlığım var, bende senin gibi kitap okumayan birsiydim, askerde alıştım ilk başladığım kitapda jack londo'nın-martin eden dı daha sonrada bi arkadaşın tavsiyesi ile kinyasvekayra yı okudurm emin ol okuma şevkimi bu kitapla başlatmış oldum beni şahsen çok etkiledi, daha sonrada azil!i okumanı öneririm..

Teşekkürler kitap tavsiyelerinde bulunan arkadaşlara

Kinyas ve kayrayı okuoku.comdan sipariş ettim demin kapıda ödeme ile başka okurken kişisel gelişimi arttıracak ironi hiciv tarzında beğendiğiniz kitap var mıdır?

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
Toplam Hit: 3472 Toplam Mesaj: 33
okuma kitabı tavsiyeniz