Öldürülmesi Gereken Kız Modeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    ONA INANIR MISIN HATUN GOZU ILE BAKMIYORUM...BENIM GOZUMDE O BENIM KARIM...

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DELOREAN
    DELOREAN's avatar
    Erkek
    abicim dikkat ettim bu problem 2 veya 3 yıl önce çıktı lann caddeye bi iniyom kızların hepsi tek yumurta ikizi gibiallahım yarabbim bunların anası kim diye düşünmüyom diil ilk kırmızı papuç pumayla başladık gerçi onu erkeklerde giydide sonrasında herkez aynı giyinmeye başladı kendi tarzını yaratan çok az kız var
    lann hep düşünüyorum bu modayı kimin başlatıp kimin bitirdiğini yani bi lauk çıkıyor abicim biz bunu moda yapalım diyor haketti bu insanlar sonra biriside çıkıyor yeter lan bu g*tlere fazla giydiler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    444 bunu yazdı:
    -----------------------------
    hani su bide puma cizmeler giyoyolar ya...
    boksör ayakkabısı gibi bişi...
    cok moda oldu o da....

bende onlari giyenleri pek sevmiom, bi de pantolonlari cekmezlermi dize kadar, ayakkabilari gostermek icin bu kadar sey yapilmaz ki yaw....

:)

aynen kardeş ben boks yapıyorum giyemiyorum millet sokaklarda boks ayakkabılarıyla dolaşıyo sinir oluyorum boğasım geliyo

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    DELOREAN KOPARIRSIN ADAMI...

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cUbE-hoPPeR
    cUbE-hoPPeR's avatar
    Erkek
    netsonic bunu yazdı:
    düşük bel e lafım yok o çok sexi oluyo,dinen caiz olmasa bile:)

uyuz olduğum kız modelleri...

1.)kendini bi b.k sanan burnu havalarda kızlar...
    2.)ülkedeki abaza sayısı cok oldugundan zor durumdaki erkeklerin kızlara bakmasından dolayı en çirkin kızın bile g.tünün kalkması havalara girmesi...
    3.)tikky kızlar
    4.)çizme seklinde moda olan boksor ayakkabılarından giyenler..ayrıca üstünde essek kadar puma vs. yazan ayakkabı giyenler..
    5.)Parası olmadıgı halde gösteriş uğruna pazardan sahte yeşil barbour mont alıp artislik yaptıgını sananlar...
    6.)2 güzel laf ettiginde havalanıp seni satacak tipteki kızlar(nerdeyse %95 i boyle)
    7.)dünyayı toz pembe görüp etrafa laf olsun diye gülücük dağıtan saftirik kızlar.
    8.)gelene geçene verip namuslu ayağına yatanlar:)

9.)veeee en iğrendiğim, yüzlerine zift kalınlıgında boya,fondoten sürüp dolaşanlar...boyanın yüzünden akıp gidince gerçek yüzünün meydana cıkmasından korkan kızlar bu yüzden de en büyük düşmanı Yağmur olan kız tipi...(takke düştü kel göründü hesabı)
    tıpkısının aynısı abijim

ohaaaaa bu ne hülen azmışız

her son bir başlangıcın BİTİŞİDİR!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Se_XuaLity
    Se_XuaLity's avatar
    Erkek
    -Sanki Başlarından aşşğıya parfüm kovası dökülmüşcesine 10 metre uzaktan efil efil ese ese parfüm koka koka gelen hatunar(genelde 100 metre ilerlediklerinde bile koku hala geçtiği yerlerde bulunur.... )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    haifa sana katılıorm ya onnar nie öleler o cadde kızları hepsi birbirinin aynı yaa..aslında haklısın dişilerden nefret etmekten çünkü o cadde tiplerini görünce bende hemcinslerimden nefret ediorm.kişiliksiz yaratıklar hepsi birbirinin aynını giyiyo ya kıyafetle karakter sergilemeye çalışıolar zavallı salaklar..soykırım lazm soykırıııııııım

kendi omzuna tırman..başka nasıl yükselebilirsin ki?? NIETZCHE
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozikka
    gozikka's avatar
    Erkek
    Ben bütün kislari sefiyommmmbitek ayda $300 maas alip bunun $50 sini parfüme yatiran kasharlar hariccc
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    gerçekten tebrik ediyorum sizi arkadaşlar.. ben nerdeyse türkiyede doğru dürüst genç kalmadı diye düşünürken bunları okudum ve rahatladım.

o kadar gerzeklerki star wars un klon askerlerine benziyolar.. standart odun tayfası... kızlı erkekli 50 tane al yanyana diz aynılar.. biz onlara isim taktık zaten ortamda..

taksim üniformalılar :))))))

yaw hakkaten yazık..

başlıkta öldürülmesi gereken kız modeli diyor da inanın bana erkekler daha beter...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    aslında liderler seçime girmeden önce evlere teker teker gidip fondoten ve puma ayakkabı falan dağıtsa o parti muhalefetsiz iktidar olur a.k

amip gibi bölünerek çoğalıyo bu yaratıklar...

..
Toplam Hit: 13612 Toplam Mesaj: 59