folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Olmazsa Olmaz Dediğiniz Firefox Eklentileriniz...

Olmazsa Olmaz Dediğiniz Firefox Eklentileriniz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

BiUyeOlamadim bunu yazdı:
    -----------------------------

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5641

Eklentisini kullanamadım. Bir kaç ayar yaptım kısayol tuşu falan ama kullanamadım.

Bir de Translator adlı eklentinin de Türkçe desteği yok galiba.

foxlingo nun war :)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

nickneyime bunu yazdı:

foxlingo nun war :)

Allah razı olsun kardeş. Büyük ölçüde işimi gördü sağolasın.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

AdBlock Plus ve Greasemonkey vazgeçilmezim. açıklıyım kısaca;

adblock reklamları engelliyor, onun dışında sizin görmek istemediğiniz şeyler varsa sağ tıkla engelle de gidiyor, mesela tbt logosuna sağ tık, engelle, bir dahaki girişimizde logo orda yok.

greasemonkey de üzerine script ekleyip kendine has özellikler ekliyorsun tarayıcına, mesela yüklü scriptlerden biri rapidshare nin geri sayımını iptal ediyor ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:

tekuna bunu yazdı:
    FE-BE backup tavsiye ederim temalariniza kadar herseyinizi backupleyin...

ben denedim onu ama berbat geldi kullanamadım işe yaramadı.

mozbackup diye ayrı bi program var eklenti değil küçük bişey zaten. asıl o super. tek dosya olarak istediğin yere yedekliyosun ve geri yükleyebiliyosun neyi mi? yerimlerinden eklentilerden vesaire aklına gelen gelmeyen herşey, geçmişin dahi. sonra format at geri yükle aha aynı eski firefox. atomu bile eksik değil.

BU FE-BE yi bende kullanamadım. dediğin güzele benzıor prometheus fe-be de  tüm dosya çeşitleri için ayrı ayrı yapıordu

tek parça her zaman ii dir  uğraştırmaz . saol.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    download helper bence en makbule geçeni:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    up...yeni keşfedilen eklendiler olabilir

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

who.amung.us eklentisi - amung.us sistemini kullandığınız sitelerinizin sağ altta anlık online sayısını görebilirsiniz. çok şirin.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

deneme

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
Toplam Hit: 3973 Toplam Mesaj: 29