folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Onedrive Kullananlar Dikkat !

Onedrive Kullananlar Dikkat !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Amazon şuan 5 $ 1 yıl için.

Denedim 59'99 görünüyor. Kaçırdım sanırım

umit tarafından 08/Ara/15 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet kampanya bitmiş mega.nz'ye bak hocam orası 50 GB veriyordu. Mail.ru var birde 25 GB.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft duyuru yapmış. Yılbaşına kadar http://aka.ms/onedrivestorage linkine tıklamanız gerek. Yoksa alanınız 5 gb olacak. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Microsoft duyuru yapmış. Yılbaşına kadar http://aka.ms/onedrivestorage linkine tıklamanız gerek. Yoksa alanınız 5 gb olacak. 

Bu link ile elimizdeki OneDrive hesabını "OneDrive İş" olarak belirliyor galiba. Kullanım şartlarında Microsoft'un bize ait olan alanımızı kendine göre azaltıp artırabileceği de yazılı ama bu ayrıntıya mevcut alan dahil mi yoksa ek olarak verilip alınabilecek bir alandan mı bahsediliyor tam belli değil.

Ayrıca birkaç izin de istiyor. Şimdilik dursun dedim, yıl sonuna yakın yaparım belki :P

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bu link ile elimizdeki OneDrive hesabını "OneDrive İş" olarak belirliyor galiba. Kullanım şartlarında Microsoft'un bize ait olan alanımızı kendine göre azaltıp artırabileceği de yazılı ama bu ayrıntıya mevcut alan dahil mi yoksa ek olarak verilip alınabilecek bir alandan mı bahsediliyor tam belli değil.

Ayrıca birkaç izin de istiyor. Şimdilik dursun dedim, yıl sonuna yakın yaparım belki :P

Microsoft'un resmi twetter hesabından duyurmuşlar hocam. Linke tıkladın tıkladın yoksa yılbaşından sonra 5 GB. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Linke tıklayın tıklayın dedim tıklamadınız ne oldu şimdi ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Linke tıklayın tıklayın dedim tıklamadınız ne oldu şimdi ? 

Ben aşimdi tıkladım başarılı dedi. etkilenmeyeceksiniz dedi. 15gb halen

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

30 gb kllanılabilir alan diyi

Toplam Hit: 3661 Toplam Mesaj: 29
onedrive