folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Önemli! Unıversıte Sınavında Cok Onemlı Degısıklık! . Sınava Girecek Öğrencilerin Dikkatine

Önemli! Unıversıte Sınavında Cok Onemlı Degısıklık! . Sınava Girecek Öğrencilerin Dikkatine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

Çok iyi olmuş, fen lisesinde okuyanların da yırtınmalarına gerek yok çünkü fen lisesinde verilen eğitimle diğer liselerde verilen eğitim aynı değil . Ayrıca öss sadece okuldan gelecek puanla olacak iş değil. Bu bireysel başarı elde edenler için avantaj olur bence. Eskiden adam derslere ne kadar kasarsa kassın arkadaşları yapamadı diye okul başarısı düşüyordu ve  aobp ye takılıyordu. Ortadan kalkmış, hayırlı olsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    Nespace bunu yazdı:
    -----------------------------

Realist bunu yazdı:

Boşunamı fen lisesinde okuduk yani

düz liseye de gitmiş olsaydın anlardın boşuna okumamış olduğunu. ayrıca çok güzel olmuş. şahsen fen veya anadolu lisesi okumuş olsaydım utanırdım sırf okul farkı var diye meslek lisesinde yılın yarısını stajda geçirmiş adam akıllı ders görmemiş birinden fazla puan almaktan.

katiliyorum. 9 aydir 3 gun is 2 gun okul gidip geliyorum is yerinde ogle aralarinda yemek yemeyip ders calistigimi bilirim . okul desen 2 senedir matematik denen bransi kaldirdilar bizden ( bknz: muzik mantik ve bircok gereksiz ders var ) hafta sonlarida dersaneyle geciyo ders isleniyo pekistirmek icin soru cozmek gerek o vaktide bulamiyoruz. durum bundan ibaret..

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

ivy bunu yazdı:

Çok iyi olmuş, fen lisesinde okuyanların da yırtınmalarına gerek yok çünkü fen lisesinde verilen eğitimle diğer liselerde verilen eğitim aynı değil . Ayrıca öss sadece okuldan gelecek puanla olacak iş değil. Bu bireysel başarı elde edenler için avantaj olur bence. Eskiden adam derslere ne kadar kasarsa kassın arkadaşları yapamadı diye okul başarısı düşüyordu ve  aobp ye takılıyordu. Ortadan kalkmış, hayırlı olsun

la kardeşim adam fen liseinde götünü yırtıp o kazık gibi sınavlardan 4 alıcak, adam imam hatipte götünü kaldırmadan 5 alıcak, sora adalet bilmemne? yapmayın dayılar az mantıklı düşünün de bizim nası sikildiğimizi anlayın.

bide sınava 2 hafta kala açıklıyorlar bunu, maç oynanırken kuralları değişir mi ??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

KaRaKuLe bunu yazdı:

Realist bunu yazdı:

ne demek boşuna mı ya abi siz oranın puanı için mi gidiyorsunuz ? Fen liseli adam kendini tamamlamış düz liseliye göre bi adım ilerdedir okul puanı olmasa da sınavda fark atabilecek insandır bence tamamen kaldırılmalı ve kim sınavda ne yapıyorsa onu almalıdır

o zaman hocam bütün liselerde sınavların aynı düzeyde olması gerekir. madem okul puanının etkisi böyle oldu. tüm öğrenciler aynı sınava girsin. soruları meb hazırlasın yada ösym artık neyse. evet fen lisesi öğrencisi 70 puanla mezun oldu imam hatipli 90 la mezun oldu diyelim aradaki farkı kapatmak için fen lisesi öğrecisi niye götünü yırtmak zorunda kalsın ?

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

nessaj bunu yazdı:

ivy bunu yazdı:

la kardeşim adam fen liseinde götünü yırtıp o kazık gibi sınavlardan 4 alıcak, adam imam hatipte götünü kaldırmadan 5 alıcak, sora adalet bilmemne? yapmayın dayılar az mantıklı düşünün de bizim nası sikildiğimizi anlayın.

bide sınava 2 hafta kala açıklıyorlar bunu, maç oynanırken kuralları değişir mi ??

Aobp ile obp arasındaki farkı biliyosundur umarım. Hem o kazık dediğin sınavlar sayesinde kazanıyorsun biryerleri çünkü sana kaliteli bir eğitim veriliyor ki zor sorular soruluyor, ben lisedeyken geometri hocası kaza geçirdi, düz liseden bir hoca gelmeye başladı, adam bırak çözemediğimiz soruları çözmeyi teoremleri bile adam akıllı bilmiyordu. Şimdi bu adam ne biliyorda ne öğretsin kendi öğrencisine. Deminde söylediğim gibi sadece okul puanıyla olacak iş değil. Büyük bölümü sınav oluşturuyor. Hem meslek liselerinde bir sürü bölüm dersi var, öğrenci onlarla uğraşmaktan fizik kimya matematik adam akıllı görmüyorki. Sen zaten fen lisesinde okuyup bu adam beni geçer diye endişeleniyorsan yazık yani.  Hem merak etme bende biliyorum nasıl sikildiğinizi bende fen lisesi mezunuyum. Üniversiteye başladığında da boşu boşuna sızlandığını anlayacaksın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

KaRaKuLe bunu yazdı:

Realist bunu yazdı:

ne demek boşuna mı ya abi siz oranın puanı için mi gidiyorsunuz ? Fen liseli adam kendini tamamlamış düz liseliye göre bi adım ilerdedir okul puanı olmasa da sınavda fark atabilecek insandır bence tamamen kaldırılmalı ve kim sınavda ne yapıyorsa onu almalıdır

kendin demişin hoca, fen liseli fark atabilecek adamdır diye. şimdi bu adamın günahı ne senden benden iyi diye cezalandırılıyor?

şimdi ceza nerde diyeceksin. şurda bitiyor olay : fen liselerinde adamın amına koyuyolar, keza eski anadolu liseleri de öyle. ben lisdeyken fen liselerindeki ortalaması 3.5 olan tonla adam son yılında düz liseye geçerdi 5.00 ortalama yapardı ki ortalaması biraz yükselsin diye.

anlatabildim mi? fen lisesinde nota bakarak tembel diyebileceğin adamın ayarı düz lisede okul birinciliğidir. anadolu liseleri de yine aynı. tabi eski anadolu liseleri. şimdi önüne gelen liseyi anadolu lisesi yaptılar. benim zamanımda koca bursada 8 anadolu lisesi vardı şimdi kim bilir kaç tane.

neyse anlayacağın bu sefer de görünürde adalet var ama sadece görünürde. çalışan adamın fen lisesi kazanan adamın hakkı yenecek. ya tamamen kaldırsınlar ya eski sistemi geri getirsinler.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

neyi tartışıyorsunuz ki, tüm düzenleme sadece imam hatipler için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

laa bu nee nasıl bir sistem aq wala da vincinin şifresii gibii olduuuu sınav sistemiii

İts My Life. NOW or NEVER
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

aq fen liseliyle meslek liseli imam hatipli adam sınavda boy ölçüşebilirmi.Biri şahin biri opel.Ne yazıkki opel diyorum ferrari demek isterdim ama içine ettiler herşeyin

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

benim bildiğim fen lisesinden üniversiteye geçişte okulun öss'deki başarısı yüksek olduğundan dağılımı da ona göre yapıyorlar. o mu kalkmış?

. . .. . ... .
Toplam Hit: 5737 Toplam Mesaj: 52