folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Online Hesap Açıp Postayla Adrese Fiziksel Kart Gönderen Sistemler?

Online Hesap Açıp Postayla Adrese Fiziksel Kart Gönderen Sistemler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar,

Bi iki banka veya bankamsı sistem vardı, online hesap açıyorsun iban numaran falan fistan oluyor. Sana da kartı postayla gönderiyorlarmış. Hatta böyle sistemlerin kartlarını kolleksiyon yapan bi arkadaş vardı selam olsun burdan :D

Yurtdışından ödeme alıp, burada banka hesabımda görünmeden, kartı bankamatiğe takayım çekeyim istiyorum. Nerelerden açabiliyoruz?

Teşekkürler

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Paypal Kart vardı ama PayPal hizmeti iptal etti.

İninal var.

Ekstrası için takip ediyorum.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

İninal yerli değil mi?

Bizim devlet babanın girdi çıktıyı inceleyemediği sistemlerden istiyorum

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

keupay.eu  ben kartı aldım ama daha kullanmak nasip olmadı.

bir de payooner var.

iSoCan tarafından 02/Ağu/17 13:51 tarihinde düzenlenmiştir

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

bitcoin kullan, gerçi onda kart yok.

Kart kullanarak yapacağın işlemlerin kayıt edilmemesi gibi birşey mümkün gözükmüyor.

MuTReFT tarafından 02/Ağu/17 14:23 tarihinde düzenlenmiştir

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Pasaportun varsa sepa bölgesi olan paysera dan hesap açabilirsin. işbankası ile anlaşması var. 5 tl masrafla burdaki iş bankası hesabına para yollayabilirsin. paysera ya para göndermenin ücreti ise 1,50 tl. İstersen leupay kullanabilirsin. Her iki sistemdede sana sepa ibanı verir normal banka gibi kullanılabilir. Yok ibana ihtiyaç yok dersen advcash, payeer, epayments gibi alternatifler mevcut.

Syntax error..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Mesajlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

keupay.eu açılmıyor. bende mi sıkıntı?

bitcoini bankamatiğe takıp çekemiyorum malesef >.<

payoneer e bakayım

işlemler kaydedilebilir sıkıntı yok, bizim devlet baba görmesin, sonra gelip bu para ne vergisini ver bakalım demesin. yurtdışında yaşıyorum yurtdışında kazanıyorum sırf banka hesabım yerli olacak diye vergisiyle uğraşamam :D

@watervay sağol usta verdiğin bütün isimlere bakacağım. paysera da kart geliyor mu?

sistemi ödeme yapmak için değil ödeme almak için kullanacağım...

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bende yeni konu açmadan buradan sorayım.

Bildiğiniz gibi Rusya'ya gideceğim. Rusya-Türkiye arasında en uygun para gönder al yada Türkiye'de ki paramı Rusya'da nasıl çekerim?

Bu konu hakkında da yardımlarınızı rica ederim. Allah rızası için boş geçmeyelim. Allah yapacağınız yardımları şimdiden kabul eylesin. Amin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Bildiğiniz gibi Rusya'ya gideceğim. Rusya-Türkiye arasında en uygun para gönder al yada Türkiye'de ki paramı Rusya'da nasıl çekerim?

Bu konu hakkında da yardımlarınızı rica ederim. Allah rızası için boş geçmeyelim. Allah yapacağınız yardımları şimdiden kabul eylesin. Amin.

Ben Almanya'da Enparadan çekiyorum kartımı. Bana gönderen türkiye içi gönderir gibi gönderiyor. Enparanın da 3,5 dolar işlem ücreti var ne kadar para çekersen çek. Bankamatiğe takıp çekiyorum orda. 100 euro çekersem anlık kurlardan (google kurlarından falan biraz yüksek oluyor malesef, bir de parasal sistem sağolsun TL önde USD oluyor sonra o EUR a çevriliyor öyle çekilebiliyor. direk TL -> EUR diye bir kur yok yani aslında) çeviriyor, üstüne 3 dolar ekliyor tamam. Diğer bankaların alayı çektiğin paraya işlem ücreti 3-5 dolar + buna ilave %1 %2 %3 gibi bir meblağ ekliyor. Yani 100 usd çeksen %3 komisyon olsa 3 dolar, +3 de işlem ücreti olsa 6 dolar çekiyor.

TEB in BNP PARİBAS ortaklığı vardı onlarda da işlem ücreti yok komisyon yok. bi süre onu da kullandım. Sonra baktım ki Enparadan çekince 3,50 den çevrilen euro TEB den işlem ücretsiz çevirince 3,60 tan 3,70 ten çevriliyor :D kurlardan düdüklüyorlar

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

payooner var, bende de var onab akabilirsin

3 gunde geliyo kart

black implies white, self implies other, life implies death.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Ben Almanya'da Enparadan çekiyorum kartımı. Bana gönderen türkiye içi gönderir gibi gönderiyor. Enparanın da 3,5 dolar işlem ücreti var ne kadar para çekersen çek. Bankamatiğe takıp çekiyorum orda. 100 euro çekersem anlık kurlardan (google kurlarından falan biraz yüksek oluyor malesef, bir de parasal sistem sağolsun TL önde USD oluyor sonra o EUR a çevriliyor öyle çekilebiliyor. direk TL -> EUR diye bir kur yok yani aslında) çeviriyor, üstüne 3 dolar ekliyor tamam. Diğer bankaların alayı çektiğin paraya işlem ücreti 3-5 dolar + buna ilave %1 %2 %3 gibi bir meblağ ekliyor. Yani 100 usd çeksen %3 komisyon olsa 3 dolar, +3 de işlem ücreti olsa 6 dolar çekiyor.

TEB in BNP PARİBAS ortaklığı vardı onlarda da işlem ücreti yok komisyon yok. bi süre onu da kullandım. Sonra baktım ki Enparadan çekince 3,50 den çevrilen euro TEB den işlem ücretsiz çevirince 3,60 tan 3,70 ten çevriliyor :D kurlardan düdüklüyorlar

TEB'in BNPParibas'ın Rusya'da şeyi yok. Denizbank'a da güvenemiyorum.