folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oynanılacak Oyun Arıyorum

Online Oynanılacak Oyun Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bu mineacraft nasıl oynanıo lan :|

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amil12
    amil12's avatar
    Erkek

warrock bi bak istersen silahlı çok sağlam maplar var 4 katagori harita seçenekleri dar alan- arazi alanı tank askeri araçlar kullanılabiliyor - daha geniş haritalı bölümlerde savaş uçakları helikopter uçak savar kullanabiliyosun clanlar ts de toplanıyo sesli şekilde clan maçları atılabiliyor askeri tarzda rütbe şeklinde yükseliyosun zevkli ve kaliteli oyun her tarz karakteri oyun başında seçebiliyosun sniper - asult - bazuka kullanabilen ağır makinaci vs toplam 5 karakter var öldükten sonra değiştirebiliyosun bi araştır zevkli bi oyun ilgilenirsen pm atarsan takıldıgın yerde yardımcı olabilirim : )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek
    Elrosse bunu yazdı

league of legends iyidir hoştur :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

DotA 2 oyna, invite lazımsa bir özel mesaj atarsın.

Şöyle bir oyun bulduk geçen gün birde, hala deneyeceğim sözde. http://www.pathofexile.com/

Free2play ise oynanabilir severim bende Hack&slash oyunları. Multiplayeri felaket zevkli olur bunun. Ama ücretliyse diablo 3 varken bunu da oynamam herhalde.

Hack'n Slash değil hocam MOBA. 5v5 sürekli, isteyenler eklesin 5 tane invite var http://steamcommunity.com/id/nigrasilva/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

Battlefield 2 : Project Reality Mod indiriyorum önerileriniz icin teşekkürler mümkün oldugunca hepsine bakıcam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    UzatmaNaciye bunu yazdı

Battlefield 2 : Project Reality Mod indiriyorum önerileriniz icin teşekkürler mümkün oldugunca hepsine bakıcam

Olm kafayı mi yedin la. Git oyun oynama sakın. Bende sen yaşlarda başladım hala bırakamadim lanet olsun. Kadikoyde üsküdarda dolaş. Illa bilgisayar başında oyalanacam diyosan kişisel blog ac içini dok :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    UzatmaNaciye bunu yazdı

Olm kafayı mi yedin la. Git oyun oynama sakın. Bende sen yaşlarda başladım hala bırakamadim lanet olsun. Kadikoyde üsküdarda dolaş. Illa bilgisayar başında oyalanacam diyosan kişisel blog ac içini dok :)

simdi daha cok merak ettim :) issizim abi napim :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    daha fazla mi merak ettin :) la kıyma kendine bak çok pişman olursun. Git kız ayarla ne bileyim moda da bağlama gitar çalın yada ne biliyım askerlerle kaynat. Emin ol daha zevkli. :) ben oradayken çok güzel arkadaşlıklar edindim :) şaka bi yana gerçekten kaptırma kendini fazla. Kendine hobi edin kardeşim birşeyleri.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek
    çizik

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    daha fazla mi merak ettin :) la kıyma kendine bak çok pişman olursun. Git kız ayarla ne bileyim moda da bağlama gitar çalın yada ne biliyım askerlerle kaynat. Emin ol daha zevkli. :) ben oradayken çok güzel arkadaşlıklar edindim :) şaka bi yana gerçekten kaptırma kendini fazla. Kendine hobi edin kardeşim birşeyleri.

eyw ..

Toplam Hit: 6720 Toplam Mesaj: 65