folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyun Arıyorum

Online Oyun Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hangi oyuna başlıyorsan bana da pm at beraber kasarız :)   2 kişi başlarsak her oyunda çok daha hızlı lvl alabiliriz.

Kaynak yaparken gözüme demir parçası kaçtı , şu an güneş gözlüğüyle ekrana bakıyorum ama yarın falan başlayabilirim sanırım :)

İndia İndia !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    @Zachariah bu oyun epey güzele benziyor pvp kısmı nasıl acep? @eray evet bunuda beğendim PvP si sağlam gözüküyor hocam @bloodmage bende bir hafta içinde tüm oyunları falan deneyip karar vericem daha fikirler çıkıyor bakalım başlayınca sana da pm atarım biz zaten 4 kişiyiz he:D:D

Top Secret
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek
    valla bende cok bilmiyorum ama lw kasması zor degil... ayrıca oyun cok genis yani dna sistemi falan var cozemedim daha :D ayrıca bircok job var pk ya gidemedim daha ama oyun guzel bence

Anime - Manga
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

WoW dicem : ) ücretli zaten WoW'a benzer demişsin.

Runes of Magic oyna derim WoW oynamasam bunu oynardım arayüz ve oynanış açısından gerçekten bayaa bir benzer.

Türk server'ında oynama bence. Asıl Europe server'ında daha ortam var.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    Knight oynadıktan sonra pvp ye doyuran tabii daha karmaşık olan bir pvp istiyorum arkadaşlar requiem epey güzel duruyor ondan sonra rakion da güzel gibi başka fikri olan çekinmesin yazsın :P

Top Secret
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

NonStop bunu yazdı:
    -----------------------------

Archlord deneyebilirsin , bende yakında başlayacağım.

archlordu bırakmış biri olarak, b.ku çıktı hiç deneme derim. paralı itemin varsa, unik itemin varsa, üzerinde realm elbise varsa ne mutlu. yoksa zaten ezik kalıyosun.

rappelz oyununu oynadımdı bir ara. onda paralı itemdir, unik itemdir muhabbeti yoktu. şimdilerde çıkarmadılarsa. pvpleride fena değildi bana göre. hatta bu oyunda yanında senle bir kasan pet olayıda var. o güzeldi. ben 30-40 lvllerde bi yerde bıraktım. 70 +10 lvl petim vardı. dene. oynarım dersen peti sana veririm. ızlı lvl alırsın zaten onla.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    hayaletkurt bunu yazdı:

NonStop bunu yazdı:

archlordu bırakmış biri olarak, b.ku çıktı hiç deneme derim. paralı itemin varsa, unik itemin varsa, üzerinde realm elbise varsa ne mutlu. yoksa zaten ezik kalıyosun.

rappelz oyununu oynadımdı bir ara. onda paralı itemdir, unik itemdir muhabbeti yoktu. şimdilerde çıkarmadılarsa. pvpleride fena değildi bana göre. hatta bu oyunda yanında senle bir kasan pet olayıda var. o güzeldi. ben 30-40 lvllerde bi yerde bıraktım. 70 +10 lvl petim vardı. dene. oynarım dersen peti sana veririm. ızlı lvl alırsın zaten onla.

hocam rica etsem pvp olayını biraz daha açar mısn zindan falan olayı nasıl biraz bilgi verir misin çocuk oyunu gibi diyenlerde olmuş sen oynamış biri olarak direk bilgi alayım

Top Secret
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Pehlivan bunu yazdı:
    hayaletkurt bunu yazdı:

NonStop bunu yazdı:

hocam rica etsem pvp olayını biraz daha açar mısn zindan falan olayı nasıl biraz bilgi verir misin çocuk oyunu gibi diyenlerde olmuş sen oynamış biri olarak direk bilgi alayım

hangi oyun için soruyorsun? ona göre bildiklerimi anlatayım.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Öğrenebilirsen ki baya zordur ultima online derim..

Araştır serverleri..

en başta hiç bişi anlamazsın..

grafiklere aldırma oyunu anladığında bitmediğini gördüğünde başından kalkamazsın..

yatıyorum şimdi yarına sorun olursa cevaplarım..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam kendine zorun mu var :) Ben de 2 sene bilfiil, toplamda 4-5 sene online oyunlara takılmıştım (en çok oynadığım şu an klanlar.org olarak biliniyor), anam ağlamış, bırakınca anladım vallahi. Premium bile almıştım zamanında :P Çok iyi, çok sağlam arkadaşlıklar kurabiliyorsun, sabah akşam muhabbet ederdik MSN olsun, telefon olsun... Ama online oyuna başlamak resmen gereksiz bir işkenceymiş. Başlamadan önce iyi düşün derim hocam :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 4648 Toplam Mesaj: 36