folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyun Arıyorum

Online Oyun Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

Pehlivan bunu yazdı:
    hayaletkurt bunu yazdı:

NonStop bunu yazdı:

Archlord deneyebilirsin , bende yakında başlayacağım.

archlordu bırakmış biri olarak, b.ku çıktı hiç deneme derim. paralı itemin varsa, unik itemin varsa, üzerinde realm elbise varsa ne mutlu. yoksa zaten ezik kalıyosun.

rappelz oyununu oynadımdı bir ara. onda paralı itemdir, unik itemdir muhabbeti yoktu. şimdilerde çıkarmadılarsa. pvpleride fena değildi bana göre. hatta bu oyunda yanında senle bir kasan pet olayıda var. o güzeldi. ben 30-40 lvllerde bi yerde bıraktım. 70 +10 lvl petim vardı. dene. oynarım dersen peti sana veririm. ızlı lvl alırsın zaten onla.

hocam rica etsem pvp olayını biraz daha açar mısn zindan falan olayı nasıl biraz bilgi verir misin çocuk oyunu gibi diyenlerde olmuş sen oynamış biri olarak direk bilgi alayım

hangi oyun için soruyorsun? ona göre bildiklerimi anlatayım.

hocam krıterlerimi ilk mesajımda yazdım ona göre bildiklerini ve anlatmaya değer bulduklarını anlatırsan sevinirim rappelz mesela?

Top Secret
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

Hocam kendine zorun mu var :) Ben de 2 sene bilfiil, toplamda 4-5 sene online oyunlara takılmıştım (en çok oynadığım şu an klanlar.org olarak biliniyor), anam ağlamış, bırakınca anladım vallahi. Premium bile almıştım zamanında :P Çok iyi, çok sağlam arkadaşlıklar kurabiliyorsun, sabah akşam muhabbet ederdik MSN olsun, telefon olsun... Ama online oyuna başlamak resmen gereksiz bir işkenceymiş. Başlamadan önce iyi düşün derim hocam :)

bak bu söylediklerine harfiyen katılıyorum. 2 sene bende kastım aralıksız. evi çoluğu çocuğu boşlamıştım. düşün okadar bağımlılık yapıyo. 2 sene oldu online oyunları bırakalı ama zaman zaman hala başlasammı diye geçiriyorum içimden. hiç bulaşmamak en akıllıcası.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    Benim o yönden sıkıntı yok çok severim hardcore oynarım ama bırakcam dersem zınk bırakırım örn:ko,wow öğrenci adamım kendime boş vakit için eğlence arıyorum evde tekim zaten...

Top Secret
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Kendin de demişsin knightı bıraktıktan sonra kessin pvpsi filan diye. O kadar bok atarlar knighta ama ben söyleyeyim 3.5 sene kadar oldu bırakalı hala canım çekiyor. Başka oyunun pvp si de kesmiyor malesef.

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek
    World of warcraft

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Pvpsi en zevkli oyundur Ultima Online ama oynayışı çok zordur hatta öğrenmen bile bir kaç ayı alıcaktır.

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bir oyun buldum pazartesi başlıcam gibi gözüküyor siteden 2 kişi var biz 4 arkadaşız 6 kişi olduk ama ben pazartesi başlayabilirim pvp yönünden mükemmele benziyor basit aynı zamanda geniş bir oyun gibi indirip görücem denemek isteyen varsa veya bana yardımcı olacak hani biliyorum oynadım diyecek oyunun ismi AIKA arkadaşlar

Top Secret
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

http://rylcu.gyspo.net/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?162.0#post_168

level atlamak kolay item yapmak kolay sonra ful pvp onlar gelip senin köyü basıyorlar sen onların köyü acıkcası bana knight vea metin 2 den güzel geliyore wow sade para düşmanı aylık 30 lira ama bu oyunda para yok itemini yaparsan iyi o kadar güçlü olursun parti halinde dolaşıyorsun

youtubede videoları var eger oynayacaksan haberim olsun yeni acılacak server

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

1 saattir bunu oynuorum aq :)

http://armorgames.com/play/3789/learn-to-fly

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

AioN

bu aralar geri donmeyi planlıyorum baslarsan takılırız beraber.

infiniteaion  private server orj oyun aylık paralı wow gibi ama private serverında orj serverından geri kalan ynaı yok oyun cıktıgından beri var bu priv server ve acayip geliştirdiler serverı.

oyuna gelirsek ncsoftun yani guildwars olsun diger oyunalrı olsun kaliteli bir ekibin işciliği

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 4087 Toplam Mesaj: 36