folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Online Videoların Altyazılarını İndirmek

Online Videoların Altyazılarını İndirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

arkadaşlar belli başlı sitelerdeki altyazıları lilsubs tan filan indirebiliyoruz . 

http://southpark.cc-fan.tv/series.php?id=2206&voice=2   şu sitedeki altyazıyı nasıl indirebilirim . font çok küçük. veya indirmeden altyazının boyutunu büyütebilir miyim? bunun için eklenti filan var mıdır . 

eğer altyazıyı indirebilirsem substital eklentisiyle büyütebileceğim online video üzerinde 

edit şöyle bir yönten buldum sayfa kaynağını açıp subtitle diye aratınca linki çıkıyor altyazının . ordan indirdim . farklı yöntemleri olanlar da paylaşırsa farklı sitelerde de kullanırız bu işe yaramazsa 

raul tarafından 18/Şub/19 23:59 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o bölümün altyazısını indirsek hocam ? 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o altyazılar videoya gömülü olduğu için hiçbir şey yapamazsın çünkü hocam

bazı siteler altyazıyı çektiği için font renk byür onlar indiriliyor ama bunlar gömülü olduğundan bir şey yapamayız 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

bazı siteler altyazıyı çektiği için font renk byür onlar indiriliyor ama bunlar gömülü olduğundan bir şey yapamayız 

baskan videoya gomulu degil.. videonun ust saginda субтитры diye bi secenek var ona tiklayinca ingilizce rusca altyazi secenegi cikiyor. secince videoya ekleniyor altyazi . dedigim gibi kaynagindan indirdim altyaziyi. vtt dosyasi olarak indirdi onu srt ye cevirdim falan filan kullaniorum su an. gomululer zaten alinamaz oyle bi ihtimal yok dedigin gibi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

en kolayı bs player otomatik buluyor ondan faydalanabilirsiniz

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    raul bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

baskan videoya gomulu degil.. videonun ust saginda субтитры diye bi secenek var ona tiklayinca ingilizce rusca altyazi secenegi cikiyor. secince videoya ekleniyor altyazi . dedigim gibi kaynagindan indirdim altyaziyi. vtt dosyasi olarak indirdi onu srt ye cevirdim falan filan kullaniorum su an. gomululer zaten alinamaz oyle bi ihtimal yok dedigin gibi 

tamam işte halletmişsin sorununu :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Advanced bunu yazdı

Türkçe çekiyormu hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

SubtitlesEditor (yada SubtitlesExplorer) adında, bir altyazı düzenleme programı olacaktı.

benim önerim programı bir kurcalaman olacak. Doğrudan bu amaçla kullanmamıştım ben. 

Altyazı'ların "görünüş sürelerini" uzatmak, ve aradaki boşlukları kaldırmak için kullanmıştım. 

Çok emin değilim ama, ".srt " uzantılı altyazı dosyalarında, Metin düzenleme etiketleri görememiştim. 

belki başka Uzantılara dönüştürüp, öyle deneyebilirsin.

RitmFarbRacourci tarafından 19/Şub/19 01:22 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    raul bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

tamam işte halletmişsin sorununu :D

sorun orda cikan altyazinin kucuk olmasi, benim ise onu buyutmeye calismam :) 

raul tarafından 19/Şub/19 01:26 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı

Türkçe çekiyormu hocam

evet çekiyor

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Advanced bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı

Türkçe çekiyormu hocam

evet çekiyor

hocam indirdim çok taşaklı player + jackass izliyodum ondan açtım bölümler diye sekmesi varmış ordan bölüm bölüm videoları izleniyor

tek kötü yani y*rr*k gibi tasarım var o ne abi yıl 2019 tasarıma bak

Toplam Hit: 1484 Toplam Mesaj: 12
altyaz subtitle