folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ortaya Karışık Lisanslar Geldi Hanımmmm

Ortaya Karışık Lisanslar Geldi Hanımmmm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

win 11 ve duolingo aldım lisans hemen geldi. 

duolingo için uygulamada kullandığınız mail adresiyle hyperlicence sitesinde hesap açın. çünkü o maili duolingo sisteminden ekleme yapıyorlar. sonrasında size duolingodan davet maili geliyor ve linke basarak onaylıyorsunuz.

açıklama kısmında adımlar net olarak yazılmamıştı aldığımda, bence ona bi el atabilirsiniz çünkü ben 2 gün öyle beklemiştim :)

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Mübarekler yoğun çalışmamdan dolayı buraya çok yazamıyorum ama okuyorum ve tek tek teşekkür edersem konu çok uzayacak o yüzden arada bir toptan teşekkür ediyorum lütfen yanlış anlamayın hepiniz seviliyorsunuz :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Sertcan bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

Merhaba hocam. Photoshopun en son sürümü lazım. Yapay zeka düzenleme özelliği olan versiyon. Bunun için hangi lisansı almam gerekiyor? edu uzantılı mailim var. Yardımcı olabilir misiniz? 

Merhaba hocam, https://www.hyperlicense.com.tr/urun-kategori/creative-cloud/ buradaki paketlerden istediğini alabilirsin hepsi uygun son sürümlere beta kullanımı aktif ben kullanıyorum.

Hocam Udemy'den photoshop, solidworks, AutoCAD gibi kurslar alıyorum. Kurslar bitsin birkaç lisans alacağım. Çok teşekkür ederim. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek

hocalar selam ben win 10 kodu aldım ama öncesinde kmspico ile lisanslamıştım bu kodu kabul etmiyor. Format mı atmak lazım?

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı
    Sertcan bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

Merhaba hocam. Photoshopun en son sürümü lazım. Yapay zeka düzenleme özelliği olan versiyon. Bunun için hangi lisansı almam gerekiyor? edu uzantılı mailim var. Yardımcı olabilir misiniz? 

Merhaba hocam, https://www.hyperlicense.com.tr/urun-kategori/creative-cloud/ buradaki paketlerden istediğini alabilirsin hepsi uygun son sürümlere beta kullanımı aktif ben kullanıyorum.

Hocam Udemy'den photoshop, solidworks, AutoCAD gibi kurslar alıyorum. Kurslar bitsin birkaç lisans alacağım. Çok teşekkür ederim. 

"14 günlük deneme sürümü gönderilir" ne demek hocam? Aktivasyon lisans anahtarı ile direk yapılmıyor mu?

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı
    Sertcan bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

"14 günlük deneme sürümü gönderilir" ne demek hocam? Aktivasyon lisans anahtarı ile direk yapılmıyor mu?

Mailinize 14 günde bir davetiye tanımlanıyor 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    ebter bunu yazdı

hocalar selam ben win 10 kodu aldım ama öncesinde kmspico ile lisanslamıştım bu kodu kabul etmiyor. Format mı atmak lazım?

picoyu kaldırıp, kms serveri silip, activationu boş bir key yapıp veya tamamen temizleyip o şekilde

işletim sistemi, sistem tipi(home-pro-enterprise vb) de lisansın çalışıp çalışmamasını etkiler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

arakdaştan bu paketi aldım 

https://www.hyperlicense.com.tr/urun/adobe-creative-cloud-6-aylik/ 

ama bir türlü tam anlamıyla kullanamadım her 3 5 günde bir tekrar siteden yazıp aktif yapmasını istiyordum. bazen hemen bazen 1 2 satte bazen daha uzun bir süre de gerçekleştiriyordu taşınma olayları falan vardı hatta o zamanlar daha da uzun sürdü

önemli bir işim olmuş olsa çok sıkıntı yaşardım. yukar da ki mesajlarımda da belirttiğim gibi photoshop yapay zekayı deneyilemek için almıştım. kendi işimde de dc yi kullanıyordum. hatta crakli dc yi kaldrıdım çakışmasın diye. mail adresi değişkliği yaptılar sağolsunlar ama gene benim olayda bir değişiklik olmadı. hatta çalışma grubunafalan alalım dediler gene yok 

bugün gene giremedim  sabah da yazdım siteden de henüz bir dönüş olmadı daha o yüzden burdan da yaşadıklarımı yazmak istedim.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

ama bir türlü tam anlamıyla kullanamadım her 3 5 günde bir tekrar siteden yazıp aktif yapmasını istiyordum. bazen hemen bazen 1 2 satte bazen daha uzun bir süre de gerçekleştiriyordu taşınma olayları falan vardı hatta o zamanlar daha da uzun sürdü

önemli bir işim olmuş olsa çok sıkıntı yaşardım. yukar da ki mesajlarımda da belirttiğim gibi photoshop yapay zekayı deneyilemek için almıştım. kendi işimde de dc yi kullanıyordum. hatta crakli dc yi kaldrıdım çakışmasın diye. mail adresi değişkliği yaptılar sağolsunlar ama gene benim olayda bir değişiklik olmadı. hatta çalışma grubunafalan alalım dediler gene yok 

bugün gene giremedim  sabah da yazdım siteden de henüz bir dönüş olmadı daha o yüzden burdan da yaşadıklarımı yazmak istedim.

Merhaba hocam yaşadığın için üzgünüm bir büro kapattık farklı alana geçiş oldu o durumda biraz gecikme olmuş olabilir 

Şuanda adobe nin alt yapısında değişiklik yapıldığı için çözüm arıyoruz. Sorun yaşayan bir kaç kullanıcımız daha mevcut bu kişileri biliyoruz telafisi yapılacaktır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Merhaba hocam yaşadığın için üzgünüm bir büro kapattık farklı alana geçiş oldu o durumda biraz gecikme olmuş olabilir 

Şuanda adobe nin alt yapısında değişiklik yapıldığı için çözüm arıyoruz. Sorun yaşayan bir kaç kullanıcımız daha mevcut bu kişileri biliyoruz telafisi yapılacaktır

Akşama yazacağım sana. Çok erteledik :D 

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
Toplam Hit: 29502 Toplam Mesaj: 261
lisans ortaya karışık